Як отримати галочку в Инстаграме: без популярності і програм на завжди безкоштовно онлайн

У инстаграме присутній спеціальний атрибут, який підтверджує справжність сторінки. Називається він — «синя галка». Багато хто хоче знати, як дістати галочку в instagram. Для отримання даного значка відмінності необхідно докласти зусилля. Є й інші способи досягти поставленої мети. Про те, як блакитний символ може стати частиною імені юзера і чому він такий популярний, ви дізнаєтеся далі.

Синій бэйдж стане доказом, що інші сторінки — це підробки, які створили люди, ніяк з вами не дотичні. Ви оволодієте тим же статусом, що і знамениті рок-виконавці, письменники, портретисти, представники ЗМІ, громадські діячі та інші персони з великим набором передплатників у инстаграме. Спробуйте через пошук відкрити сторінку Брітні Спірс. У видачі ви побачите чимале число профілів — лише один з них-реальний. Зазвичай такий аккаунт йде першим у переліку, з підтвердженням у вигляді цього значка. Його власникові довіряють набагато більше.

Як отримати блакитний символ

Той, хто бажає знати, як дістати галочку в инстаграме не будучи медійної персоною або представником великої компанії, змушений брати ініціативу у власні руки. Для отримання бэйджа передбачено кілька способів. Перший з яких — попрацювати з налаштуваннями инстаграма і далі чекати реакції підтримки. Лист приходить через кілька діб. Якщо ж прохання не схвалена адміністрацією, то можна повторити після набору передплатників.

Інший варіант підходить тим, хто володіє аудиторією в інших соц. мережах: користувачів просто потрібно прив’язати до профілю, що значно збільшить шанси. Напівофіційний спосіб — скопіювати код значка у власний нікнейм. Цей баг є тимчасовою, оскільки зникає після першого перезавантаження сторінки. Користь третього способу — оформлення екрана, щоб покрасуватися перед знайомими.

Як отримати галочку в Инстаграме: без популярності і програм на завжди безкоштовно онлайн

Що потрібно, щоб стати володарем галки

Розглянемо класичний підхід: як роблять синій бэйдж инстаграма з використанням налаштувань на сайті. Дані варіант не займає багато часу.

 • Зайдіть в особистий розділ соц. мережі instagram.
 • Перейдіть до підпункту «параметри».
 • Знайдіть вкладку «підтримка» і в ній клікніть на посилання «повідомити про проблему».
 • Тепер у вікні, вкажіть необхідну область, відноситься до вашої проблеми. Мова йде про пункті «Профіль» — натисніть на стрілку в правій верхній частині.
 • П’ятий крок — складання листа на ім’я адміністрації сайту. Пишіть лаконічно, застосовуючи діловий стиль.
 • Відправте запит, натиснувши на клавішу підтвердження (права верхня область).
 • Якщо ці дії виконати вірно, відповідь не змусить себе чекати. Всього кілька діб — і лист з’явитися в передбаченому полі. Повторна спроба у разі несхвалення з боку власників instagram.com має сенс, якщо ви набрали значно більшу кількість передплатників. Приріст активності зазвичай змінює ситуацію в кращу сторону.

  Чи можливо отримати блакитну галочку без популярності

  Фахівці стверджують, що це неможливо, хоча є й інші думки. Наприклад про те, що бэйдж можна дістати без популярності всього за добу. Для цього потрібно знати певних особистостей. І розцінюється це недешево — в суму близько $15000. Працює тут невелика група хакерів, що мають спеціальні технології, а також знайомства в самій корпорації инстраграм. Так, у якогось Джеймса, який не називає своє ім’я, є знайомий, який працює в Instagram. Він допомагає Джеймсу верифікувати користувачів, але останнім часом все більше побоюється розкриття махінацій.

  Здавалося б, звичайному юзеру галка, загалом, не потрібна — ризику, засобів і вкладених сил вона не окупає. Але існують впливові персони, від цього знака мають свої вигоди. Купити її вони готові за будь-які засоби. Взагалі для верифікації автоматичний режим не передбачений — значки присвоюються тільки вручну і популярним особистостям. Прохання тут зазвичай не допомагають. Потрібно бути актором, представником світу спорту або просто відомою, розкрученої персоною. На думку творців, шукати якісь альтернативні варіанти взагалі безглуздо.

  Без програм

  Одні з найбільш популярних питань розробникам ставилися до проходження ідентифікації на отримання бэйджа. Творці ще раз підкреслювали, що автоматичний режим для цих цілей поки не передбачений. Тобто все робиться тільки вручну співробітниками компанії. Зі стовідсотковою ймовірністю значки присвоюються лише по-справжньому відомим особистостям. Працівники мережі перевіряють і ретельно аналізують заявки без яких-небудь спеціальних програм. Якщо особа відповідає прийнятим стандартам, вона отримує додаткову безкоштовну галочку в instagram, безкоштовно в онлайн режимі.

  Таким чином, шукати якісь додаткові способи на даний момент абсолютно безглуздо. З дійсно працюють відзначають лише тимчасову заміну коду instagram.com. Про даний метод створено чимало відеороликів, але серйозно його сприймати не варто. Домалювавши на особистій сторінці галку, користувач виявляє, що після поновлення її вже немає. Адже це навіть не верифікація, а, загалом, даремна трата часу. Основне призначення бэйджа — без будь-яких додаткових коштів знайти справжню сторінку людини, у якого з-за популярності існує багато клонів. Сама по собі особливого статусу вона не додає.

  Скільки потрібно передплатників, щоб дістати галочку в Инстаграмме

  Щоб милуватися бэйджем біля імені, потрібно, як мінімум, бути світовим брендом або видатною персоною (актором, спортсменом). Простий юзер не володіє такими привілеями. І навіть у тому випадку, якщо ви зірка, щоб отримати синій бейдж, вам потрібно підключити до аккаунту перевірений профіль фейсбуку.

  Як отримати галочку в Инстаграме: без популярності і програм на завжди безкоштовно онлайн

  Для цього:

 • створіть у фейсбуці онлайн аккаунт;
 • відкрийте «установки» і перейдіть в «налаштування»;
 • відшукайте посилання «пов’язані акаунти» — відзначте інші верифіковані сторінки (якщо є).
 • Далі набирайте передплатників — їх повинно бути не менше 3000. Якщо персона відома багатьом, співробітники Instagram зв’язуються з нею і просять фото або скан паспорта. Якщо ж ви самі надіслали заявку, і відповідь довго не надходить, рекомендується звернутися в технічну підтримку. Припустимо, прийшов відмову, незважаючи на вашу популярність, — немає сенсу турбуватися. Необхідно зібрати більше передплатників і прикріпити публічні профілі з інших ресурсів, тим самим просунувши свій аккаунт. Тоді instagram сам пришле вам пропозицію про отримання бейджа.

  Чи можливо купити галочку в Instagram

  Купівля бэйджа в instagram не передбачена. Це офіційно. Але є варіант покупки синього бейджа у «сірих» продавців за гроші. Найменша сума, яка була зафіксована, становила 1000$. Пропозиції нібито реалізуються через співробітників инстаграма. Чи варто довіряти подібним продавцям — особиста справа кожного. Офіційна позиція творців сайту: «верифікацію за гроші ми не реалізуємо; при найменшій підозрі в несанкціонованому присвоєння галки, ми її забираємо». У зв’язку з цим краще вкладати кошти в рекламну розкрутку аккаунта, массфоловінг або звичайну накрутку. Це може принести більше надійний результат.

  Кращий спосіб отримання галки в інсте — проходження стандартної верифікації. Процедура безкоштовна, однак імовірність успіху незначна, якщо до зіркового рівня ви не дотягуєте. Приклад явних ознак популярності: ви широко відомий блогер, який часто згадується в різних виданнях, у вас десять тисяч передплатників. В протилежному випадку просто підключіть instagram до іншим соціальним мережам. Так фанати будуть в курсі, що профіль точно ваш, а не фэйковый.

  Що значить галка в Инстаграме після імені

  Від блакитного бейджа більше користі тоді, коли ви — власник великого розкрученого аккаунта (який хтось постійно намагається копіювати). В результаті люди, які шукають вашу відому сторінку, у видачі пошуку відразу ж відрізняють справжній профіль і фейкові копії. Сам Instagram кличе такі галки «підтвердженими візитками». Тобто витрачати багато сил і часу на отримання значка поруч з ім’ям немає особливої потреби. Сенс має тільки просування аккаунта, із залученням більшого числа передплатників і розміщенням якісного контенту, а не покупка «через знайомого».

  Отже, на питання, що значить галочка в инстаграме біля імені, відповідь буде: цей символ в імені блакитного відтінку свідчить аккаунтом володіє не самозванець, а по-справжньому популярний людина. Побачити значок можна на сторінці юзера і в інших місцях, де використовується нік. Якщо профіль має подібну відмітку, це означає, що він є офіційним. Користувачам мережі можна не турбуватися — під ім’ям компанії/зірки тут не приховується самозванець. Кожен фотоальбом справжній і поповнюється особисто власником.

  Як отримати галочку в Инстаграме: без популярності і програм на завжди безкоштовно онлайн

  Назавжди синя галка в Інсте

  Багато юзери цікавляться, як поставити галочку в инстаграме назавжди. Все залежить від способу її отримання.

  • Верифікація через налаштування. В цьому випадку ставиться назавжди або поки користувач не втратить статус зірки. Адже цей варіант є офіційним, підтвердженим з боку власників і розробників Instagram.com.
  • Купівля символу у нелегальних продавців. Спочатку потрібно дізнатися, скільки коштує. Вартість може коливатися від 1000$ до 15 000$ і більше. В цих махінаціях нібито замішані працівники инстаграма. Розробники стверджують, що при першій підозрі в нелегальній угоді галку просто видаляють. Тобто в цьому випадку галочка, швидше за все, довго не протримається.
  • Заміна коду. Користувач безкоштовно змінює код і тим самим домальовує галку біля імені. Такий синій бэйдж тримається зовсім мало. Він зникає відразу після оновлення сторінки.

  Ми визначили, що бэйдж призначений для визначення цієї сторінки популярного людини серед численних клонів. Ніякого статусу, який йому приписують, він не додає. Тому краще спрямувати зусилля на просування аккаунта, адже комплексний підхід здатний принести більш вагомі результати.

  Моя довідка - Корисні поради