Як оновити Instagram на комп’ютері: у Віндовс 7 і 10

Як оновити instagram на комп’ютері хвилює всіх користувачів програми, які хочуть насолоджуватися новинками, запропонованих розробниками инсты для ПК, або настільки припізнилися з завантаженням нової версії, що програма відмовляється працювати.

Як оновити Instagram на компютері: у Віндовс 7 і 10

Як оновити instagram на компі

Для роботи на компі придумана спеціальна версія инстаграма, яку встановлюють на операційну систему Windows. В залежності від типу ОС, вибирається певна версія, сумісна з нею, тому важливо стежити за цим параметром.

Установка додатка instagram, несумісного з операційною системою, що впливає на його роботу: програма може запускатися з помилкою, не відкритися взагалі і нашкодити системі в цілому.

Щоб дізнатися, яка ОС стоїть на комп’ютері, потрібно:

  1. У меню Пуск виберіть розділ Налаштування або Властивості.
  2. Клікніть на інформацію, що стосується системи – в одній з граф буде вказано, яка операційна система встановлена.

На windows 7

Ми знаємо спосіб, як оновити instagram до останньої версії на комп’ютері, якщо автооновлення не доступно. Для 7 вінди це робиться в браузері, оскільки для “сімки” агент для ПК не передбачено.

Володарі Віндовс 7 можуть скористатися веб-версією Инстаграма. Після авторизації на сайті www.instagram.com ви потрапите в свій аккаунт, але його функції будуть неповними і відображення інформації буде відрізнятися від того, до якого ви звикли в додатку для смартфона.

Всі нововведення, яким розробники дозволяють відображатися у веб-варіанті, будуть завантажуватися автоматично після входу. Щоб оновити сторінку, треба натиснути F5 на клавіатурі або відповідну кнопку в браузері.

На windows 10

На пристрої з ОС Віндовс 10 і 8 відкритий доступ у магазин, з якого можна завантажити додаток від розробника або його нову версію. Якщо програма встановлювалася з цього джерела, вручну запустіть Microsoft Store і клікніть по многоточию (зверху праворуч), виберіть розділ Завантаження та оновлення та отримайте актуальні дані обраних програм.

Також можна настроїти автоматичне оновлення до останньої версії.

  • Переконайтеся, що підключені до мережі і запустіть Microsoft Store.
  • Через крапки у верхній правій частині екрану викличте меню.Як оновити Instagram на компютері: у Віндовс 7 і 10
  • Увімкніть автозавантаження дані.

Так ви завжди будете залишатися на піку новинок соціальної платформи і не пропустіть корисних нововведень.

Моя довідка - Корисні поради