Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

Практично будь-яка задача на комп’ютері або телефоні вирішується за допомогою додатків і софта. Якщо ці інструменти зависають у розвитку, їх працездатність і любов користувачів втрачається. Це ми можемо бачити з прикладу офіційної програми Instagram для Windows. Користувачі і раді б використовувати її, але відсутність оновлень від розробників зробило її марною на даний момент. Але не завжди ми бачимо таку ситуацію – часто творці витрачають багато сил на те, щоб придумати, як оновити додаток або прогу і зробити її ще зручніше. Користувачам же залишається лише завантажувати нові версії. Поговоримо про те, як оновити Instagram.

Чому принципово, щоб Інста була оновлена? Якщо ви читаєте багато статей про функціонал соціальної мережі і неполадки з ним, ви могли помітити, що в кожній з них можливими рішеннями проблеми прописано «Оновити Instagram» або перевстановити його, що автоматично означає завантаження останньої версії з Гугл Плей або App Store. І це – основна причина, по якій потрібно підтримувати актуальність софта – нові функції без цього недоступні, та й старі часто починають працювати некоректно.

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

Чи можна не оновлювати Instagram і чим це загрожує?

Користувачі мобільних пристроїв, в особливості Андроїда, часто стикаються з тим, що на планшеті або телефоні не вистачає пам’яті, щоб завантажувати ще щось з Плей Маркет. Чи потрібно в цьому випадку оновлюватися? Звичайно, можете не робити цього. Тим більше якщо новий вид інтерфейсу вам не дуже подобається. Але якими будуть наслідки?

Читайте також:
Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або комп'ютер

В цілому, я вже змалювала вам можливі наслідки:

 1. Відсутність можливості використовувати нові корисні фішки.
 2. Можливі збої в працездатності.

Погодьтеся, не найкращі речі в світі, особливо коли мова йде про людей, які користуються соціальною мережею кожен день.

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

Як дізнатися, що пора оновити Instagram

За якими ознаками можна зрозуміти, що настав час оновлюватися? Багато людей вважають за краще не користуватися автообновлением, щоб мати можливість повністю контролювати те, яку версію софта вони використовують. Отже, як дізнатися, що настав час оновлюватися?

 

 1. З’явилося повідомлення. Звичайно, це дуже банально. Але операційна система в автоматичному режимі стежить за тим, щоб підтримувати актуальність софту. Тому, навіть якщо це і не робиться в автоматичному режимі, вам все одно приходять повідомлення про те, що настав час пізнати нові можливості звичних інструментів.
 2. Все частіше і частіше виникають баги і помилки. Це – самий очевидний спосіб зрозуміти, що щось не так.
 3. Інтернет вже вибухнув тим, що Інста ввела нові фішки, а у вас їх ще немає.
 4. Ви помітили, що у ваших друзів фотосеть виглядає трохи інакше. Зміни в інтерфейсі, нехай і не великі, часта складова нової версії додатка.

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

Способи оновити Инсту через телефон

Тепер, власне, до того, як оновити Instagram. Як на Андроїд, так і на Айфоне є кілька способів зробити це:

 1. Через магазин додатків. В даному випадку я не буду писати інструкцію, тому що все вкрай просто: відкриваєте Google Play або App Store, знаходите Instagram і тиснете кнопку «Оновити». Власне, і все, ніяких проблем.

  Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

  Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

  Завантажити
  QR-Code

  Instagram
  Developer: Instagram
  Price: Free

  Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

  Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

  Завантажити
  QR-Code

  Instagram
  Developer: Instagram, Inc.
  Price: Free

  Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма
  Якщо ви нічого не маєте проти завантаження нових версій, найпростіше буде у налаштуваннях магазину додатків дозволити робити це в автоматичному режимі.

 2. Через налаштування. У налаштуваннях пристроїв є розділ зі списком всіх встановлених додатків. Тут можна знайти Инсту і в деяких версіях операційних систем, якщо є, що завантажити, поруч з іконкою програми буде відповідна кнопка.

Актуальність додатків, які ви використовуєте, забезпечує максимальну працездатність пристрою. Розробники постійно вводять нові фішки і функціонал, щоб спрощувати життя користувачам і конкурувати з аналогами. Для того, щоб бути у курсі останніх подій і мати можливість користуватися улюбленим інструментом без якихось збоїв, ви повинні завантажувати оновлення.

Запитання наших читачів

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма#1. Після оновлення зник розділ з лайками друзів. Як його повернути?

Аж ніяк. Навіть якщо б ви не оновлювалися, переглядати цю інформацію вже не могли б – соціальна мережа, в цілях конфіденційності, позбавилася від цієї функції.

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма#2. У магазині додатків немає кнопки для оновлення, що робити?

Такі баги іноді трапляються. У такому разі Инсту потрібно видалити і встановити заново.

Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма#3. Після оновлення Instagram вилітає, як виправити?

Можливо, установка пройшла з якимись помилками. Знову ж таки, потрібно перевстановити додаток.

Щоб задати питання або висловитися — пишіть в коментарі. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради