Як оформити сторінку в Instagram для бізнесу

Як оформити сторінку в Instagram для бізнесу, відомо не всім, хоча сотні мільйонів людей щодня користуються популярної фотосоцсетью. На 2019 кількість инстаграмеров перевалила за мільярд. У використанні профілю Инсты для бізнес просування немає нічого складного. Головне, красиво оформити сторінку, грамотно і лаконічно підібрати опис діяльності компанії, використовувати унікальні фотознімки, частіше розміщувати статті та публікації, а також при створенні облікового запису підібрати потрібний стиль.

Як оформити сторінку в Instagram для бізнесу

Оформлення сторінки в Instagram для бізнесу

Щоб правильно створити і оформити у Инстаграме свій комерційний аккаунт, слід заздалегідь підготувати концепцію профілю і продумати тактику ведення. Без чітко розрахованого плану, підібраних шаблонів, обраної шапки сторінки і незвичайних фотоматеріалів вести инстапрофиль або зробити прибуткову майданчик для просування бізнесу, буде складно. Тут актуальний принцип «зустрічають по одягу». Рекомендується дотримуватися такої схеми, як оформити акаунт у Инстаграме для бізнесу:

Як оформити сторінку в Instagram для бізнесу

 1. Перший крок – підбір концепції. Варто скласти для себе, для особистого сприйняття і поняття, що саме хочеться отримати. Важливо зазначити мету та завдання профілю, визначити цільових відвідувачів і бажаний результат.
 2. Нікнейм – ім’я (пишеться латинським шрифтом). Можна назвати сторінку пропонованим брендом або продуктом, ім’ям компанії та ін. Повинен бути коротким, ємким і не завантаженим зайвими знаками на кшталт нижніх точок і тире або ін.
 3. Аватар – це обличчя компанії або користувача, чи продукції. Рада – рекомендується зробити фото у професійного фотографа.
 4. Шапка профілю – текст повинен відразу ставити і пояснювати, що пропонується, які перспективи йдуть від пропозиції, чому треба підписатися і навіщо переходити на офсайт.
 5. Посилання вказуємо адресу ресурсу, де здійснюється основна діяльність, що просувається на акаунті Инсты. Це може бути електронна адреса інтернет-магазинчика або сайту компанії та ін.
 6. Пости. Робити треба щодня, використовувати якісні фото або відео.
 7. Сторіс. Тут популярні відеоматеріали. Яскравий приклад, як швидко можна залучити передплатників на канал.

Це важливі деталі оформлення облікового запису Instagram. Приклади можна подивитися, зайшовши в інста профілі до відомим в просуванні осіб, у яких часто можна вичитати та інструкцію з оформлення.

Як правильно оформити бізнес-профіль

Як оформити сторінку в Instagram для бізнесу

Для правильного оформлення инстапрофиля величезне значення відводиться грамотно підібраному дизайну. Суть полягає в підготовці публікацій, для початку 10-12 постів. У Інсте застосовується кілька варіантів оформлення, щоб отримати ефект нескінченної стрічки. Це чіпляючий варіант оформлення, який рекомендується використовувати для бізнес профілів.

Важливо приділити належну увагу і сторіс. Це така міні-історія, збережена протягом доби. На аватарці є синій знак плюса на нього й треба жати для завантаження заздалегідь приготовленої сторіс. Можна завантажити відео, фото нарізки. На них можна навішати масу смайлів, хештегов, опитувальник та ін. Але не варто занадто перестаратися. Стандартний розмір інста сторіс становить 1080х1920 рх.

Шаблони оформлення запису

При оформленні комерційного профілю найпростішим шляхом вважається вибір єдиного шаблону для всіх публікацій або ж чергувати дизайн в шаховому порядку. Більш просунуті инстаграмеры роблять цілі сети в одному стилі і для сторіс, і для стрічки.

Але найбільш складним варіантом вважається об’єднання кількох посад в образ єдиної картинки. Допоможуть у створенні ідеального стилю інста профілю ефективні інструменти на зразок:

 • Canva;
 • SnapSeed;
 • PicsArt;
 • StoryArt;
 • Preview;
 • Design Lab;
 • Desygner та ін.

Ці інструменти допоможуть підібрати ідеальний дизайн для вашого инстабизнеспрофиля, вибрати шапку, шаблони, заливку і пр. В результаті можна створити унікальний стиль сторінки, що стане для відвідувачів додатковим стимулом підписатися і прийти на вашу сторінку Instagram неодноразово. Але для цього доведеться дуже постаратися.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради