Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки

Багато хто зараз займаються розкручуванням акаунтів у соціальних мережах, вибираючи серйозний підхід. Це викликано тим, що сторінка з великою і активною аудиторією може приносити пристойні гроші. Однак, новачки вважають, що важлива не якість, а кількість лайків, після чого починають бездумно крутити лайки і позбавляються акаунтів. Але все починається далеко не з цього. Поговоримо про те, як оформити профіль в Instagram.

Який профіль в Instagram вважається красивим?

Що таке «красиво»? У кожної людини свої уявлення про естетику. Однак, людський мозок влаштований так, що загальні принципи того, що нам подобається, у всіх однакові. Не дарма розкриття цього люди присвятили кілька століть. Наприклад, принцип золотого перетину обчислює ідеальні пропорції красивого твори образотворчого мистецтва. І одній із соціальних мереж, спрямованих саме на естетичність, є Instagram. Яке оформлення сторінки можна вважати вдалим? Ми не будемо впиратися тільки в фото-складову, тому що оформити запис означає не тільки завантажити аватарку і перші пости. Текстова частина важлива, тому ми будемо оцінювати шапку профілю в цілому.

Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки

Я можу вивести чотири важливих пункту.

 1. Колірна гамма. Коли люди говорять про те, що потрібно все оформити в одному стилі, в основному мається на увазі колірна гамма. Сполучуваність квітів у Інсте вкрай важлива, хоча люди часто забувають про це. Коли користувач заходить на наш рахунок, він бачить не одну публікацію, а всю сітку в цілому і аватарку. Тому, коли ви робите фотографію в новий пост, звертайте увагу не тільки на його зовнішній вигляд окремо, але і на те, як він буде виглядати в профілі в цілому. Зображення повинні бути в одному стилі і складати загальне зовнішнє оформлення акка.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 2. Симетричність. Ви коли-небудь замислювалися, чому одна людина здається нам красивим, а інша не дуже, навіть якщо у першого можуть бути не дуже симпатичні риси обличчя, а в іншого, наприклад, дуже гарний ніс? Вся справа в симетричності. Підсвідомо ми шукаємо у всьому симетричність. Тому те, що симетрично, сприймається нами куди краще і красивіше. На цьому ґрунтуються різні способи того, як заповнити сітку публікацій.

  Наприклад, шахматка. Якщо провести вертикальну лінію посередині екрану, права і ліва частина відображенням один одного. Я, наприклад, публікації з нижче скріншота, укупі з біло-зеленій колірній гамі, відчуваю, як гарячий какао дощовим ввечері. Дуже приємно дивитися на таке. Незважаючи на те, що такий зовнішній вигляд профілю дуже вдалий, її мало хто використовує. Тому, якщо ви вирішите зробити аналогічне, не будете виглядати як плагіатор без фантазії. Хіба що якщо на вас не підпишеться людина-фанат людей, що віддають перевагу вести акк саме таким чином.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки

 3. Концепція. Звичайно, важливо не тільки те, як вести красивий профіль в Instagram в одній колірній гамі, але і те, що саме зображено на фотографіях. У акаунта або серії постів повинна бути одна концепція, один спільний задум. Наприклад, пости на скріншоті присвячені північній природі, льодовиках і тваринам. Відвідувач сторінки підсвідомо знає, чого чекати далі, і підсвідомо ж оцінює, хоче він бачити це чи ні. І тому, якщо йому подобається те, що він бачить у перших постах, ймовірність того, що зайде і те, що буде далі, куди вище. Отже, він перегляне далі й охочіше підпишеться.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 4. «Про себе». Можна написати в графі «Про себе» купу слів, дати максимально багато інформації, використовувати поле «Місцезнаходження» для того, щоб розмістити ще більше даних. Але таке навряд чи хтось буде читати. Шапка вкрай важлива – вона першою кидається в очі передплатникам. Тому практично у всіх відомих блогерів ця частина облікового запису оформлена лаконічно, інформативно і разом з тим структуровано. Для цього можна використовувати як щось на зразок «просторового пробілу», так і емодзі.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки

Як стильно оформити профіль в Instagram?

Для початку поговоримо саме про те, як вести сторінку в одному стилі. А точніше, про різні види оформлення, які можна взяти на озброєння. Перейдемо до них. Те, що зображення повинні поєднуватися за колірною гамою – само собою зрозуміло.

 1. Сітка. Про неї я вже писала вище, коли згадувала шахматку. Є кілька різних видів: шахова дошка, ряд в лінію по горизонталі, діагоналі або вертикалі. Назвати їх можна по-різному, але назва не так важливо. Сприймаються вони відмінно саме через симетричності або впорядкованості.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 2. Рамки. Так вже вийшло, що основний формат фотографій Instagram – квадрат. Для того, щоб вийти за рамки, можна використовувати, як раз-таки, рамки. Виглядає таке добре, ви вирішите відкрити сторінку через телефон, або з комп’ютера.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 3. Плитка. Якщо говорити зовсім просто, то кожен пост може бути частиною загального зображення. Правий приклад на скріншоті нижче дуже вражає. Просто подивіться його, щоб зрозуміти, про що я кажу.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 4. Колір. Можна не паритися і просто використовувати цікаві поєднання відтінків, щоб впливати на колірне сприйняття людей.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкруткиЯк оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 5. Персонаж. Один стиль можна підтримувати за рахунок одного предмета або персонажа, який є на кожній фотографії.

Як вести красивий профіль в Instagram?

Тепер перейдемо до рекомендацій щодо того, як зробити гарний профіль Инстаграме. Я дам вам рекомендації, які були б для мене корисні.

 1. Шукайте натхнення у інших власників сторінок. Я маю на увазі не копіювання, а саме пошук натхнення. Чужий досвід може допомогти нам швидше знайти свій стиль облікового запису в соціальній мережі.
 2. Експериментуйте. Неможливо з першої спроби обрати концепцію і стиль. Тому на початку роботи потрібно буде ставити деякі елементи і шукати себе.
 3. Настрій. Виберіть загальну атмосферу сторінки. Колір в цьому плані відіграє величезну роль.
 4. Фільтри. Для того, щоб привести профіль до єдиного стилю, можна вибрати один фільтр. Це буде найпростіше.
 5. Якість. Ми не в 2010, щоб три мегапікселі вважалися хорошим якістю. Тому підвищуйте якість своїх фотографій. Звичайно, мова йде і про композиції, різних ракурсах і так далі.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 6. Якщо у вас є рекламні пропозиції, не варто заглиблюватися й переборщувати з проплаченими постами. Люди підписуються на вас не за цим.
 7. Текст. Текстова складова також важлива. Позначте рід своєї діяльності і контакти. Якщо діяльність обмежена географією, не забудьте поставити місто. Редагувати профіль часто я не рекомендую намагайтеся бути більш стабільним.

Де черпати ідеї для ведення профілю?

Перейдемо до того, де можна шукати ідеї. Знову-таки, мова йде не про те, щоб просто скопіювати всі ідеї інших людей. Необхідно обробляти ту інформацію, яку ви отримуєте. І я бачу три джерела ідей:

 

 1. Instagram. Я не дам вам конкретний список симпатичних профілів, тому що концепція вашої сторінки може радикально відрізнятися від того, що я тут напишу. Тим не менше, якщо ви серйозно ставитеся до розкручування в соціальній мережі, складіть список сторінок, на які варто орієнтуватися.
 2. Інші соціальні мережі. Специфіка у Инстаграма є, але вона не так вже й відрізняється від інших сервісів для спілкування. Можна знаходити ідеї і, наприклад, ВКонтакте або Пінтересті.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 3. Життя. Навколо стільки красивого. Зверніть увагу на жовтіюче листя у вересні, на хмари, що пливуть по небу, на машини, які їдуть по нічній дорозі і так далі. Просто проаналізуйте те, що знаходиться навколо вас.

Сервіси, які допоможуть у створенні стильного фото-контенту

Тепер перейдемо до інструментів, які зможуть допомогти у створенні придатних зображень. звичайно, ви не зобов’язані самостійно робити все, існують різні помічники. Я дам вам невеликий список.

 1. Pixabay. Необхідно створювати контент самостійно, але не завжди на це є час. Тому я і розмістила тут хостинг зображень. Тут ви можете знайти безкоштовні якісні фотографії.
 2. Canva. Це – сервіс для обробки зображень. Потужний функціонал і велику кількість шаблонів дозволить робити класні і цікаві пости.
  Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки
 3. Crello. Придатний аналог Канви. Є безкоштовний функціонал, але в цілому використання сайту безкоштовно.

У питанні оформлення профілю в Instagram важлива абсолютно будь-яка деталь, починаючи колірною гамою облікового запису і закінчуючи графою «Про себе». Вміння вести сторінку зажадає від вас досвіду, навчання на основі проб і помилок. Однак, поради, які я вам дала, допоможуть прискорити цей процес.

Запитання наших читачів

Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки#1. Наскільки важливо оформлення запису в Instagram? Потрібно морочитися?

У фотосети дуже важлива візуальна частина. Тільки після того, як людину зачепив зовнішній вигляд сторінки, він переходить до читання тексту, який ви розмістили. Тому оформлення дуже допомагає в просуванні.

Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки#2. Допоможіть красиво оформити Instagram мого вихованця!

Тут немає ніяких обмежень, ви можете використовувати ті ж прийоми, що і для особистого облікового запису. Ви можете фотографувати улюбленця в одній позі на різному фоні. Можете підбирати йому аксесуари в одній колірній гамі. Важливо, щоб у всіх фото було щось загальне.

Як оформити профіль в Instagram? Перший етап розкрутки#3. Де шукати ідеї для сторінки?

Мені в голову приходить три джерела натхнення: акаунти в Інсте, інші соціальні мережі і навколишній світ.

Щоб залишити запитання або думка — іди в коментарі. Також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради