Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Як оформити Instagram так, щоб до вас йшли покупці і передплатники? Інста – соціальна мережа, де візуальна наповненість профілю має вирішальне значення. Тому грамотне заповнення біо, якісне наповнення профілю та робота з клієнтами – умови ефективної роботи з соціальними мережами. Розглянемо ці нюанси ближче і докладніше.

Інформація про профілі

Деякі вважають, що інформація в профілі не так вже й важлива. Тим не менше, якщо ви ведете бізнес-аккаунт або ведете блог, дані, які заповнюються там, є критично важливими для залучення покупців і пропозицій про співпрацю. Спільним є те, що редагуються всі ці дані в одному розділі «Редагувати профіль». На цю тему у нас є ще одна стаття, з якої ми вам рекомендуємо ознайомитися, якщо після прочитання цієї залишаться якісь запитання: “Зустрічають по одягу, або гарне оформлення профілю в Instagram”.

Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Ім’я

Ім’я в Instagram можна розділити на дві частини: власне ім’я, яке бачать користувачі, зайшовши на вашу сторінку, і нік, який визначає адресу профілю в інтернеті. І обидві ці складові дуже важливі, так як і те і те можна знайти в пошуку, а із цікавим ніком користувачі зможуть відразу вводити в адресному рядку посилання на ваш профіль, і звертатися до вас по всіх цікавлять питань.

Поговоримо про ім’я. Великим його плюсом є те, що в ньому немає обмеження на латиницю-кирилицю-китайські ієрогліфи і так далі. Тому вже тут можна написати, чим займається ваша компанія. Це дійсно виправдано, тому що є люди, які просто вводять в пошуку: «Нігті Уфа» тощо. І просто написати «нігті Уфа», звичайно, можна, але це буде шаблонно. Але я б порадила вам включити фантазію і вже на цьому етапі робити ваш профіль оригінальним і незвичайним. У редагуванні профілю ім’я редагується в першому ж рядку.

Нік

Він також повинен містити вказівку на вашу діяльність або назва вашої компанії. Я розумію, що слово «компанія» швидше за все занадто гучна, тим не менш, я продовжу говорити так. Ще одна моя порада: коли ви починаєте бізнес-діяльність, придумайте собі ім’я, бренд. Погодьтеся, телефони від Apple продаються краще, ніж продавалися б «гаджети від Стіва Джобса». Ваша мета – створити бренд, це – одна зі складових успіху. Нік редагується у другому рядку, яка називається «Ім’я користувача»

Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Невеликий висновок: нік повинен містити назву вашого бренду, ім’я – назва вашого бренду і рід діяльності. Як приклад наведу 1XBET. Вони, звичайно, не Джойказино, але їх реклама теж вже встигла набриднути. Отже. У їх випадку ім’я звучало б як «1XBET. Ставки на спорт» а нік – «1xbet».

Опис

Тут знову потрібно нагадати користувачам, чим ви займаєтеся. Тільки вже детальніше – якщо в імені було одне речення, тут краще написати 2-3 пропозиції. Повернемося до 1xbet, я б написала приблизно так: «1XBET. Ставки на спорт. Лояльні умови, великий стартовий бонус і море адреналіну у вашій крові. Став, ризикуй, заробляй». Зрозуміло, що цей варіант кращий, тому що був придуманий за 5 секунд. Але суть ви вловили. В описі доречно буде використовувати эмоджи-маркери, щоб зробити текст ще більш читабельним. Редагується біо в полі «Про себе»

Кнопка «Зв’язатися»

Я б сказала, що це – найважливіший пункт, але, якщо ви погано заповнили опис профілю, цей блок просто не зацікавить користувачів. Для зв’язку можна використовувати пошту або номер телефону. Якщо ви хочете додати інші шляхи, наприклад Telegram, впишіть посилання в опис профілю.

Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Також в налаштуваннях зв’язку з вами можна додати активну кнопку. Вона працює через авторизовані Инстаграмом сервіси. Для роботи вам потрібно буде зареєструватися в них. Використовувати це чи ні – вирішувати вам. Але налаштування дуже проста: клікаємо на «Створити активну кнопку», потім вибираємо сервіс, через який користувачі будуть бронювати у вас щось або замовляти товари, а потім – просто вставляємо посилання на свою сторінку в сервісі. На мою думку це зайве – навіщо здійснювати роботу через сторонные сервіси, якщо користувачі можуть писати безпосередньо вам?

Редагується кнопка «Зв’язатися» в поле «Засоби зв’язку». Клікаємо туди і вводимо пошти у поле «Пошта», телефон в полі «Телефон» і адресу в полі «Адреса», якщо він потрібен.

Активне посилання

Для відображення активного посилання в профілі ми при оформленні Instagram просто вставляємо інтернет-адресу в поле «сайт» і зберігаємо зміни. Посилання автоматично стає активною.

Вставити ви можете як посилання на інші свої соціальні мережі, так і на сайт. Що краще? І то і то добре. Комусь зручніше відкривати, наприклад, контакт, а комусь- переглядати асортимент на сайті. Всім не догодити.

Більше про посиланнях: “Посилання в Instagram і особливості роботи з ними”.

Аватар

Якщо ви створили бренд, логотип у вас теж повинен бути. Не поскупіться на це, адже аватар буквально перше, що кидається в очі користувачу, зайшов на вашу сторінку. Якщо логотипу немає, кращим виходом буде якісна фотографія вашої продукції. Картинки з інтернету тут не зовсім підійдуть. Тільки якщо ця картинка не маловідомого фотографа, звичайно. Пам’ятаємо про те, що запорука успіху профілю – оригінальність.

Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Для б’юті блогів ж будуть трохи інші поради, але про це в наступний раз…

Змінюється аватар там же, в редагуванні профілю, по кліку на «Інше фото».

Наповнення профілю

Контент – саме те, що буде призводити до вас людей. А передплатники – не стадо, яке з’їсть все, що завгодно. В наш час, щоб зацікавити людей, ви повинні виробляти максимально якісне наповнення облікового запису.

Отже, контент складається з двох складових: фото-матеріал і описи до них. Зупинимося на них докладніше.

Фото

Про наповнення фотографій зараз говорити майже не будемо – це суто ваша особиста справа. Поговоримо про стилі.

Першим важливим показником тут є колірна гамма. Вона повинна бути приблизно однакова для кожної публікації. Кольори повинні поєднуватися між собою і не «різати» очі. У таблиці нижче можна подивитися, які сполучення будуть однозначно хорошими.

Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Другий показник – композиція фотографії. Все має бути естетично: світло, положення фотографованого предмета або людини в кадрі. Пам’ятаю, як один чоловік, що продає книги, переконував мене, що я нічого не тямлю у фотографії. У самого товар був сфотографований взагалі без роботи зі світлом та композицією, на телефон. Не будьте, як цей чоловік. Робіть хороший контент.

Текст

Текстове наповнення в Инстаграме не головне. Тим не менше, дивно, коли у людини ідеальні фотографії, але при цьому неякісний текст, який відштовхує передплатників. Кілька слів про те, яким повинен бути хороший текст в Instagram.

Інформативний

Користувачі повинні легко розуміти, про що ви говорите. І при цьому постарайтеся уникати текстів, не містять жодної інформації. Антиприкладом тексту за цим критерієм служать опису в дусі «Я поїв», «Я в кепці». Так, тут є інформація, але який сенс від неї вашим передплатникам? Ніякого.

Лаконічний

Instagram це не Яндекс.дзен. викладайте думки коротко. Бажано взагалі тезами, виділяючи кожен з пунктів эмоджи-маркерами. Але акуратно. Смайли можуть вам зашкодити, якщо їх буде занадто багато.

Емоційний

Під словом «емоційний» я маю на увазі не тільки ваші емоції, вкладені в опис. Текст повинен викликати емоції та бажання у людей, а інакше взагалі не було сенсу його додавати.

Заключне слово

Як оформити Instagram правильно, щоб і приплив абонентів та клієнтів був і гроші рікою? Потрібно враховувати абсолютно всі, будь-яка дрібниця тут має значення. І я вірю, що тепер ваш аккаунт буде ідеальним. Удачі вам.

Моя довідка - Корисні поради