Як очистити історію в Инстаграме – як приховати запити

Завдяки унікальній соціальній мережі Instagram користувач може не просто викладати свої фотографії або невеликі відеоматеріали, а також знайти інтересуемий теми для обговорення, необхідні тренди, популярні хештеги. Ми не говоримо про те, що можна також знайти і людей. Вся ця інформація зберігається в історії пошуку.

Дуже багатьом користувачам не подобається, що Instagram зберігає вашу конфіденційну інформацію, тому вони видаляють її з офіційного додатку, щоб ніхто крім них не зміг її побачити, але, на жаль, інформація залишається на комп’ютері. Таким чином, дуже важливо і доцільно володіти інформацією, як очистити історію в Инстаграме.

Як видалити історію пошуку?

Співробітники додатка Instagram пропонують наступний алгоритм для видалення історії пошукових запитів, і він єдино правильний:

 • Першим кроком буде запуск самого додатка. Слід знати, що видалити історію пошуку можна тільки після попереднього запуску програми. Зверніть увагу, що внутрішня пам’ять вашого гаджета історію запитів в Instagram не зберігає. Таким чином, просто видалити деякі файли (папки) не вийде, використовуючи налаштування свого мобільного пристрою.
 • Заходите в свій аккаунт (вводите пароль і логін), всі необхідні дії можливо провести тільки через нього. Заходьте на сторінку облікового запису і шукаєте кнопку «Профіль». У тому разі, коли після входу в додаток Ви потрапили на іншій сторінці, то натискаєте знову віконце «Профіль». Як правило, воно розташоване в будь-якій версії Instagram внизу правого кута екрану вашого мобільного пристрою.
 • Відкриваєте меню налаштувань. Воно знаходиться праворуч у верхній частині екрану вашого гаджета. Тільки зверніть увагу на версію вашого додатка.

  Увага! Це важливо!!! Для техніки, що працює на iOS, кнопка переходу в налаштуваннях зображена деталлю, а на Android – три вертикальних квадрата.

 • Відкриється меню налаштувань, яке ви прокручуєте вниз, поки не натрапите на кнопку «Очистити історію пошуку». Натискання даної кнопки змусить додаток коректно ще раз перепитає, чи впевнені ви у своїх діях (дійсно хочете очистити пошуковик). Для підтвердження процедури видалення слід вибрати варіант «Так, я впевнений».
 • Після завершення цієї процедури очищення історії додатка, можна в цьому переконатися. Потрібно просто перейти у вкладку «Ознайомитися» (вона може виглядати як кнопка із зірочками). У цій вкладці наочно видно, що перелік пошукових запитів користувачів і повністю вилучений.
 • Як очистити історію в Инстаграме  як приховати запити

  Приховуємо певний пошуковий запит

  Інколи виникає необхідність не у видаленні історії пошуку, а потреба приховати (заховати) певні пошукові запити. Як вчинити в такому випадку? Що робити? Процес абсолютно простий, звичайно, за умови, що робити все чітко по інструкції.

  Щоб приховати певний пошуковий запит потрібно:

  • З вашого мобільного пристрою зайти в програму.
  • У верхній частині екрану знайти і клікнути на кнопочку, піктограма якої зображена у вигляді «Лупи». Це допоможе відкрити пошукову форму.
  • Перейдіть на вкладку «Кращі»/»Нещодавні», потім доторкніться й утримуйте пошуковий запит, який ви хочете видалити. Через деякий час з’явиться випадаюче меню, де вам слід вибрати і натиснути пункт «Приховати».

  Процес очищення Stories?

  Знаючи як почистити історію пошуку, заховати окремий пошуковий запит не можна обійти стороною і процедуру очищення історій (мова піде про невеликих відеороликах), які зовсім недавно стало можливим публікувати в Інст. Спеціальної функції для цього розробники не передбачили, адже через 24 години публікація автоматично все одно зникне. Але все-таки може виникнути необхідність видалення набагато раніше призначеного часу. Як це зробити?

 • Заходьте в додаток зі свого мобільного пристрою.
 • Потім слід перейти в розділ Stories.
 • Запускаєте програвання відеоролика, що підлягає видаленню.
 • Натискаєте на значок зліва в нижній частині вашого екрану у вигляді трьох горизонтальних точок. Це призведе до відкриття спеціального меню, в якому виберіть пункт «Видалити». Підтвердіть ваше дію і потім переходите до наступного ролика.
 • Увага! Це важливо!!! Пам’ятайте, що одночасно всі історії видалити просто неможливо. Саме тому розробники рекомендують видаляти фото, відеоматеріали послідовно.

  Моя довідка - Корисні поради