Як очистити історію пошуку у Інстаграмі – прості способи

На даний момент instagram можна назвати однією з найбільших соціальних мереж, в яку щодня завантажується велика кількість інформації і з’являються нові акаунти. Тут передбачена досить зручна пошукова система, що дозволяє швидко відшукати людину або просто цікаву сторінку. Але коли в дану рядок вводилося вже дуже велика кількість запитів, у користувача виникає питання про те, як швидко очистити історію пошуку в instagram.

Якщо людина недавно використовує цю платформу, він може ще не знати про те, де знаходяться різні налаштування і як правильно ними скористатися, щоб досягти бажаної мети. Тут варто знати про деякі особливості платформи. Так само як Google і Яндекс, instagram зберігає історію пошуку для зручності користувачів, але далеко не всі вважають це актуальним.

Фахівці вже давно заявили про те, що якщо людина час від часу буде займатися видаленням запитів в Instagram, додаток буде працювати швидше. Це пояснюється тим, що кожен з графічних файлів, а також копії записів, які опинилися в пам’яті програми для швидкого доступу, здатні займати невеликий обсяг пам’яті.

Оскільки такої інформації з часом стає дуже багато, це уповільнює роботу даної соцмережі, видає помилки при завантаженні відео. Якщо користувач помічає, що зайвого стало занадто багато, настав час задуматися про те, як повністю очистити історію пошуку Инстаграме. Ще не варто забувати про те, що якщо телефон потрапить в руки до чужої людини, він зможе побачити нову історію, що далеко не найприємніша ситуація для користувача, який хоче зберегти конфіденційність. Особливо це стосується тих людей, які займаються бізнесом або іншими важливими справами, використовуючи Instagram.

Зверніть увагу! Ще не варто забувати про рекламу. Спираючись на переваги користувача, Instagram самостійно починає пропонувати рекламу, яка з часом починає дратувати. Надалі від неї практично неможливо позбутися. Щоб як мінімум вплинути на зниження частоти її появи, бажано регулярно видаляти з пошуку зайві записи.

Як очистити історію пошуку у Інстаграмі   прості способи

Як подивитися історію пошуку

Як було згадано вище, усі накопичені запити будуть зберігатися в пам’яті програми. Щоб перевірити цю інформацію, тут передбачені спеціальні вкладки, що відносяться до певної категорії. «Мітки» будуть охоплювати запити по хэштегам. «Люди» – це записи, що стосуються пошуку по іменах чи никам. У вкладці «нещодавні/кращі» знаходяться популярні і останні набори.

Читайте також:
Кому потрібна накрутка передплатників в instagram і де її замовити?

Як видалити історію

Перед тим, як видалити дані, краще подивитися історію запитів і упевнитися в тому, що вона вже дійсно не потрібна. Після цього можна приступити до очищення, виконуючи наступні дії:

  • для початку необхідно запустити додаток Instagram на планшеті або смартфоні;
  • тепер при необхідності варто авторизуватися;
  • далі потрібно перейти у власний аккаунт, знайти вкладку налаштування (на пристроях iOS виглядає як шестірня, а на пристроях на Андроїд – це вертикальне крапки у правому верхньому кутку);
  • тепер повзунок екрану варто опустити вниз і вибрати пункт «очистити історію». Після потрібне підтвердження дії користувача, після чого пошукові запити в Instagram будуть повністю вилучені.

Як приховати окремі пошукові запити

Крім того, що люди часто задаються питанням про те, як видалити історію пошуку в Instagram, користувачів часто цікавить питання про позбавлення від деяких з них, як приховати історію в instagram. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  • для початку користувач заходить в додаток з мобільного пристрою;
  • тепер потрібно клікнути по кнопці зі значком лупи для того, щоб з’явилася пошукова форма;
  • після цього слід перейти у вкладку «недавні/кращі», торкнутися до необхідного запитом і утримувати палець на ньому до того моменту, поки не з’явиться меню, де можна буде вибрати рядок «приховати». Таким чином можна частково розвантажити роботу свого додатку на смартфоні, приховавши певний пошуковий запит.
Моя довідка - Корисні поради