Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

В Instagram не можна завантажувати файли будь-якого розміру. Для багатьох це може здатися недоліком, але так всі пости виглядають приємніше, тому що всі публікації певного розміру.

Використовувати можна тільки квадратні зображення, і з цим у багатьох людей виникають проблеми. Справа в тому, що всі сучасні смартфони і фотоапарати роблять широкоформатні прямокутні знімки.

І щоб завантажити їх в профіль, потрібно привести їх у потрібну форму. У цій статті ви дізнаєтеся, як обрізати фото як в Инстаграме.

Як обрізати фото в додатку стандартно?

Якщо ви не хочете зробити нічого особливого, ви можете обрізати фото в Instagram. Для цього потрібно вибрати фотографію, яку ви хочете завантажити, і, використовую функції програми, зробити її квадратної форми. У новій версії Инсты це робиться відразу при виборі фото.

Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

Мінус цього способу в тому, що частина фотографії доведеться втратити. Так, це не кращий варіант, якщо кожен піксель важливий для вас. Тому можливості офіційного додатку досить обмежені.

Як обрізати фото в галереї Андроїд і Айфон?

Також фотографію можна привести до потрібних пропорціях, використовуючи можливості самого смартфона. Зробити це можна прямо в галереї. Для цього необхідно виділити зображення, відкрити контекстне меню і вибрати пункт «Обрізати».

Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

Це загальна інструкція для Андройд, так і для iOS. В реальності ж цей процес може відрізнятися, тому що не всі пристрої підтримують роботу з фотографіями. Хоча ця функція є в більшості сучасних смартфонів. Тому немає сенсу писати інструкцію для кожного окремого телефону.

Читайте також:
Додаток Instagram для комп'ютера: можливі варіанти

Намагайтеся, щоб вийшов ідеальний квадрат, інакше частина фото все ж доведеться спробувати ще раз, коли ви будете додавати його в посаду. І, до речі, обрізана фотографія буде займати в рази менше пам’яті телефону.

Програми для обрізки фото на телефон

Програми дають найбільші можливості, щоб працювати з картинками. Можна не тільки порізати фотографію, але і зробити колаж, домальовувати що-небудь і так далі. Ось невеликий список програм:

  • Infinite Design. Дуже потужний графічний редактор, за допомогою якого можна не тільки видаляти непотрібні частини, але і намалювати що-небудь
  • Snaptastic. Додаток з простим, але хорошим функціоналом.

Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

  • PicShop. Великі можливості і приємне оформлення.
  • Fresco Paint. Професійна програма для редагування і малювання.
  • InstaSize. Підганяє фотографії під потрібний для Инстаграма формат. При цьому нічого не віддаляється, навпаки, на зображення додаються чорні поля, які роблять зображення квадратним, без втрати інших частин.

Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

  • Square InstaPic. Принцип дії схожий на принцип попередньої програми. Відмінність в тому, що додаються не кольорові смуги, а розмиті частини цього ж зображення. Швидше за все, ви бачили щось подібне в Инстаграме або на інших сайтах.

Як обрізати фото як в Инстаграме на своєму смартфоні?

Подібних програм ще дуже багато, тому ви можете самостійно пошукати що-небудь ще, і знайти те, що підійде саме вам.

Також, швидше за все, вас зацікавить стаття про те, як зменшити фото для Инстаграма.

Висновок

Незважаючи на таку велику кількість можливостей по редагуванню фотографій, важливо пам’ятати, що всі ці операції повинні стояти на другому плані. На перший план потрібно висунути саме зображення, то, як воно зняти, і який зміст несе.

Іноді потрібно прибрати зайве, а іноді – зберегти кожен піксель. Важливо в першу чергу думати про те, як сприймуть зображення, що з нього зрозуміють. І ніяка обробка не допоможе зробити зображення крутими, якщо у вас немає настрою. Так, іноді це може виходити випадково, але в більшості випадків потрібно постаратися, щоб розповісти історію без слів.

Читайте також:
Як працювати з базою EPICSTARS

Моя довідка - Корисні поради