Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?

 • 5 Запитання наших читачів
 • Багато займаються просуванням в соціальних мережах серйозно. Однак, коли мова йде про Инстаграме, візуальна складова сторінки відіграє найважливішу роль. І мова йде не тільки про те, як оформити публікації, хоча це і важливо, ім’я сторінки забезпечує більш простий пошук, а отже, людям простіше побачити контент і підписатися на вас. Поговоримо про те, як назвати себе у Инстаграме красиво.

  Як красиво назвати себе у Инстаграме?

  Якими характеристиками має вдале ім’я? Не так важливо, наскільки воно гарно, як то, як воно працює на користь розкрутки. Для того, щоб розібратися з тим, як назвати себе, варто враховувати наступні пункти:

  1. Коротко. Ніхто не запам’ятає довге найменування, якщо тільки мова йде не про відому людину.
  2. Орієнтація на людину. Можна написати рандомное поєднання символів, але воно мало допоможе в пошуку вас на просторах соціальної мережі.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  3. Якщо ви не якийсь відомий бренд, непогано буде додати рід діяльності нік або ім’я, тому що вони індексуються в пошуку.
  4. Не можна написати просто «nails» або щось в цьому дусі. Можете використовувати свої ім’я та прізвище, якщо ви особисто робите послуги. Але для магазинчика, наприклад, солідніше буде придумати ім’я бренду.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  5. Пишіть англійською. Можна, звичайно, на латиниці написати слова так, щоб вони були зовні схожі на російську, але пошуку це не допоможе.

  Як красиво заповнити графу про себе?

  Крім назви важливо також приділити увагу оформленню графи «Про себе». Важливо не тільки зробити це красиво, але і змістовно. Ви повинні відповісти на три питання: хто ви, чим ви займаєтесь і що у вас особливого. Пам’ятайте про те, що на це вам виділяється не так вже й багато символів, ви повинні бути лаконічні і змістовні. Але крім цього важливо зробити зовнішній вигляд цієї графи максимально простим для сприйняття. Я можу дати наступні приклади для прикраси:

  1. Змінити шрифт і, можливо, додати символи. В самому додатку ви не можете зробити це, але можна використовувати сторонні сервіси. Вводите, обираєте шрифт, копіюєте і вставляєте.
  2. Мультиссылка. Деякі пишуть в Біо також і додаткові контакти. Це псує зовнішній вигляд. Можна використовувати мультиссылку, щоб оформити способи зв’язку краще.
  3. Спеціальний пропуск. Біо не відображає прогалини, які ви додаєте перед словами. Але є один особливий невидимий символ, який соціальною мережею зчитується. «?» — ось він, у лапках. З його допомогою ви можете розмістити написане по центру або зробити абзацні відступи, наприклад. Також з ним ви зможете додати порожні рядки для спрощення сприйняття інформації.
  4. Графа «Адреса» може розширити Біо, якщо замість розташування ви вкажете там більше корисної інформації.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?

  4 ознаки красивого ніка в Instagram

  Підбиваючи проміжний підсумок, з’ясуємо, як можна відрізнити хороший нік від невдалого. Думаючи про це, ви повинні ставити себе на місце потенційного споживача – запам’ятали б, зацікавилися чи змогли б ви знайти цю сторінку в пошуку? Тому даю вам 4 ознаки вдалого нікнейму:

  1. Короткий. Ніхто не хоче запам’ятовувати багато букв. Деякі зараз навіть не читають довгі ніки.
  2. Легко читається. Знову ж таки, простота сприйняття. Люди повинні з перших секунд розуміти, що саме там написано.
  3. Легко пишеться. Якщо людина запам’ятав нік, з великою ймовірністю в подальшому, коли йому знадобиться контент в дусі вашого або, наприклад, товар, він буде шукати саме вас. Тому важливо, щоб в нікнеймі і імені не було спеціальних символів, які складно пригадати або написати.
  4. Добре звучить. Звучання також важливо. Наприклад, ktotutbeauty – хороший варіант, тому що звучить цікаво і з гумором.

  Приклади гарних ників і акаунтів в Instagram

  Читати інформацію про те, як красиво оформити Instagram про себе і придумати звучний нік, звичайно, класно, але приклади будуть набагато корисніше. Я постараюся залишити варіанти як для особистих сторінок, так і для комерційних – нік компанії дозволяє створити бренд, що дуже важливо для бізнесу. Але я трохи лукавлю – всі ці профілі або належать бізнесу, або є блогами, які теж можна віднести до комерційних сторінкам. Але чого ви ще хотіли – креативно до називання підходять тільки власники акаунтів, які хочуть просуватися.

  Для компанії

  1. @petroglyph_water. Петрогліф – настінний живопис, вибитий на камені. Це назва відсилає нас до чогось первісного, природного, тому назву компанії цього профілю зокрема, на мій погляд, вибрано вдало. В імені і назві містить слово «water», що дає зрозуміти, що можна тут знайти. А у «Про себе» ми знаходимо абстрактну тематичну фразу. Оцініть також якість постів і те, як вони поєднуються один з одним. У власників цієї сторінки можна багато чому навчитися.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  2. @ktotutbeauty. Це – сторінка магазину корейської косметики. Нік цікавий, побудований на суміші англійської та російської мов, за рахунок цього просто запам’ятовується. На спрощення пошуку грають Біо і ім’я користувача.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  3. @huntingpony. Це – аккаунт з товарами для домашніх тварин. Це написано в імені користувача, що дозволяє людям знаходити сторінку простіше. А сам нік швидше гумористичний, що сприяє запам’ятовуванню – ми звикли, що мисливськими бувають собаки, а ніяк не поні, як написано в цьому профілі.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?

   

  Для дівчини

  1. @windowofimagination. Це – аккаунт дівчата-блогера, яка розповідає про своє життя. Нікнейм тут цікавий, перекладається як «вікно уяви», що звучить дуже цікаво.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  2. @Beautifulandyummy. Це – блог про моду. Загалом-то, нічого особливого – хіба що у створенні публікацій тут використовуються однакові рамки. Мені не дуже подобається, як це виглядає, але мова не про це. Нікнейм перекладається як-то в дусі «Красива і смачна», що досить цікаво.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  3. @nadia_rachel92. А ось вже щось більше схоже на особисту сторінку. Ім’я та рік народження – один з варіантів, які ви можете використовувати. Якщо, звичайно, не приховуєте свій вік.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?

  Для хлопця

  1. @iamgalla. Це – блог про моду, який веде житель Лондона. Вибір нікнейму цікавий тим, що хлопець перефразував своє прізвище. Його звати Adam Gallagher, а нік – конструкція «I am» і скорочення прізвища.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  2. @hespokestyle. Ще один чоловічий блог про моду. Назва цікаво значенням, воно перекладається як «він говорив стильно» або щось у цьому дусі, що звучить цікаво і дає зрозуміти, що можна знайти на сторінці.
   Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?
  3. @mrsimonhancock. Сторінка хлопця по імені Саймон Хенкок. Для того, щоб назвати профіль, він просто приписав «mr», що розшифровується як «містер». Чому б просто не додати таку ж приписку і звичайному хлопцеві з країн СНД? Ще один варіант – додати слово «official». Ну і що, що ваші фейки не створюють? Слово «official» все одно звучить цікаво.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?

  Як назвати себе у Инстаграме красиво? Це питання дуже важливий, якщо ви вирішили починати просування. Назва напряму впливає на успішність в цьому плані. Власникам особистих же сторінок набагато простіше – їм не так вже й важливо, легко їх знайти чи ні. Ті, кому треба, самі прийдуть.

  Запитання наших читачів

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?#1. Які є фішки для цікавих ників?

  Оксюморон, наприклад, гра слів або зворотне написання. Загалом, подивіться, які є літературні стежки, і використовуйте найцікавіші з них.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?#2. Зараз мій профіль носить назву: моє ім’я+прізвище+дата народження. Варто мені перейменувати її?

  Якщо ви не хочете займатися просуванням, в цьому немає необхідності.

  Як назвати себе у Инстаграме красиво і не банально?#3. Як зрозуміти, що назва невдало?

  Якщо розкрутка йде не так швидко, як ви хотіли б, потрібно зайнятися зовнішнім виглядом сторінки. Але при цьому потрібно переглянути не тільки назву, але і внешку повністю.

  Щоб задати питання або висловити думку — пишіть у коментарях. А також дивіться цікаве відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради