Як написати в Директ в Инстаграме з комп’ютера

Як написати в директ в инстаграме з комп’ютера – питання, важливий і популярний в соціальній мережі. У ситуації зі смартфонами все ясно. Користувачі можуть спілкуватися через директ. Залишають коментарі під публікаціями. Що робити, якщо потрібно відправити повідомлення через ПК? Відповідь представлений в статті. Можна дізнатися, які програми слід використовувати. Якими особливостями супроводжується процес.

Як написати в Директ в Инстаграме з компютера

Як писати в инстаграме повідомлення з комп’ютера?

У браузерном варіанті соцмережі виникає необхідність спілкуватися з передплатниками та приятелями в коментарях. Для цього потрібен директ. Потрібно завантажувати і запускати програми і емулятори.

Як написати в Директ в Инстаграме з компютера

Перш ніж використовувати ЗА рекомендується переконатися, що ПК потужний. Операційна система повинна потягнути необхідні для спілкування емулятори. В іншому випадку не вийде використовувати браузерний варіант соціальної мережі та її функції.

Одночасно з потужністю важливо простежити за тим, щоб утиліти скачують з перевірених джерел. Це буде гарантією захисту пересилаються через листування конфіденційних даних.

Через браузер

У такій ситуації слід звернути увагу на додаток Web for Instagram. Утиліту можна використовувати для ОС Windows 10. На інших ОС не вийде задіяти таку програму. Схема дії, як написати особисте повідомлення инстаграмме через комп’ютер, буде виглядати так:

 1. Додаток потрібно знайти на Microsoft Store.
 2. Утиліта запускається.
 3. Відкривається соціальна мережа.
 4. Проводиться авторизація.
 5. На головній сторінці профілі слід знайти значок паперового літачка.
 6. Потрібно натиснути на нього.

Після цього людина автоматично опиняється на сторінці приватного чату. Можна відправляти повідомлення, пересилати мультимедійні файли з жорсткого диска. У директ можна потрапити іншим шляхом. Для цього потрібно натиснути на пошук. Тут пишеться ім’я власника сторінки, з яким планується спілкуватися. Після натискання на нього, відкриється вікно для написання повідомлення.

Читайте також:
Як в Инстаграме гортати фото: з комп'ютера і телефону, в бік, карусель

Через розширення та плагіни

Існують спеціальні плагіни і браузерні розширення для спілкування. Ось функціональні емулятори:

 • io;
 • ru;
 • ru.

З їх допомогою можна не тільки пересилати повідомлення, але організувати масові розсилки. Їхній інтерфейс відрізняється від стандартних варіантів. Для кожного характерні свої особливості. Але вони зрозумілі і легко сприймаються навіть недосвідченими користувачами.

Якщо використовувати утиліти, можна спілкуватися, просувати бренд, нарощувати клієнтську базу. Для бізнесу в соціальній мережі, це відмінне рішення. Програми надають платний і безкоштовний режим. Якщо для просування або для роботи потрібен більш серйозний функціонал, доведеться перерахувати кошти за платний варіант.

Як прочитати директ в инстаграме через комп’ютер?

Як написати в Директ в Инстаграме з компютера

Зробити це можна через спеціальний емулятор BlueStacks. Вище описаний спосіб, призначений для Віндовс 10. Його можна використовувати на всіх платформах. Використовується веб инстаграмм за такою схемою:

 1. Додаток відкривається і проводиться авторизація через встановлені пароль і логін.
 2. Варто натиснути на значок Директ в ПК.
 3. Система відкриє вікно з описом роботи. Далі буде запропоновано перейти до використання продукту.
 4. Після натискання на Директ потрібно вибрати співрозмовника. Його можна знайти в списку або ввести нік в рядку пошуку.

Далі програма надасть можливість комфортно спілкуватися через лс. Дозволяється моментально прочитувати повідомлення. Обмінюватися повідомленнями можна з одним користувачем. Є можливість створити груповий чат, писати особисті повідомлення одному, можна викласти фото. Дозволяється передплатникам відправляти відео. Є можливість вести бесіду в особливому приватному режимі. Сторонній не отримає доступу до інформації. Не зможе нічого прочитати.

Якщо натиснути на іконку у вигляді камери, на телефоні відкриється опція відправки фото або відео. Зображення людині можна завантажувати з галереї або робити на пристрої і відразу відправляти.

Читайте також:
Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram через Фейсбук: з комп'ютера і телефону

Утиліта працює на всіх гаджетах. Потрібно завантажити додаток останньої версії. На одну з останніх моделей пристрою. Можна буде не тільки спілкуватися. Переглядати контент і підписуватися на користувачів инстаграмме.

Підводячи підсумки

Спілкуватися в direct з ПК в стандартному браузері не можна. Доведеться викачувати і встановлювати стороннє мобільний додаток. Подібних утиліт багато. Кожен може підібрати для себе оптимальний додаток. Користувачеві при цьому можна спиратися на позитивні і негативні особливості функціоналу. Далі потрібно зайти у свій обліковий запис і спілкуватися.

Моя довідка - Корисні поради