Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram через Фейсбук: з комп’ютера і телефону

Як налаштувати бізнес аккаунт в Instagram, знають деякі користувачі фотомессенджера. Якщо перевести обліковий запис в Instagram на комерційний статус, то у акаунта з’явиться безліч додаткових опцій. Переходити на подібний профіль Інсте рекомендується всім користувачам, які планують вести з допомогою фотосоцсети особистий бізнес.

Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram через Фейсбук: з компютера і телефону

Основні способи налаштування бізнес аккаунта Instagram

Налаштування та оформлення бізнес сторінки в Інсте вимагає більш уважного підходу. Адже від обраного стилю і правильності налаштувань буде залежати успішність просування компанії, просування реклами, статистика та ін Створивши комерційний профіль у додатку, копання або користувач самостійно вибирає найбільш зручні способи зв’язку з потенційними клієнтами. Для цього потрібно в налаштуваннях ввести актуальний адресу пошти, телефонний номер та адресні дані, вказати офсайт компанії та ін. В результаті зацікавився відвідувач зможе написати на пошту, зателефонувати або приїхати особисто за вказаною адресою.

Процес, як налаштувати бізнес профіль в Instagram, передбачає кілька етапів.

 1. Для початку потрібно вибрати тип профілю (особистий або професійний (бізнес (наш випадок) або автор). Для бізнесу вибираємо відповідний показник в профілі.
 2. Потрібно пройти в налаштування і тапнути по аккаунту, а на що відкрилася сторінці обираємо професійний профіль.
 3. Тепер потрібно вибрати область актуальності вашого бізнесу. При особистому просуванні варто зупинити вибір на «автора». Цей варіант особливо рекомендований фотографам і блогерам, іншим фахівцям.
 4. Потім слід обрати категорію, підходить в конкретному випадку. Варіантів маса (модель, геймер, держслужбовець тощо).
 5. Вибираємо, що буде відображатися в описі профілю.

Створення професійного запису завершено. Якщо ж потрібно зробити профіль для компанії, то краще підключити бізнес варіант.

 1. Змінивши особистий профіль на бізнес, потрібно правильно вказати сторінку компанії або бренду на Facebook, оскільки для ефективного просування важливо взаємодія через Фейсбук (та й з іншими соцмережами спеціалісти теж рекомендують прив’язувати Инстапрофиль, щоб прискорити розкрутку).
 2. Можна не пов’язувати Инстапрофиль з Фейсбуком, тоді потрібно вказати категорію компанії із запропонованого переліку.
 3. Тепер можна зробити настройки не менш важливих параметрів начебто відключення коментів і пр.
Читайте також:
Як поставити або включити повідомлення на історії в Инстаграмме

Це тільки початок налаштувань. Далі потрібно вказати опис, розмістити посилання на офсайт, вибрати найбільш вдалу аватарку і пр.

Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram з комп’ютера

Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram через Фейсбук: з компютера і телефону

Для підключення бізнес-профілю з комп’ютера потрібно виконати такі кроки:

 1. Зайти в акаунт на Facebook, тапнути по налаштувань у верхньому кутку праворуч і у випадаючому списку ліворуч вибрати Instagram.
 2. Потім треба клікнути по «створити акаунт».
 3. Тепер авторізуємось в Інсте.
 4. Система запропонує ознайомитися з інструкцією по переходу і налаштувань облікового запису, як налаштувати бізнес профіль в Instagram та ін.
 5. Заповнюємо всі поля, вказуємо номер, пошту та адресні дані, тапа по «готово».

Тепер ваш особистий профіль Інсте змінився на бізнес і отримав можливість користуватися додатковими функціями і можливостями.

Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram на телефоні

Як налаштувати бізнес акаунт у Instagram через Фейсбук: з компютера і телефону

Перейти і налаштувати бізнес-аккаунт на Інсте через телефон набагато простіше. В цілому налаштування на телефонних пристроях з платформою айфон або андроїд відбувається за однаковим алгоритмом.

На Андроїді

Після переходу на комерційну обліковий запис фотосети і вказівки контактних даних, за якими потенційні клієнти зможуть зв’язатися з вами, можна приступати до оформлення сторінки. Вона повинна відповідати бізнес-статусу. Що важливо врахувати:

 • підбираємо лаконічне і цепляющее назву;
 • вказуємо тему, область діяльності і додаткові послуги, що надаються компанією або підприємцем;
 • відзначаємо графік робочого дня, якщо сторінка представляє інтернет-0магазинчик, фірму тощо;
 • якщо не вказані контакти, то потрібно їх внести – телефон, пошту, активне посилання на сайт, адреса, геолокаційні дані з вказівкою на карті і ін

Так легко зробити необхідні налаштування на андроїд.

На Айфоне

Процес налаштування комерційного аккаунта на айфоне здійснюється за аналогічним алгоритмом, що і на телефонних пристроях з платформою андроїд. Після переходу на бізнес профіль потрібно зайти в месенджер і приступити до налаштувань.

Читайте також:
Як знайти групу в Инстаграмме: по темі і хештегам, основні способи

В описі профілю рекомендується розмістити найбільш важливу інфу про вашої фірмі. Але не дуже захоплюйтеся хештегом, хоча й зовсім ігнорувати їх теж не варто.

Не забувайте вказувати посилання на сайт. Також потрібно приділити належну увагу і вешнему увазі сторінки. Для цього слід підібрати якісну аватарку. Краще, якщо у всіх соцмережах і Інсте у вашого бренду буде єдиний аватар. Це зробить його більш впізнаваним і допоможе в розкручуванні.

Фахівці в просуванні рекомендують частіше заходити в статистику, щоб аналізувати активність фоловерів, число тижневих переглядів, залучення відвідувачів та ін. Це допоможе своєчасно скоректувати тактику просування инстапрофиля для підвищення відвідуваності і збільшення передплатників.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради