Як накрутити перегляди в Instagram – всі способи

Як накрутити перегляди в Instagram – всі способи

Якщо перед вами на сторінці Instagram буде кілька відеороликів або фотографій, то які з них ви перегляньте першими?

У більшості випадків це будуть ті, які мають найбільше лайків або переглядів. У цьому немає нічого дивного, так як жваве обговорення контенту підвищує увагу до нього і говорить про його затребуваності та популярності. Якщо ви розмістили матеріал і бачите, що його часто дивляться, то висновок напрошується сам собою – користувачів мережі він явно зацікавив. Отже, зростає і популярність вашого аккаунта, що призведе до появи нових передплатників.

Сторінка Instagram з великою кількістю переглядів вигідно виділяється на тлі інших. Вона буде здаватися привабливою в очах користувачів, так як є джерелом цікавого і якісного контенту. Але набрати максимальну кількість переглядів власними силами дуже складно. А для нових користувачів, у яких ще немає великої кількості передплатників, зробити це практично неможливо.

Що ж потрібно зробити, щоб завоювати довіру інтернет-спільноти? Вирішити це завдання допоможе безкоштовна накрутка переглядів. Сьогодні ця послуга є досить популярною, так як не вимагає ніяких фінансових витрат, а терміни отримання бажаної кількості переглядів мінімальні. Велика кількість переглядів відео або фото позитивно позначається на статусі облікового запису і популярності його власника. Існує спеціальний сервіс, який безкоштовно надає послуги накрутки переглядів і дає гарантію результату.

Навіщо накручувати перегляди в Instagram?

Накрутка переглядів буде корисна не тільки звичайному користувачеві, але і власнику бізнесу, який активно рекламує свою продукцію або послуги на просторах інтернету.

Докладніше про те, для чого може знадобитися велика кількість переглядів:

 • Підвищення популярності сторінки. Велика кількість переглядів є свідченням високої активності власника аккаунта і наявності у нього таланту. Користувачі не будуть дивитися нецікаві і нудні ролики.
 • Залучення уваги до нещодавно створеній сторінці. Insta – це мережа, де потрібно заслужити довіру користувачів. Тільки так тут можна домогтися підвищення числа передплатників.
 • Комерція. Сьогодні все більше магазинів роблять акцент на продажу свого асортименту через інтернет. Але у цього способу реалізації є один істотний недолік – потенційний покупець не може «помацати» товар і побачити його наживо. Інста дає можливість за допомогою розміщених відеороликів розглянути виріб в деталях. Кількість переглядів безпосередньо впливає на конверсію. Чим популярніший ролики, тим більше потенційних клієнтів можна зацікавити.
 • Термінове розміщення інформації про проведеному заході. В якості прикладу можна навести початок розпродажу або надходження нової колекції. Іноді потрібно в найкоротші терміни зібрати гроші людині на операцію. Накрутка переглядів в Instagram допоможе в цьому.
 • Додатковий заробіток. Відеоролики з великою кількістю переглядів є відмінною майданчиком для розміщення реклами. Рекламодавці звертають увагу саме на такі акаунти, так як вони є запорукою успіху при розширенні цільової аудиторії і збільшення доходу без будь-яких складних маніпуляцій.
 • Читайте також:
  Де чорний список Инстаграме в 2020 році на телефоні і комп'ютері

  Способи накрутки переглядів в Instagram

  Їх існує кілька. Кожен з них відрізняється від інших тривалістю та ефективністю.

  • Накрутка переглядів власними силами. Передбачає створення великої кількості акаунтів. Це займає досить багато часу і вимагає великих зусиль.

  • Чесне залучення користувачів. Створює дійсно якісні відео. Щоб контент був корисним, він повинен містити практичні поради, креативні ідеї, іскрометний гумор і т. п. Але не всі здатні по достоїнству оцінити старання автора, тому даний спосіб не дає жодних гарантій успіху.

  • Групи з обміну переглядами і лайками. Тут можна знайти користувачів, які готові безкоштовно поставити вам лайк під відео, якщо ви зробите на його сторінці те ж саме. Однак і тут ніхто не дає ніяких гарантій відповідних дій.

  • Підключення до перегляду відеоролика друзів з інших соціальних мереж або розсилати спам. Безсумнівно, ви зможете збільшити кількість переглядів, але про вас складеться негативне уявлення. Також існує ймовірність отримати бан.

  • Спеціалізовані ресурси. Тут учасники соцмереж на безоплатній основі пропонують іншим взаємовигідний обмін лайками або переглядами. Саме до таких і належить наш інтернет-сервіс.

  Моя довідка - Корисні поради