Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

Для тих, хто зважився розвивати спільноту Вконтакті, може виникнути питання: як залучити в свою групу передплатників? Існує кілька способів накрутки передплатників, які ми розглянемо докладно.

 • через пошук по людям;
 • через популярні додатки «Вконтакте»;
 • за допомогою програм і спеціальних скриптів.

До речі! Всі сервіси для накрутки передплатників ВКонтакте вже об’єднані в один великий рейтинг. І ми з гордістю заявляємо, що Cashbox.ru входить в топ-лідерів цього ринку в Рунеті!

Самостійне додавання передплатників

Ви можете запрошувати людей в групу самостійно. Для цього можна створити додатковий запис, можливо, навіть не один, і через ці акаунти запрошувати в друзі користувачів Вконтакте. В пошуковику, ви можете вибирати саме тих людей, які є вашою цільовою аудиторією. Вконтакте є обмеження на кількість додавань людей в друзі. В добу ви можете додати не більше 50 осіб. Отже, з одного аккаунта ви запросите не більше 350 чоловік в тиждень. Для того, щоб люди швидше приймали заявку в друзі, ви можете вибирати в пошуковику тих, хто в даний час знаходиться онлайн. Також є спеціальні групи, де також можна швидко набрати друзів. Ось деякі з них:

 • https://vk.com/club13295252
 • https://vk.com/spottsila
 • https://vk.com/club42332124
 • https://vk.com/club41540162

Після того як люди додали вас друзі ви можете запросити їх в свою групу, скориставшись спеціальною функцією. Однак дана функція доступна тільки для груп. Якщо у вас публічна сторінка, ви не зможете використовувати цей метод накрутки. Важливо також знати, що занадто велика кількість використовуваних сторінок для додавання в друзі мати небезпечно. У такому разі групу можуть заблокувати за розсилку спаму. Не варто використовувати більше 5 акаунтів для цих цілей.

Читайте також:
Як додати історію в Instagram з комп'ютера: основні способи

Запрошення в групу в коментарях пабликов

Ще один варіант залучити абонентів в групу залишати коментарі в інших спільнотах, із запрошенням. Однак краще робити це не прямо, а приховано. Наприклад, можна прокоментувати яку-небудь запис у популярній групі, а також брати участь в обговоренні постів з іншими людьми. Все це дозволить вам звернути на себе увагу. Якщо запросити людей прямо, то адміністратори цих груп можуть забанити вас. При декількох таких скарг, сторінку, і навіть групу можуть заблокувати. Часто це не виправдовує результати.

Крім того, ви можете відправляти особисті повідомлення незнайомим людям, з запрошенням в групу. Варто врахувати, що цей метод заборонений, і розцінюється адміністрацією як спам. При декількох скарг на вас, сторінку заблокують. Тому рекомендується відправляти повідомлення тільки тим, хто, швидше за все, зацікавиться вашим контентом і не поскаржиться на вас. Наприклад, якщо ви просуваєте в групі послуги манікюру, то ваш контент буде цікавий жінкам і молодим дівчатам. Надсилаючи запрошення, будьте ввічливими і відразу вибачайтеся за занепокоєння.

Також є спеціальні групи Вконтакте для взаємного піару. Тут адміністратори спільнот обмінюються взаємної підпискою, а також лайками та репостами. Знайти ці спільноти можна набравши в пошуковику Вконтакте «взаємне вступ до групи».

Як накрутити передплатників в групу Вконтакті?

Платні та безкоштовні скрипти та програми

Існує багато безкоштовних і платних програм, які автоматично залучають в співтовариство передплатників. Якщо говорити про якісну накрутці, то необхідно використовувати тільки платний софт. Так як через безкоштовні програми ви зможете залучити тільки ботів. Але все одно важливо бути уважними при виборі програм для розкрутки Вконтакте, так як є багато шахраїв, а також скриптів з вірусами, з-за чого можна навіть втратити аккаунт. Наприклад, гарною репутацією користується додаток Вікінг Ботовод.

Накрутка через ігрові програми

Накрутити додаткову кількість друзів можна через додатки Вконтакте. Є багато популярних груп, які мають співтовариства. Ви можете вступити в ці групи та розмістити повідомлення, що ви хочете дружити з іншими гравцями. Завдяки цьому інші гравці будуть додавати вас у друзі. Якщо ваша спільнота є публічною сторінкою, і ви не зможете їх запросити туди, то можна просто розмістити на стіні свого облікового запису закріплену запис із запрошенням у ваш паблік. Більш того, граючи в гру Вконтакте, ви також можете запрошувати людей у групу, якщо в цих іграх передбачено спілкування через чат. Наприклад, це може бути гра в покер, де за столом перебуває 9 осіб, або мафія. У результаті спілкування згадайте, що у вас є група. Проте краще не писати в чаті посилання на групу, так як це може призвести до блокування сторінки.

Читайте також:
Чому в Instagram фото не завантажується з ПК, Айфона і Андроїда в ленку

Найпопулярніші ігри для пошуку передплатників Вконтакте

Накручуємо передплатників за допомогою сервісів

В інтернеті є багато сервісів по накрутці передплатників Вконтакте. Один з таких сервісів vprka.com. Залучення аудиторії відбувається за принципом бартерних відносин. Ви виконуєте завдання, а натомість отримуєте бали, за які ви також можете розмістити своє завдання. Заробити бали ви можете, ставлячи лайки, підписуючись на чиїсь співтовариства, а також залишаючи коментарі і роблячи репости. При цьому необхідно використовувати свій справжній аккаунт, для того щоб не мати проблем з біржею накрутки. Велика частина цих сервісів безкоштовні, але є і платні сайти, де вам не потрібно витрачати час на те щоб виконувати завдання, але ви відразу купуєте необхідно кількість передплатників або лайків. Також варто згадати, що накрутка передплатників через сервіси заборонена правилами Вконтакте. Але при помірній кількості, цей метод можна використовувати. Великий відсоток залучених таких способом акаунтів, будуть ботами або фейковими сторінками, тому не варто зловживати цим методом, а краще використовувати його тільки на перших етапах розвитку.

Платна накрутка передплатників через послугу Вконтакте

Самим легальним методом просування є розкрутка через біржу Вконтакте. Для цього необхідно зайти в рекламний кабінет вашої групи, і поповнити гаманець Вконтакте. Після того як ви маєте певний бюджет, його можна використовувати для рекламної компанії своєї групи. Цей метод називається таргетингова реклама, де ви маєте можливість визначити свою цільову аудиторію, і зробити так, щоб реклама показувалася саме їй. Тим людям, які є вашою ЦА, в лівій частині екрана буде показаний банер, який ви розмістите. Якщо зацікавить користувачів ваше співтовариство, то вони перейдуть по посиланню в рекламі, і приєднуватися до вас. Варто зауважити, що даний метод найбільш дорогий, так як тут один передплатник, може обходитися до 10 руб. і навіть вище. Але це самий ефективний метод, що дозволяє залучати живих передплатників. Крім того, у вас ніколи не буде проблем з адміністрацією Вконтакте.

Читайте також:
Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція

Ви також можете замовляти рекламу в інших групах Вконтакті. Це можна робити через спеціальні біржі, і безпосередньо через біржу Вконтакте, яка також знаходиться в рекламному кабінеті. Крім того, домовлятися про розміщення реклами можна безпосередньо, зв’язавшись з адміном, що вас цікавить групи. Але для того щоб реклама в інших співтовариствах принесла найбільший результат, вибирайте спільноти, які мають схожу тематику, щоб було більше ймовірності, що група сподобатися їх передплатникам.

Накрутка передплатників в Вконтакті Cashbox.ru

Публікуємо докладне керівництво зі скріншотами, присвячене процесу накрутки передплатників у ВК на нашому сайті:

 • Заходимо на головну сторінку
 • Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

 • Проходимо швидку реєстрацію в якості рекламодавця
 • Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

 • Додаємо нову задачу у особистому кабінеті
 • Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

 • Вибираємо вкладку «ВКонтакте» — вказуємо посилання на сторінку або спільнота
 • Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

 • Вказуємо додаткові настройки — щоб не потрапити під бан і/або інші санкції соціальної мережі
 • Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

 • Все готово!
 • Нагадуємо, що накрутка передплатників на сайті Cashbox.ru здійснюється виключно за рахунок реальних користувачів. Ніяких «собак» і масових відписок! А також гарантія природного інтерфейсу поведінки у суспільстві або групі.

  Моя довідка - Корисні поради