Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

Погодьтеся, відео не завжди буває приємно дивитися. Наприклад, під час відпустки ви зняли що-небудь на пляжі або в горах. Вам здається, що все ідеально, тому що пейзаж дуже красивий, але раптом чуєте, як на тлі одні з членів вашої туристичної групи кричать: «Ларочка, а сфотографуй мене на тлі водички!». І все, можна подумати, що відео зіпсовано, але ми знаємо, як виправити ситуацію. Накладіть на відео заспокійливу музику і відео можна викладати в Instagram. Як це зробити? Читайте нижче.

Популярні додатки для накладання музики

Незважаючи на те, що смартфони ще не можуть замінити десктопи за можливостями, вони йдуть величезними кроками. Прогрес ні на секунду не зупиняється, тому вже сьогодні ми можемо монтувати відео на телефоні. Хоча всього якихось 10 років тому і не мріяли про це.

І самі смартфони теж досить потужні, щоб швидко отрендерить ролик. Так ви можете підготувати ролик і опублікувати його в Інсте за кілька хвилин. Ось невеликий список додатків, в яких можна накласти музику на відеоряд:

 • Magisto. Додаток для новачків. У ньому можна просто вибрати відео, фільтр і музику. Більше нічого робити не потрібно – в цьому і принадність програми. Вона не переобтяжена нічим зайвим, тому її використовують, щоб вирішити одну конкретну задачу – проблему з фоновим шумом на відео.

Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

 • VivaVideo. У цьому додатку можна знімати відео, а потім тут же накладати музику. Ще в ньому можна створювати слайд-шоу зі звуковим супроводом. Незважаючи на розширений функціонал, VivaVideo все ще досить просто використовувати.

Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

 • MixBit. Ще більш функціональний варіант, тому що в ньому можна не тільки накласти музику на відео, але і склеїти два відео в один. При цьому якість залишається точно таким же.

Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

Можливостей цих додатків цілком достатньо, щоб впоратися з поставленим завданням. Крім того, вони підтримуються не тільки Android, але і на iOS. Це робить їх ще більш цінними.

Інструкція, як накласти музику на відео на смартфоні

Тепер розберемо, як накласти на відео музику в Инстаграме на прикладі програми Magisto. Всього потрібно виконати 3 кроки:

 • Вибрати відео або фото.
 • Вибрати фільтр.
 • Вибрати музику.
 • Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

  Ви натискаєте кнопку «Make my movie» та запускається процес візуалізації. Особливість програми в тому, що все монтується не на телефоні, а на сервері розробників, тому вам не потрібен потужний смартфон. Досить буде інтернету, щоб завантажити файли на сервер.

  Досить проста інструкція, тому можна розповісти ще про кількох особливості. Наприклад, якщо ви виберете декілька фотографій, з них вийде слайд-шоу. Те ж саме, якщо ви виберете декілька відео або відразу і відео і фото.

  Як накласти музику на відео через ПК?

  На комп’ютерах функціонал для монтажу набагато більш широкий, тому можна домогтися дуже крутих результатів. Можна навіть отримати кіношну графіком, саундтрек на рівні Циммера і так далі. Але і самі програми трохи складніше. Так і завантажити відео з комп’ютера в Instagram пов’язане з деякими труднощами.

  Ось список хороших варіантів:

  • Sony Vegas Pro. Зараз ця програма належить вже не Sony, але її функціонал все ще на високому рівні, який не кожна компанія може надати. У цій програмі часто працюють професійні киномонтажеры.

  Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

  • Adobe After Effects. Програма, яка може позмагатися з Sony Vegas. Більше того – вона перевершує її по цілому ряду причин. Але обидві вони досить складні в освоєнні, тому новачкам краще скористатися чим-небудь іншим.
  • Windows Movie Maker. Стандартний додаток, встановлене на всіх комп’ютерах з операційною системою Windows. Функціонал у неї не особливо великий, але його вистачить, щоб накласти музику на відеоряд.

  Як накласти на відео музику в Инстаграме через телефон і ПК?

  • ivsEdits. Хоч ця програма безкоштовна, в ній дуже багато всього реалізовано. Наприклад, можна використовувати відразу декілька доріжок, що дуже зручно, якщо ви хочете зберегти старий звук, але і накласти нову музику.
  • WeVideo. Для тих, хто не хоче нічого скачувати. Потрібно тільки завантажити через браузер потрібні файли і змонтувати їх. Рендеринг відбувається на стороні сервера, тому WeVideo підходить тим, у кого слабкі комп’ютери.
  • Kate’s video toolkit. Стара програма, але зручна. І в ній є всі необхідні інструменти, щоб працювати з аудіо і відео.

  І це лише крапля у величезному морі видеоредакторов. Їх набагато більше, але навіть одного достатньо, щоб зняти щось круте.

  Що стосується музичного супроводу, то ось вам ще матеріал для вивчення: музичні стікери для історій в Instagram.

  Висновок

  Ви можете спробувати скористатися і іншими можливостями монтажу, щоб урізноманітнити свої публікації. Повірте, людям подобається дивитися на що-небудь незвичайне. А в Инстаграме такого мало, тому що всі знімають і фотографують одне і те ж.

  Моя довідка - Корисні поради