Як накласти музику на фото в Instagram: в сторіс

Як накласти музику на фото в instagram, запитують ті користувачі, які хочуть урізноманітнити свій профіль. Відомо, що зорове сприйняття інформації розвинене у людства більше за інших. На другому місці — слухове. Спочатку instagram давав можливість лише зорового отримання даних. Тексти постів під картинками, самі картинки. Але людина — істота лінива. Тому в тренди виходить відеоформат. Він задовольняє відразу дві потреби: слухати і дивитися. Задіє два канали отримання інформації. Як бути з простими фотографіями, щоб підвищити їх популярність? Правильно — накласти музику.

Основні способи як викласти фото з музикою в instagram

C 2018 року власники соціальної мережі пішли назустріч користувачам. Вони додали можливість накладати музику на фотографії і відео в сторіс. Функція зручна, але доступна в країнах Європи. У зв’язку з цим існує два методи як додати музику в instagram до фото:

  1. Якщо ви щасливчик, і потрапили в число тих, кому доступна вкладка «музика» при завантаженні історій, то сміливо тисніть на неї. Погляду постане велика бібліотека. Композиції розбиті на жанри, настрій, виконавців. Вибираєте потрібне, додаєте і готово.
  2. Коли наклейка відсутній вихід один – сторонні додатки.

Як додати пісню до фото в instagram

Вище ми розібралися зі способами. З першим все ясно, зупинимося докладніше на другому пункті. Гугл плей пропонує нам масу рішень проблеми. Викачуємо будь софт, який подобається. Для створення історій підійде Storybeat. Він допоможе з короткими ефектами, налаштуванням голосу. Створить короткі слайд-шоу. Не менш відомий InShot. Додаток усуває зайві шуми, робить обрізання. Існує можливість додавати оригінальні стікери. Вміє монтувати відео з різних фрагментів. ВидеоредакторVivaVideo являє собою два в одному. Можна зняти що-небудь і, не відходячи від каси, відредагувати. PicMusic – схожий з Иншотом, з можливістю вибору треків з бібліотеки.

Як зробити инстаграме фото з музикою

Люди намагаються звернути увагу інших на себе не тільки за допомогою сторіс. Повністю відмовлятися від звичайних публікацій у стрічці – не можна. Фізично неможливо викладати одні історії. При цьому профіль не повинен бути порожнім. На прикладі програми InShot дізнаємося про накладення музики на картинку.

Порядок дій такий:

  1. Заходимо в програму. Нас зустріне рожевий інтерфейс в стилі самої инсты. Побачимо три круглешка з написами: відео, фото, колаж.
  2. Нас цікавить вкладка відео. Вибираємо її.
  3. Відкриються файли з галереї телефону. Вибираємо потрібний.
  4. У наступному вікні бачимо значок музики. Подивіться на скріншоті.
  5. Натиснувши на кнопку побачимо дві графи на вибір: рекомендації і треки, які є на телефоні. Тиснемо що, хочемо і використовуємо.
  6. На виході отримаємо фотокартку з музичним супроводом. Під час завантаження в стрічку, вона буде відображатися як відеофайл. Відображається внизу фотографії почнуть не лайки, а кількість переглядів.До зображення додасться вибраний трек. Його можна обрізати, сповільнити, зробити більш швидким. Як накласти музику на фото в Instagram: в сторіс Як накласти музику на фото в Instagram: в сторіс Як накласти музику на фото в Instagram: в сторіс
  7. Після виконання всіх дій зберігаємо, вибравши потрібне розширення.
Моя довідка - Корисні поради