Як набрати передплатників у Инстаграме: безкоштовно, швидко, без накрутки, самому з нуля

Як набрати передплатників в Instagram — питання цікавить користувачів, які зайнялися видеоблогингом або бізнесменів, яким треба знайти клієнтів на сервісі і популяризувати свій бренд. Незалежно від напряму профілю і цілей проекту, потрібно вибрати працюють способи розкрутки облікового запису.

Не рекомендується співпрацювати зі спеціальними сервісами для накрутки передплатників. Подібні методи малоефективні і призводять до блокування профілів. Варто також зазначити, що користувачі, які підписалися «штучним» способом, не зацікавлені в проекті і не є потенційними клієнтами. Активність залишиться нульовою і не принесе результату.

Як набрати живих передплатників в Instagram безкоштовно

Існує багато способів, як набрати багато передплатників у Инстаграме. Кожен з них вартий уваги і може стати основним способом збільшення аудиторії. Спочатку треба вибрати стратегію й лінію поведінки. Продукт має бути якісним і правильно поданий. Користувачі Instagram звертають увагу на картинку і опис, тому потрібно приділити увагу цим пунктам.

Щоб почати набирати аудиторію, треба поставити цілі та виконати наступні завдання:

 1. Розписати контент-план мінімум на місяць.
 2. Продумати всі пости, склавши короткий опис до кожного.

Під кожною фотографією потрібно розкрити тему і доповнити її цікавими фактами. Інформація повинна бути орієнтована на конкретну категорію людей, яка зацікавлена в продукті.

Для природного зростання передплатників необхідно провести редагування профілю. Розміщена інформація повинна заманити користувачів, які відвідали аккаунт. Щоб досягти результату, потрібно дотримуватися таких правил:

 • У назві та описі профілю використовувати ключові слова. Це дозволить полегшити пошук запису для потенційних клієнтів.
 • Завантажити якісну і зрозумілу фотографію на аватарку. Рекомендується доручити завдання дизайнерам або розібратися в нюансах маркетингу самостійно.
 • Заповнити інформацію в основному розділі облікового запису.
 • Вказати посилання на інші соціальні мережі, сайт.
Читайте також:
PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка

Зазначені вище пункти дозволять домогтися першого старту для популяризації облікового запису.

Основні способи

Існує кілька основних способів, як набрати передплатників у Инстаграмме, які рекомендується завжди використовувати. Додатково можна поєднувати і інші методи розкрути, однак нижче представлені дієві варіанти просування профілю.

Живе спілкування

Живе спілкування — дієвий і безкоштовний спосіб набору фоловерів, проте потрібно чимало часу для його реалізації. Суть методу полягає в живому спілкуванні з потенційними клієнтами. Для цього необхідно відвідувати сторінки користувачів, підписуватися на них і лайкати фотографії, відповідати на їхні запитання під чужими постами і т. д.

Після підписки користувач отримує попередження. Якщо його зацікавить тематика профілю і аватарка, він зайде на аккаунт, подивися пости і підпишеться. В результаті він стане потенційних клієнтом і частиною живої аудиторії, яка постійно стежить за вашими новинами.

Для пошуку потенційних передплатників потрібно переглядати пости конкурентів, шукати людей по хештегам. Однак не рекомендується безпосередньо пропонувати учаснику сервісу придбати ваш продукт. Щоб зацікавити людину, достатньо залишити кілька лайків, відповісти на коментар підписатися.

Як набрати передплатників у Инстаграме: безкоштовно, швидко, без накрутки, самому з нуля

Як набрати передплатників у Инстаграме: безкоштовно, швидко, без накрутки, самому з нуля

Потрібно стежити за активністю і на вашому профілі. Регулярно передплатники задають питання у коментарях під постами, на які потрібно відповідати максимально швидко. Питання має бути максимум інформативним і корисним для людини.

На сервісі Instagram встановлено обмеження на максимальну кількість підписок — 7500. Після досягнення цієї цифри підписатися на інших користувачів буде неможливо. Також профіль можуть забанити модератори.

Аккаунт успішний, якщо кількість підписок значно менше кількості передплатників. Це доводить, що профіль цікавий людям, тому решта будуть підписуватися активніше. Для балансу потрібно іноді відписуватися від користувачів, однак робити це необхідно через кілька днів після того, як людина підписався.

Читайте також:
Способи, як викласти панораму в Instagram на iOS і Android

Конкурси

Конкурси — трохи витратний, проте ефективний спосіб збільшити аудиторію. Чим дорожчий продукт для розіграшу, тим більше людей будуть зацікавлені в участь конкурсу. Для проведення заходу потрібно вказати умови, які потрібно виконати для участі.

Блогери вимагають виконати умови, щоб стати учасників конкурсу:

 1. Підписатися на аккаунт.
 2. Зробити репост сторінки з розіграшем.
 3. Вказати в коментарях нікнейм організатора.
 4. Написати хештег.
 5. Відзначити друзів.

Предмет для розіграшу повинен бути корисний для конкретної аудиторії. Конкурс буде малоефективним, якщо буде розігруватися дорогий телефон, а потрібно набрати передплатників, які хочуть купити автомобільні шини.

Коментарі у знаменитостей і блогерів

У популярних блогерів і знаменитостей багато передплатників, які коментують пости. Чимало людей просто переглядають коментарі. Достатньо залишити один цікавий і оригінальний відгук, можна бути впевненим, що його побачить багато людей. Щоб спосіб приніс максимум користі, потрібно виконати 2 правила:

 1. Вибір знаменитості. Аудиторія блогера повинна відповідати продукту. Наприклад, для просування інтернет-магазину іграшок краще знаходити блогерів-матерів, аудиторія якої зацікавлена в товарах для дітей.Як набрати передплатників у Инстаграме: безкоштовно, швидко, без накрутки, самому з нуля
 2. Коментарі. Не треба писати відгуки з прямим закликом відвідати магазин і купити продукт. Коментарі нецікаві і відштовхують людей. Повідомлення повинно бути цікавим і провокаційним, щоб передплатники лайкали його і переходили на аккаунт.Як набрати передплатників у Инстаграме: безкоштовно, швидко, без накрутки, самому з нуля

Зараз в Инстаграме цікаві коментарі потрапляють в ТОП. Чим більше лайків на повідомленні, тим вище воно розташоване і тим більше людей побачать його.

Рекомендація в коментарях у знаменитостей

Люди не люблять, проте довіряють рекомендаціям інших користувачів. Для просування облікового запису, потрібно створити другий профіль або попросити залишити коментар під постом блогера про те, який хороший інтернет-магазин і яка у нього продукція.

Коментарі повинна бути правдоподібними і не виглядати, як спам. Пряма пропозиція купити товар відштовхує людей.

Для написання гарного коментаря потрібно показати щирі емоції. Приклад успішного повідомлення: «Яке гарне плаття! Я витратила багато часу на пошуки! В результаті купила у @lalalala. Не точь-в-точь, але я задоволена))». Приклад поганого коментаря: «Кращі сукні тут! @lalala».

Читайте також:
Чому зараз всі фитоняшки сидять в Инстаграме?

При відправці живого коментаря передплатники сприймуть його як рекомендацію, ніж маркетинговий хід. Для кожного поста потрібно писати різні повідомлення і з різних акаунтів.

Взаимопиар

Чим більше інших користувачів посилається на аккаунт, тим популярнішим і авторитетніше він стає. Для отримання результату потрібно домовитися з іншими підприємці про рекламної акції.

Вибирати профіль для співпраці потрібно ретельно. Кількість передплатників має бути приблизно однаковим і тематика повинна бути загальної. Не рекомендується співпрацювати з акаунтами, контент яких заснований на одній рекламі.

Як набрати першу 1000 передплатників

Набрати першу 1000 передплатників стає складним завданням для бізнесменів, проте після досягнення позначки просувати профіль стане значно простіше. Для розкрутки потрібно дотримуватися сталість і дотримуватися публікації контенту. Викладати пости рекомендується мінімум один раз в день. Можна частіше, однак не варто працювати на кількість. Зображення повинно бути якісним, а інформація під корисним.

Рекомендується дотримуватися наступних правил, щоб набрати першу 1000 передплатників:

 • Розміщувати корисну інформацію, яка буде цікава передплатникам і зможе полегшити їм життя.
 • Надати цікаву історію з висновком, що зацікавить аудиторію. Історію можна написати свою або переписати чужу, зберігши зміст.
 • Спілкуватися з передплатникам в коментарях або в дирикте. Треба стежити за питаннями користувачів і швидко відповідати з докладним описом кожного пункту теми.
 • Ділитися загальними враженнями за день і розповідати, які успіхи трапилися за добу.

Користувачі Инстаграме люблять стежити за життям блогерів, тому навіть власник інтернет-магазину може надавати інформацію у відеоформаті. Паралельно можна також просувати продукт, що приверне більше активної аудиторії.

Моя довідка - Корисні поради