Як наближати в Instagram історії – лайфхак

INSTAGRAM – це дуже популярна соціальна мережа серед тих, хто крокує в ногу з часом. Instagram не стоїть не місці. Розробники постійно покращують, удосконалюють, додають нові функції. Особливо радує користувачів мобільний додаток INSTAGRAM своїми безкоштовними можливостями.

В instagram досить простий і зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться навіть новачок. На сьогоднішній день можна ділитися не тільки в публікаціях фотографіями або відеоматеріалом, але і створювати stories.

Що таке сторіс? Stories – це можливість поділитися зі своїми передплатниками моментами не тільки свого життя, а також додавати в сторіс відео і фото, картинки, ділитися публікаціями інших користувачів.

Увага! Великий плюс сторіс – це те, що всі публікації зникнуть рівно через 24. Однак публікації в сторіс можна зберегти, вибравши цю функцію в налаштуваннях stories. Можна обмежити публічність сторіс, приховувати від певного користувача.

Отже, що можна робити з публікаціями в сторіс:

  • Збільшувати (zoom);
  • Додавати написи;
  • Смайли;
  • Організовувати опитування;
  • Накладати фільтри.

Нижче поведемо мову про те, як наближати в инстаграме історії.

Як наближати в Instagram історії   лайфхак

Zoom і перемикання камер в сторіс

Спершу внесемо ясність, що таке Zoom в історії інстаграмма. Поява опції такого роду дали практично всі активні користувачі. Це функція дозволяє збільшувати/наближати вибрані матеріали для завантаження в сторіс. Вона доступна, як і під час зйомки відео/фото, так і під час додавання заздалегідь обраного матеріалу.

Опція Zoom доступна на мобільних пристроях на платформі Android і iOS. Для стабільного функціонування необхідно достатню кількість вільної пам’яті та постійний сигнал інтернету.

Знімати stories для Instagram можна з камери будь-якого мобільного телефону, в якому встановлено програму Instagram. А ось переглядати їх можна і на веб – сайті, через комп’ютер, якщо під рукою немає гаджета.

Для опублікування stories, клікніть на іконку із зображенням фотоапарата або проведіть пальцем по екрану праворуч.

Використовувати можна як передню камеру, так і задню. Щоб записати відео в сторіс, необхідно натиснути на велику білу кнопку і утримувати. Запис відео по часу триває рівно 15 секунд. Якщо відкрилася камера переднього огляду, а ви хочете показати, наприклад, красиву панораму, пам’ятники архітектури, природу і для цього необхідно переключити камеру.

Щоб переключити камеру треба кликнути по стрілках, які зображені в різному напрямку у вигляді кола. Вони розташовані з правого боку від білої кнопки.

Щоб накласти фільтри або смайли, досить провести по екрану пальцем верх. Знизу відкриється робоча панель, що пропонує великий вибір додаткових можливостей, які стануть прикрасою.

У верхньому правому куті розташовані опції для написів, можна вибрати колір, розмір шрифту, тему шрифту. Також змінити колірний фон історії.

Важливо! Якщо у вас в додатку відсутня опція наближення/збільшення Zoom, тоді оновити до останньої версії, скориставшись Play Market або App Store. Перед оновленням очистіть кеш пристрої та додатки, щоб не виникла помилка під час інсталяції нової версії.

Як наближати в Instagram історії   лайфхак

Як робити наближення в історії

Поява нової функції – це добре, значить, розробники стежать за побажаннями від користувачів щодо поліпшення сервісу. Як знімати сторіс зрозуміло, а от як наближати в історії instagram, не зовсім зрозуміло.

Відкрили вкладку сториз, під великою кнопкою пропонують варіанти у вигляді чого можна зробити історії. Прокручуємо нижню панель і знаходимо функцію superzoom. Відповідь на питання, як користуватися superzoom в instagram – дуже просто. Вибираємо superzoom, з правого боку можна вибрати оформлення зйомки відео під час вибраної функції (сердечко, папараці, вогонь і т. д.). Після запису достатньо натиснути «ваша історія», щоб опублікувати. Дана опція дозволяє максимально масштабування вашої камери.

А як можна просто зумить сторіс instagram, достатньо під час зйомки натиснути на кнопку пуску і водити по екрану телефону вгору, щоб відбулося масштабування камери.

Здається, складно одночасно тримати кнопку і масштабувати, тоді спочатку проведіть по екрану двома пальцями, потрібно наблизити кадр і знімайте відеоролики або фотографії.

Дані способи роботи в instagram з наближенням публікацій універсальні, працюють однаково і на Android і iOs. У будь-який момент можна буде доповнити новими публікаціями історію.

Моя довідка - Корисні поради