Як лайкнути Сторіс в Instagram: чи можна поставити like в stories

Як лайкнути сторіс в Инстаграме після останніх оновлень додатка? Нововведення розробників соціальної мережі наштовхують користувачів на необхідність знайти відповіді на подібні питання. Відмітка “Подобається” може допомогти в просуванні аккаунта, а також визначить зацікавленість передплатників в тому чи іншому матеріалі. Але навіть з останніми версіями програми при спробі поставити її у користувачів виникають складності, так як вона має обмежений функціонал. Але є деякі прийоми, що дозволяють вести статистику і просувати профіль без подібних позначок.

Як лайкнути Сторіс в Instagram: чи можна поставити like в stories

Як лайкнути історію в Инстаграме

Так звані Stories або Сторіс – опція, введена розробниками програми Istagram порівняно недавно. Вона дозволяє розміщувати актуальну на певний день інформацію і зберігається в своєму розділі протягом доби. Щоб переглядати матеріал існувала довше, користувач може скористатися розділом “Актуальне” і закріпити контент всередині нього. У такому вигляді пост виявляється доступним всім користувачам і зацікавленим користувачам. Додавати контент у власні сториз можуть звичайні блогери та власники бізнес-акаунтів.

Основним мірилом відвідуваності профілю може стати кількість переглядів історій. Підрахунок як нова функція програми також з’явився порівняно недавно. Якщо блогер веде прямий ефір, він також може відстежити кількість глядачів. Для цього відвідувачеві не потрібно що-небудь натискати і лайкати. Лічильник включається автоматично.

Можна лайкнути історію в Инстаграме

На жаль, лайкнути сьогодні можна тільки звичайні публікації, розміщені на основній сторінці профілю користувача. Лайки ставляться також і при проведенні прямих ефірів, що дозволяє відстежити зацікавленість глядачів в подаваному матеріалу. Але є й інші опції Инстаграма, які розширюють можливості Stories:

 • Поділитися публікацією. Відкривши Сториз, можна виявити доповнене меню в правому нижньому куті. Клікнувши на нього, користувач отримує можливість відправити відео або фото кожному передплатнику або співрозмовнику в Директ.
 • Залишити коментар. Він не буде видно в самому пості, оскільки функціонал відправляє його безпосередньо в Директ власника профілю, який розмістив публікацію. Подивитися цей коментар може тільки розмістив.
 • Поскаржитися. Дана функція дозволяє заблокувати фотографію або відео в стрічці, якщо вона порушує правила, зачіпає почуття глядача та ін
 • Як лайкнути Сторіс в Instagram: чи можна поставити like в stories

  На даний момент доступні тільки перераховані функції. Не виключено, що ставити лайки на вподобані публікації можна буде пізніше.

  Як поставити лайк на Сторіс в Instagram

  Функціонал програми та інтернет-сторінки в браузері дійсно обмежений. Але як лайкнути історію в Instagram, якщо вона дійсно сподобалася? Розробники вважають, що використовувати подібні оцінки поки немає необхідності відслідковувати популярність контенту можливо за кількістю переглядів. Але не виключено, що додаток буде завантажено з новими оновленнями.

  Поставити лайк на Сториз в Инстаграмме дійсно не можна. Недоступні і відмітки типу “дизлайк”, які давно присутні в таких соціальних мережах, як YouTube. Але існує кілька прийомів, що дозволяють висловити ставлення до публікації:

  Як лайкнути Сторіс в Instagram: чи можна поставити like в stories

  • коментар у вигляді повідомлення в Директ (докладніше про це описано вище);
  • можливість скачати і викласти пост у себе на сторінці (для скачування потрібно використовувати будь-яку зручну програму, наприклад, Repost або InstaStory; поставити позначку у цьому випадку вдасться вже безпосередньо в профілі, при цьому необхідно дотримуватися авторські права);
  • власник матеріалу може продублювати його у власному списку посад, що також зробить його доступним для постановки відміток.

  Сторіс недоступні до збереження в окремий список вподобаних публікацій. Переглядати статистику, що стосується цих постів, власники акаунтів можуть через FaceBook, якщо профайл прив’язаний до сторінки у цій соціальній мережі.

  Висновок

  Соціальна мережа Instagram систематично зазнає змін, що дозволяє суттєво розширити функціонал сервісу і зробити його більш привабливим для нових користувачів. Але поставити лайк або дизлайк на stories поки неможливо. Такі опції доступні тільки для звичайних постів у стрічці і так званих прямих ефірів. Однак важливо стежити за оновленнями системи, оскільки ймовірність появи нових функцій досить висока.

  Моя довідка - Корисні поради