Як лайф викласти фото в Instagram: основні способи

Як лайф викласти фото в instagram – популярне питання в мережі. Подібна операція потребує знань у користувачів, які не мають досвіду використання инсты. Якщо навчитися розміщувати кадри самостійно, можна урізноманітнити аккаунт. У статті представлені операції, що дозволяють підвищити популярність і викликати інтерес у аудиторії. Це додаток користувача. Відповідно, не потрібна наявність спеціальних професійних навичок. Головне слідувати поданими інструкціями.

Як лайф викласти фото в Instagram: основні способи

Як викласти лайф фото в инстаграмм?

Перед тим як вивчити популярні методи, варто зрозуміти, для якої мети потрібно проводити подібну операцію. Можна урізноманітнити контент. Опція доступна для пристроїв ОС Андроїд і для iPhone від 7-ї моделі. Для старих гаджетів подібні операції недоступні.

Причини пов’язані з обмеженням варіантів використовуваної фотосети. Мають значення параметри функціонування самих телефонів і планшетів. Якщо функція недоступна, потрібно провести стандартне оновлення. Після цього на пристроях автоматично активуються необхідні опції. Стають доступними необхідні функції.

В історії

Щоб розмістити живе фото в такому розділі, слід використовувати утиліту Живий. З її допомогою можна зробити вибір для нарізки кадру, зображення на якому ворушиться. Користувач повинен зробити необхідні знімки і конвертувати їх в стандартний відео. Для здійснення такого процесу варто зробити такі дії:

 1. Запускається програма.
 2. Вибирається жива картка, яку потрібно опублікувати в інсте.
 3. Далі слід вибрати формат живого знімка – відео або гіф. Потрібно натиснути на рамку, знайти яку можна на екрані зверху.Як лайф викласти фото в Instagram: основні способи
 4. Активується опція Експорт відео.
 5. Далі потрібно натиснути на опцію збереження.Як лайф викласти фото в Instagram: основні способи

Після цих операцій користувачі соціальної мережі зможуть переглядати в стрічці рухомі картинки.

Шевелящиеся

Можна викласти лайф фото в instagram? Для досягнення подібного результату, людина зможе перетворити в кадр коротке відео. Присутній водяний знак, але він не буде бентежити. Щоб отримати подібне перетворення, потрібно здійснити такі нескладні маніпуляції:

 1. Установка програми Motion Stills.
 2. Програма відкривається. Після цього можна бачити перелік рухаються знімків.
 3. У списку потрібно вибрати потрібне зображення.
 4. Далі слід натиснути на Поділитися. Якщо це GIF, то вибираємо Відправити GIF.
 5. З правого боку потрібно знайти і активувати опцію з назвою инсты.

На цьому схема закінчується. Можна виконувати необхідні маніпуляції. Робота з GIF не підходить для фотосети. Результату можна досягти при використанні вбудованої функції Бумеранг.

Бумеранг

Зробити фото через бумеранг – це легкий варіант виконання переміщається зображення. Щоб отримати картинку, потрібно виконати фотографії в спеціальному режимі Live, зробити їх шевелящіхся. Після здійснення даних дій, потрібно слідувати інструкції:

 • Додаток відкривається і проводиться авторизація;
 • Натискається кнопка, що відповідає за розміщення сторіс;
 • Вибирається потрібне зображення. Воно виконується у форматі руху. У соцмережі потрібно знайти жовтий кружок, який розташований по центру;
 • Після завантаження картинок у вбудований редактор, важливо утримувати його. Робити це потрібно, доки знімок не зациклиться.

Отриманий результат потрібно зберегти. Варіант вважається самим швидким і зручним. Але є методи, засновані на застосуванні сторонніх сервісів.

Підводячи підсумки

Публікація фото в инстаграмм у вигляді рухомої картинки – це нововведення, яке в змозі прикрасити стрічку соцмережі. Обліковий запис користувача і його історії стають різноманітними. З цієї причини так важливо знати, як правильно використовувати вбудовані опції і які результати можна отримати.

Моя довідка - Корисні поради