Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

Здавалося б, хто може купити аккаунт Instagram з передплатниками? Кому це потрібно, це ж справжнісінька нісенітниця. А тепер змоделюємо ситуацію. Ви почали виготовляти вдома торти на замовлення, справа пішла в гору і ви відкрили свій невеликий кондитерський цех з двома помічницями. У мріях ви марите про своїй кондитерській, але тут настав ефект плато, замовлень не додається і не зменшується. Ви застрягли посередині. Але тут вам попалася на очі реклама, що можна непогано збільшити дохід, завівши в Инстаграма сторінку для свого бізнесу. Звичайно ж ви це зробили, опублікували кілька найкращих робіт і чекаєте, коли до вас повалять передплатники – вони ж потенційні клієнти. А буму немає. Тоді ви дізнаєтеся, що потрібно займатися просуванням і розкручуванням сторінки. У вас на це, природно, немає часу і ідея вмирає.

Так собі перспектива, правда? А можна було вчинити інакше. Піти на біржу де продаються Instagram-акаунти з передплатниками; вибрати той, що підходить вам по регіональній приналежності; купити аккаунт і викласти свої роботи і відразу отримати ефект від виконаної роботи. Як бачите, купити в Инстаграме акаунт з передплатниками вигідно, коли немає часу займатися розвитком профілю з нуля. А ми розповімо вам, як вибрати профіль, де купувати аккаунт, на що потрібно звертати увагу і інші нюанси.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

Чим же вигідна такого роду покупка?

Як ми вже сказали вище, купуючи готові сторінки, ви економите свій час і гроші, яких вимагає якісна розкрутка. У придбаному профілі ви також можете налаштувати все під себе: міняти оформлення, вказувати свої контакти і т. д. Єдина відмінність полягає в тому, що у вас вже буде своя аудиторія, яку можна обробляти.

Читайте також:
Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram

Якщо ви купили його для того, щоб продавати рекламу, то можете не змінювати інформацію. Тільки доведеться постаратися вести цей акаунт у вже заданій стилістиці. Іноді, наслідувати виявляється складно, особливо якщо до цього профіль вів професійний фотограф або веб-дизайнер.

Переваги покупки готового профілю в Instagram:

 • Не потрібно працювати над активністю. У готових акаунтах присутня зацікавлена і активна аудиторія, від якої залежить ціна на рекламний пост і показники охоплення.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

 • Економите свій час. Щоб почати отримувати прибуток, вам потрібно мати не менше 1000 живих передплатників. А для того, щоб такого досягти, потрібно витратити багато часу. Ви вкладаєтеся в розкрутку свого облікового запису, і вам доведеться чекати підсумків, як мінімум, місяць. А якщо ж ви купите аккаунт, то користуватися ним можна відразу.
 • Можете вибрати параметри сторінки. При купівлі аккаунта зараз ви можете проглянути всі його параметри. У кожного профілю, виставленого на продаж, зазначено, як аудиторія відрізняється за геолокаціі, за інтересами і демографії.

Ризики при купівлі сторінки

При будь-якій покупці, навіть сторінки, потрібно бути обережним, тому що шахраї, на жаль, є скрізь. Щоб не стати їх жертвою, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Проведіть аналіз. Простими словами, вам потрібно дізнатися, за скільки нині продають приблизно акаунти з схожими параметрами. Якщо ціна занадто низька – це привід замислитися. Т. к. безкоштовний сир самі знаєте де.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

 • Завжди дізнавайтеся про якість. Ваше завдання зрозуміти, наскільки якісний профіль. Попросіть статистику у продавця, щоб ознайомитися з показниками охоплення. Почитайте пости і коментарі під ними буде зрозуміло, наскільки це «живі» передплатники. Головне, що потрібно дізнатися – наявність ботів. Для цього скористайтесь сервісом аналітики Livedune.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

 

 • Одним з головних ознак шахрайства є відсутність посилання на профіль (в оголошенні). Вони стверджують, що це для обережності, але насправді, це говорить про шахрайство. Так вони можуть продати те, чого не існує.
 • Порожній профіль – шахрай. Якщо ви купуєте аккаунт не в самому додатку Instagram, а в іншій соціальній мережі, то профіль продавця обов’язково має бути заповненим і активним. Інакше це говорить про те, що перед вами зловмисник.
 • Завжди пам’ятайте про гаранта, здійснювати операцію безпечніше всього через сервіси-гаранти. І ні в якому разі не відправляйте грошові перекази попередньо. Також ви можете читати про них відгуки, подивитися, чи не знаходяться у чорному списку у кого-небудь.
 • Бувають випадки, коли продавці ставлять на продаж вже комусь проданий аккаунт, навіть якщо той покупець змінив пошту і прив’язав до свого мобільного номеру. В цьому випадку краще попросити посилання на аккаунт в Instagram, і написати в Директ повідомлення, щоб переконатися в тому, що запис дійсно продається.
Читайте також:
Як скачати відео з Інстаграмма на Айфон: основні способи

Правила покупки профілів

Два приклади, де відразу описано найпоширеніші ситуації з шахрайством:

 • Покупець відправляє гроші, і, відповідно, продавець пропадає, до нього не додзвонитися.
 • Покупець втрачає доступ до придбаного аккаунту (продавець повернув його собі).

Першим ділом, аккаунта після покупки зробіть так, щоб покупець не мав можливості відновити доступ, тобто прив’яжіть його відразу до свого Фейсбуку, електронною поштою, змініть паролі і т. д.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

Додаткові заходи обережності від втрати покупки:

 • Обов’язково візьміть всі дані сторінки: пароль та логін, дані пошти, до якої вона прив’язана. Без цього ви можете втратити покупки і власних грошей.
 • Якщо аккаунт був прив’язаний до Фейсбуку продавця, то потрібно буде змінити це відразу ж.
 • Перевірте, чи ту пошту вам дали. Порівняйте дату створення і лист, де вказується підтвердження реєстрації.
 • Поміняйте пароль в даній поштою, всі ключі для відновлення пароля, номер телефону, ім’я та прізвище, локацію і рік народження.
 • Далі потрібно буде зробити те ж саме з профілем у Инстаграме. Змініть контактні дані, ім’я та прізвище, прив’яжіть до свого Фейсбуку. І обов’язково поміняйте нік облікового запису.
 • І, звичайно ж, видалити поштову скриньку, до якої спочатку був прив’язаний аккаунт.

Купівля аккаунта через Salegroups

Безпечніше здійснювати покупку аккаунта через спеціальні біржі. Ми розглянемо всі етапи покупки аккаунта з передплатниками в Instagram на прикладі біржі Salegroups.

 1. Реєструємося, авторізуємось на біржі і вибираємо потрібну соцмережу.
  Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику
 2. Задаємо потрібні параметри пошуку профілю: кількість передплатників, розмір доходу, межі вартості, тематику сообщенства, а також спосіб передачі доступу до профілю.
  Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику
 3. Далі тиснемо на синю кнопку «Знайти» і вибираємо відповідний результат. Коли ви зупинилися на како-то акаунті, клікайте по кнопці «Подивитися» і вас відкриється більш детальна інформація про профілі.
  Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику
 4. Якщо вас все влаштовує, клікаєте на кнопку «Купити» і залишаєте заявку продавцю. У ній ви можете вказати вказати ціну і умови на яких хочете купити профіль.
  Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику
 5. Після цього угода буде узгоджена з продавцем і після оплати ви отримаєте доступ до профілю. 6. Рекомендуємо використовувати функцію «Безпечна угода», оскільки відсутній ризик, що ви оплатите аккаунт, а продавець віддасть вам доступ.
Читайте також:
Формат відео для Instagram, Підтримуваний розмір, в якому дозволі зберігати

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

Запитання наших читачів

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику#1. Скільки приблизно коштує купити профіль?

Профіль, який розкручували нуля самі господарі, коштує приблизно 8 рублів за одного передплатника.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику#2. Чи зможу я відразу постити щось після придбання готового облікового запису?

Так, звичайно, ви можете відразу ж постити різні партнерські посилання або матеріали, пов’язані з рекламою.

Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику#3. Як можна зрозуміти, що продавець використовував накрутку?

Використовуйте сервіс аналітики Livedune. Він показує чи є у передплатників боти і як багато їх.

Щоб задати своє питання або висловитися — пиши у коментарях. Також дивись відео про можливі схеми шахраїв при купівлі.

Моя довідка - Корисні поради