Як красиво написати про себе в Инстаграме

Розділ «Про себе» у шапці профілю – короткий опис, про що сторінка або хто власник профілю. Найчастіше, користувачі залишають біографію, яка містить: ім’я, вік і місто проживання. Є й інші варіанти, що написати про себе в Инстаграме.

Що писати дівчатам про себе

Залежно від спрямованості профілю, дівчата нерідко залишають біографічні дані, незвичайні цитати. Щоб зробити опис яскравіше і цікавіше – використовують смайлики або стандартні символи. Таким способом можна виділити основні частини тексту, залучити читачів.

Сторінки дівчат:

 • особистий профіль. Часто – закритий, де власниця публікує тільки свої фотографії або своєї сім’ї;
 • відкритий. Сторінка з фото і відео, які доступні будь-якому відвідувачу;
 • блог. Рекламний профіль, але без бізнес-статусу.

В залежності від типу сторінки, можна підібрати потрібну кількість символів і тип опису. Так, дівчатам із закритою сторінкою можна написати в шапці профілю Инстаграма особисту інформацію, за якою друзі і знайомі зможуть її знайти.

Для швидкого пошуку потрібна зміна ніка, з використання прізвища та імені. Такий варіант можна красиво оформити, взявши перші літери прізвища та з’єднавши з ім’ям.

Створюючи опис потрібно розраховувати на заздалегідь обрану аудиторію і геогрфическое положення: писати російською або англійською. Додаткові графи входить: адреса, засоби зв’язку та ім’я.

Заповнювати повністю – необов’язково. Це інформація, яка знадобитися бізнес-сторінок, великим блогах. Для особистої сторінки підійде коротка цитата і біографія.

Опис профілю російською

Написати в біографії Инстаграме можна до 200 символів з пробілами. Ємне і простий опис включає до 150, зі смайликами і символами.

Як оформити розділ «Про себе» цікаво і незвично:

 • написати про свої інтереси і захоплення;
 • додати «лічильник» до важливої події. Але його доведеться щодня оновлювати, вказуючи нові цифри;
 • залишити тільки посилання на соціальні мережі;
 • скористатися генератором слоганів і цитат.

Редагувати опис простіше з комп’ютера, додаючи відступ перед кожним новим реченням. Текст стає в один стовпець і його простіше прочитати при першому відвідуванні профілю.

Інший варіант, як красиво написати про себе в Инстаграме – скористатися додатком з пробілами. Їх можна завантажити в google Play або AppStore.

Інструкція, як зробити оригінальне опис:

 1. Скачати додаток «Пробіл для Instagram».
 2. У вікні введення ввести текст, розставивши відступи.
 3. Скопіювати – авторизуватись у соціальній мережі.
 4. Редагувати профіль – Вставити.Як красиво написати про себе в Инстаграме
 5. Натиснути «Готово», щоб зберегти зміни.

Опис російською підійде користувачам, які планують писати тільки для російськомовної аудиторії. Розділ «Про себе», на відміну від опису під публікаціями, не перекладається. Крім стандартної біографії, інформацію про власника можна доповнити окремими постами «Знайомство».

Публікація-біографія необхідна в тому випадку, якщо користувач планує збільшувати аудиторію. Пост-знайомства можна створити для Стрічки або залишити в Актуальному, де навіть з часом він не загубиться. Але варто враховувати, що довжина однієї Stories – 15 секунд.

Пишемо про себе англійською

Для англійських символів передбачені незвичайні шрифти, які можна скачати у спеціальних клавіатурах або скористатися сайтами генерації.

Написати опис профілю Инстаграма можна популярну цитату англійською: don’t worry, be happy; My life my rules і т. д.

Щоб змінити зовнішній вигляд профілю з допомогою символів та шрифтів:

 1. Перейти на сайт textygram.ru.
 2. Ввести в поле вводу фразу або слово.
 3. Вибрати із запропонованих варіантів будь-сподобався.
 4. Перейти в Instagram за допомогою комп’ютерної версії – авторизуватись.
 5. Редагування профілю – Вставити – Зберегти.

Як красиво написати про себе в Инстаграме

З веб-версії Instagram не можна ставити смайлики або інші символи. Їх можна скопіювати з сайту Emojii або використовувати цифрову клавіатуру.

В UNICODE є окрема таблиця символів і знаків, які можуть бути корисні для оформлення профілю в Instagram. З мобільної версії доступні Emojii, заздалегідь встановлені в віртуальних клавіатурах.

Не рекомендується використовувати складні шрифти. Вони можуть некоректно відображатися у інших користувачів чи будуть не читані.

Щоб перевірити рядок «Про себе», заповнену за допомогою символів і знаків, потрібно перейти в свій профіль з комп’ютерної версії.

Як красиво написати про себе в Инстаграме

Сміливі опису профілю Instagram

Коментарі та лайки залежать від того, що власник профілю вказав в описі.

При заповненні графи слід уникати:

 • образливих висловлювань та нецензурної лексики;
 • довгих речень і текстів;
 • великої кількості хештегов;
 • посилань на сторонні сайти.

Приклади, який текст написати в Инстаграме в опис:

 • Божевільні думки народжують божевільну реальність;
 • Мій профіль: доказ, що я роблю селфи краще, ніж ти;
 • Мені не потрібні чужі схвалення – досить близьких поруч.

Сміливими й оригінальними вважаються тексти, які описують захоплення людей і хобі. Такі послання носять рекламний характер і змушують відвідувачів переходити на сторінку.

Тексти, що продають не підійдуть для особистої сторінки, але якщо господиня профілю займається просуванням блогу – гучні назви допоможуть набрати аудиторію.

Які фрази в блозі можна вважати сміливими:

 • Зроблю краще, ніж у конкурентів! Підпишись і дізнайся чому;
 • Навчу робити щоденні справи швидше;
 • Мотивую і навчаю навіть ледачого.

І багато іншого, що може бути використано для запису «особистий щоденник» чи блозі. Таким сторінкам необов’язково підключати бізнес-функції: серед них зустрічаються і закриті.

Пам’ятайте — краще опис про себе це оригінальне, придумане і написане вами особисто!

Що написати про себе хлопцям

Незважаючи на те, що велика частина користувачів жіночої статі (ближче до 65%), молоді люди також активно ведуть особисті сторінки та блоги.

Хлопець може написати в профілі Instagram також коротку інформацію про себе, вибрати оригінальну цитату. Частіше, чоловіча половина залишає розділ «Опис» незаповненим або вказує тільки ім’я.

Як хлопцеві оформити сторінку в Инстаграме:

 • використовувати графу «Ім’я» в якості ще одного поля для інформації. Це може бути тематика запису;
 • залишити посилання в описі на соціальну мережу, де власник проводить час частіше. Допоможе не тільки при пошуку нових знайомих, але й для контакту зі старими;
 • номер телефону або адресу електронної пошти в тих випадках, якщо профіль буде переведений в статус «бізнес».

Як красиво написати про себе в Инстаграме

Можна написати про себе в Инстаграме цитату, яка буде описувати сторінку або характер власника:

 • Всі говорили: «Можеш стати ким завгодно» і я став собою;
 • Все, що ми можемо собі уявити, реально;
 • Мова – ключ до серця людей.

Підійдуть фрази англійською мовою, які можна прикрасити незвичайним шрифтом або символами. Для стриманого оформлення підійде стандартний набір знаків: стрілки, крапки, знаки твердження або заперечення.

Крім оформлення опису, потрібно подбати про зовнішній вигляд сторінки і її тип: особиста, для бізнесу, «щоденник», профіль для пари публікацій. В останньому випадку, публікувати пару фотографій або малюнків в місяць необхідно, інакше Instagram розцінить користувача, як бота.

Круте опис сторінки Instagram

Приклади стильних профілів можна підглянути у блогерів і найпопулярніших учасників соціальної мережі. У розділ «Про себе» додають контактну інформацію, реальне або вигадане ім’я.

Закриваючи профіль від сторонніх, інформація у розділі «Опис» видно навіть відвідувачам.

Цитати для опису сторінки в Инстаграме:

 • Менші уми завжди бояться великих;
 • Око бачить тільки те, що розум готовий прийняти;
 • Не досліджуючи життя не варто жити.

Як красиво написати про себе в Инстаграме

В якості розділу «Про себе» підійдуть цитати з книг, фільмів і пісень. Якщо ця фраза відноситься до теми сторінки – її варто окремо виділити, використовуючи Інструменти редагування. Найпростіше розділяти пропозиції з допомогою «невидимого символу» або відступу.

Крім опису, власнику потрібно заповнити розділи: посилання, адреса та контактна інформація. Але такий варіант підходить більше для блогів і співпраці, а не для особистого.

Опис сторінки – це коротка біографія, яка допоможе майбутнім читачам і друзям. Воно повинно поєднуватися з обраним нікнеймом: якщо в розділі «Про себе» вказано ім’я і прізвище, то і псевдонім повинен відповідати. У категорію «Опису» входить і аватарка, де повинна бути фотографія власника, а не картинка.

Опис бізнес-сторінок

Бізнес-профілі – це облікові записи, які займаю просуванням, продажем або рекламою послуг. У підкатегорію входять і особисті блоги, спрямовані на реалізацію комерційних ідей.

Приміром, для оформлення сторінки інтернет-магазину, власник або адміністратор мають вказати:

 • посилання для отримання консультації або зв’язку;
 • у Инстаграме написати адресу, яка відповідає фактичному;
 • вказати години роботи або швидкість відповіді на запит;
 • описати тематику, назву магазину.

Як красиво написати про себе в Инстаграме

На таких сторінках не потрібно використовувати цитати, а в якості цікавого заголовка – можна взяти тренди і смішні вирази. Для оформлення необхідні кнопки: Зателефонувати, Як дістатися або Написати. Використовуючи смайлики або символи – перевірити, як вони виглядають на різних типах пристроїв.

Для перевірки використовувати браузер Google Chrome і відображення коду сайту. У налаштуваннях виду є різні типи пристроїв, приклад як буде виглядати сторінка на смартфонах iOS і Android. Важливі і цікаві цитати виділяти за допомогою смайликів, але максимум – 5 штук на 200 символів.

У полі «Посилання» — вказати адресу сайту, якщо його немає – способи зв’язку з власником сторінки. З допомогою зазначених рад, проблема «що написати про себе в Инстаграме» перестане хвилювати, як нових користувачів, так і постійних учасників.

Моя довідка - Корисні поради