Як користуватися инстаграмом – установка і пошук друзів

Instagram – досить молода соціальна мережа, яка знайшла своїх прихильників з перших днів. Якщо ви ще не зареєстровані в Instagram, то слово у вас на слуху.

Зручний інтерфейс, маса цікавих і безкоштовних функцій дозволяють користуватися людям всіх віків. Єдине обмеження за віком, це не контрольований контент, тобто відеоматеріал та фотографії можуть містити фрагменти, які строго для категорії 18+.

Instagram завоював серця багатьох користувачів. За переглядом публікацій проводять по кілька годин. Зручно що в инстаграме можна сидіти і через комп’ютер. Зайшовши на офіційний сайт і ввівши свої дані від запису.

У нашій статті ми розповімо, instagram що це таке і як ним користуватися, навіщо він потрібен. Це три питання, які задають нові користувачі.

Соціальною мережею Instagram можна користуватися з телефону ОС Андроїд і комп’ютера.

Розгорнуті відповіді на поставлені запитання дамо нижче.

Установка инстаграма

Як користуватися instagram на телефоні, питання турбує всіх власників сучасних мобільних пристроїв. Щоб почати користуватися instagram і всіма його функціями, необхідно встановити додаток Instagram. Для цього виконуємо наступні дії:

  • Заходимо в Play Market;
  • Знаходимо спеціальний додаток Instagram;
  • Натискаємо скачати, додаток автоматично почне установку на телефон Андроїд;
  • Після вдалої установки, з’явиться ярлик Instagram.

Як бачите, нічого складного в установці додатка немає. Для цього потрібен вихід в інтернет і стабільний сигнал.

Як користуватися инстаграмом   установка і пошук друзів

Як зареєструватися

Після вдалої установки можете відкрити програму, тоді з’являється ще одне питання як користуватися instagram на андроїд.

Сміливо, відкриваємо додаток Instagram і починаємо процедуру реєстрації. Як і в будь-якій соціальній мережі, необхідно завести профіль, придумати логін і пароль, вибрати спосіб підтвердження номер телефону або електронну пошту.

Після підтвердження облікового запису ви стаєте володарем власній сторінці в соціальній мережі instagram.

Далі можна редагувати свій профіль, додати ім’я та прізвище, написати про своїх інтересах. Додати фотографію профілю і завантажувати різні публікації.

Якщо ви реєструєтесь через свій номер телефону, то вам запропонують подивитися контактів з телефонної книги і підписатися на них.

Читайте також:
Новини монетизації на Ютубі (YouTube)

Цією функцією зручно скористатися, щоб не витрачати час на пошук друзів.

Увага! Instagram пропонує два види профілю для бізнесу та для особистого користування. Бізнес –аккаунт володіє великими можливостями. З нього можна зателефонувати, написати на електронну пошту. Як користуватися инстаграмом в цілях бізнесу або особистого блоку, вирішувати тільки Вам.

Після реєстрації сміливо можете користуватися сайтом. Скориставшись функцією редагувати профіль, після реєстрації, можна змінити не тільки особисті дані, але і фото профілю. Для цього необхідно натиснути на силует людини в нижньому правому куті

Через фейсбук

Instagram зручний тим, що можна не реєструватися спеціально. А скористатися обліковим записом Face book. Завдяки функції синхронізації, всі особисті дані з Face book будуть перенесені в instagram.

Досить ввести логін і пароль від Face book всього один раз, щоб завести свій власний інста світ. Крім особистої інформації, instagram автоматично запропонує приєднатися до друзів з Face book, які зареєстровані в instagram. Ви можете дати свою згоду, а можете пропустити цей крок.

Як користуватися инстаграмом   установка і пошук друзів

Електронна пошта чи номер телефону

Електронна пошта та номер телефону потрібні не тільки для реєстрації на сайті. А також для запобігання злому вашої сторінки. Будь-які зміни, які будуть відбуватися в профілі, адміністрація сайту відстежує та повідомляє власника цього облікового запису.

Якщо вказана електронна пошта, на неї прийде лист про зміни в профілі. Якщо номер телефону, смс.

Також за їх допомогою можна відновити пароль до вашого облікового запису, якщо забули.

Пошук друзів і цікавих профілів

Щоб швидше знайти друзів своїх друзів можна скористатися синхронізацією контактів з інших соціальних мереж або телефонної книги. Натиснувши синхронізувати контакти, у вас з’являться всі ваші друзі, які використовують instagram як соціальну мережу.

Можливо, ви шукайте людини, якого немає в списках ваших контактів. Тоді будьте готові до того, що пошук може зайняти немало часу. Для цього натискаємо знову на відому нам лупу, розташовану в нижній частині панелі. У пошуковому рядку вводь ім’я та прізвище користувача, а краще його ім’я в Instagram, що набагато полегшить пошук. Після обробки запиту перед нами з’являться всі профілі, які відповідають параметрам пошуку.

Читайте також:
Як вийти з инстаграма на комп'ютері: якщо дані збереглися

Також через пошук шукають за хештагам цікаві профілі. Щоб почати пошук за хештегом, перед запитом треба поставити знак решітки #. Наприклад, #счатливывместе. Запит з використанням хештег пишеться разом без пробілів.

Також можна подивитися, які хештеги популярні серед користувачів instagram.

Як користуватися инстаграмом   установка і пошук друзів

Публікація фото і відео

Навіщо потрібен instagram і як ним користуватися після реєстрації, замислюються не впевнені користувачі соц. мережі.

Instagram – це чудова можливість не тільки подивитися фото, але і поділитися з друзями своїми фотографіями та відео, абсолютно безкоштовно.

Щоб додати фото в instagram треба виконати декілька дій. Коли відкриваєте додаток, то на нижній панелі є зображення з плюсиком. Вибираєте готову фотографію або можете зробити знімок в онлайн режимі і в ту хвилину його додати.

Як можна дивитися відео в инстаграме популярних блогерів, питання популярний серед користувачів. Відповідь на це питання дуже простий. Варто натиснути на зображення лупи внизу екрану. Тоді перед вами відкриється вкладка публікацій, які можуть бути вам цікаві і відео, і фото, як популярних, так і звичайних користувачів. Також в инстаграме створюються групи за напрямками, які підбирають матеріал, враховуючи інтерес своїх передплатників.

Щоб додати відео на свою сторінку, проробляємо ті ж фото, що і при завантаженні фото.

Важливо! В instagram можна викласти відеоматеріал тривалістю в 1 хвилину, не більше. Якщо відео довге, і ви хочете поділитися тільки фрагментом, то його можна обрізати при завантаженні і вибрати обкладинку з фрагмента.

Використовуючи налаштування в инстаграме можна обмежити доступ користувачів до своїх публікацій. Також взяти під контроль коментування фото, вибравши пункт, наприклад, коментарі можуть залишати тільки передплатники, на які я підписаний. При цьому не закривати свій профіль.

Після того як ви освоїли початковий етап завантаження публікацій, сміливо додавайте фото зроблене вами. Можна вибирати до 10 фотографій для завантаження на своїй сторінці.

Як накладати фільтри

Викладаючи свої фотографії та відео, хочеться іноді їх змінити, додати яскравість, накласти ефект. Для цього існують фільтри. Використовувати фільтри легко. Після того як вибрали, наприклад, фотографію, натиснули додати. Далі вибираємо змінити. Перед нами з’являються заповітні фільтри. Вибираємо фільтр, який нам сподобався, і тиснемо зберегти, далі публікуємо.

Читайте також:
Як додати кілька фото в Instagram в один пост з комп'ютера: з програмами і без них

Фільтри однаково лягають на відео і фото. Також після вибору фільтра можна змінити яскравість публікації.

Як користуватися инстаграмом   установка і пошук друзів

Як викласти сторіс

Сторіс в инстаграме – це свого роду статус. У сторіс можна опублікувати фото, відео, просто текст, відзначити друга на картинці, створити опитування. Функцій багато.

Щоб викласти сторіс, натискаємо на своє фото в кружечку, яке з’являється при відкритті стрічки активності, в лівому верхньому кутку.

Далі вибираємо готову фотографію або відео, або можна зробити знімок або зняти відео і поділитися зі своїми читачами. Після цього натискаємо поділитися і сторіс готовий. Протягом 24 годин його зможуть переглядати користувачі, які підписані на вас.

Також в налаштуваннях інста можна вибрати, щоб сторіс зберігалися у публікаціях. Після 24 годин сторіс з’явиться в якості публікації. Рамок за кількістю публікацій у сторіс не існує. Можна і доповнювати, вилучати. Вибирати смайли, ставити число і місяць публікації.

Спілкування в instagram

Як і будь-який соц. мережі в instagram можна вести листування. Як переглянути повідомлення в иснтаграме, якщо ви новачок. Для цього необхідно зайти в свій аккаунт, потрапляючи на головну сторінку, вгорі ви бачите сторіс підписок, а в правому верхньому куті значок конверта блакитного кольору. Це і є директ, місце для листувань. У директе можна не тільки дивитися свої повідомлення від користувачів, але і ділитися публікаціями, відправляти фотографії, картинки.

Щоб поділитися публікацією в директе, необхідно натиснути на конверт під публікацією, і вибрати контакт, з яким хочете відправити. Вибираєте контакт і натисніть готово, публікація повідомлення буде відправлено.

Як ви бачите користуватися соц. мережею досить легко і просто. Для додавання фотографій не потрібні спеціальні навички, досить хороших фотографій і діяти відповідно до інструкції. Не бійтеся відкривати для себе не відоме. Багато корисної та цікавої інформації можна знайти на сторінках інста світу.

Моя довідка - Корисні поради