Як користуватися Инстаграмом на комп’ютері – весь функціонал з пк

У сучасному житті соціальні мережі щільно увійшли у повсякденне людське життя. Ці ресурси стали потужними постачальниками інформації, майданчиками для спілкування, сайтами для розваги і платформами для відповідного заробітку. На практиці не все так просто в управлінні акаунтами. Наприклад, ресурс Instagram з комп’ютера переглядати досить важко в порівнянні зі смартфоном з-за чого не всі розуміють, як правильно управляти своїм персональним абонементом, працювати, гортати історії, зробити репост, а також ставити лайки з комп’ютера і дивитися фото в Инстаграме. В даному випадку потрібно детально розглянути, як правильно користуватися Инстаграмом на комп’ютері.

Як підписатися і відписатися з комп’ютера

Розбираючись в тому, як правильно користуватися Инстаграмом з комп’ютера, переглядати свою стрічку та користуватися іншими можливостями потрібно розглянути, як здійснювати підписки, а потім при необхідності відписуватися. Тут потрібно наступне:

 • Попередньо потрібно зайти на офіційний сайт цього соціального ресурсу популярної мережі.
 • Тут передбачається не лише можливість залишати коментарі, але також і писати повідомлення іншим користувачам.
 • Для того щоб здійснити пошук належить скористатися рядком пошуку, щоб знайти відповідного користувача.
 • Згодом в Instagram з комп’ютера належить перейти на відповідну сторінку потрібної людини.
 • Далі після переходу на його профіль, потрібно натиснути на кнопку Підписатися, що надасть можливість написати повідомлення своєму фолловеру.
 • Шукати друзів в Инстаграме досить просто, для цього можна використовувати нік, особисті дані, а крім того, спеціальні теги.
 • Слід розуміти, що якщо передбачений закритий аккаунт, то перегляд стане доступним тільки відповідного підтвердження від користувача.
 • У Инстаграме з комп’ютера, як і зі смартфона, відсутній доступ до закритих профілів. Щоб отримати можливість перегляду, користувач повинен схвалити заявку або підписатися у відповідь. При цьому, якщо сторінка не обмежена налаштуваннями приватності з переглядом всього необхідного не виникне труднощів.

  Важливо. Оцінюючи ситуацію, як подивитися передплатників у Инстаграме через свій комп’ютер, потрібно просто зайти на свій профіль і вибрати друзів, що позначено відповідним підписом і цифрою з кількістю.

  Як користуватися Инстаграмом на компютері  весь функціонал з пк

  Перегляд стрічки новин

  Раніше було розглянуто, як вести свій профіль, а крім того додавати передплатників. Далі слід визначитися щодо стрічки новин, де публікується актуальна інформація та відповідні записи. Розглянемо більш детально, що необхідно для такої маніпуляції в Instagram з комп’ютера:

 • розглядаючи ситуацію, як дивитися стрічку новин, попередньо потрібно запустити ресурс;
 • згодом користувачеві необхідно пройти авторизацію під своїми особистими даними для входу;
 • у Инстаграме з комп’ютера стрічка відкривається відразу після того, як буде виконаний вхід під персональними даними;
 • згодом після переходу у певний розділ, для того щоб повернутися в новини потрібно перейти на вкладку з назвою ресурсу в лівому куті;
 • також користувач може знайти в пошуковій системі відповідний новинний розділ, щоб відразу заходити на стрічку;
 • тут будуть відображатися найцікавіші публікації, якими поділилися особи, на яких здійснена підписка.
 • На практиці в цьому немає нічого складного або скрутного, проте не багато користувачів в курсі того як все здійснюється насправді. Додатково у цьому розділі ресурсу присутні нові дані, а крім того певні рекламні записи, які виводяться безпосередньо системою. При бажанні, також є можливість налаштувати стрічку під себе, щоб згодом не відчувати жодних труднощів.

  Важливо. Слід зазначити, що новинний розділ також доступний за офіційною ссылке ресурсу, яка використовується для відповідного переміщення на цей сайт.

  Лайки і коментарі в Instagram з ПК

  Ця глобальна соціальна мережа створена для того, щоб люди могли спілкуватися між собою, а крім того залишати лайки і коментарі під записів, які їм сподобалися. Якщо зі смартфона все досить просто, то з комп’ютера передбачається дещо інший порядок дій. Як правило, щоб виконати такі маніпуляції, потрібно таке:

  • насамперед, запускається офіційна сторінка ресурсу, де є профіль у зацікавленого користувача;
  • наступним етапом обов’язково належить пройти авторизацію на цьому ресурсі під своїми особистими даними;
  • далі здійснюється перехід в новинний розділ або на сторінку певного користувача мережі;
  • згодом належить вибрати придивилася публікацію з стрічки або список на сторінці юзера;
  • після цього з правого боку від фотографії або відео буде висвітлений розділ з коментарями від всіх передплатників;
  • наступним етапом потрібно натиснути на сердечко, щоб залишити під конкретної записом лайк і занести її в конкретну пам’ять;
  • для того щоб залишити коментар належить спуститися нижче, у відповідному блоці написати повідомлення та відправити свою думку.

  Тут також відсутні особливі труднощі, але слід розуміти, що залишати коментарі можна тільки під тими посадами, які не обмежені налаштуваннями приватності. Якщо присутні обмеження для всіх осіб або певного кола користувачів, поділитися своєю думкою не вдасться. Але при необхідності можна буде написати людині повідомлення через його безпосередній профіль у вкладці «Написати». Слід відзначити той факт, що всі вподобані публікації зберігаються в пам’яті. При необхідності їх можна подивитися в настройках «Вподобані вам публікації».

  Важливо. Цей ресурс створений для того, щоб спілкуватися і обмінюватися думками, тому не слід тримати думки при собі, так як публікації і розраховані на те, щоб почути висловлювання інших користувачів.

  Зміна профілю Instagram

  На даний момент передбачається маса варіантів по обробці свого аккаунта в цій популярній соціальній мережі. Щоб виконати подібне потрібно здійснити ряд маніпуляцій. Як правило, в такій ситуації потрібно виконати наступний алгоритм послідовних дій:

 • Перш за все, потрібно відвідати офіційний ресурс цього популярного соціального ресурсу для людей.
 • Далі треба пройти авторизацію безпосередньо під своїми особистими даними, які отримані при реєстрації.
 • Наступним етапом стане перехід безпосередньо на свою персональну сторінку даного ресурсу.
 • Згодом належить відправитися в розділ «Редагувати профіль», де будуть присутні всі потрібні опції.
 • У тому випадку, коли є необхідність змінити головне фото облікового запису, потрібно просто у своєму профілі кликнути по фотографії, після чого виконати завантаження нового актуального зображення.
 • Тут присутня можливість зміни не тільки зовнішнього вигляду аккаунта, але також редагування налаштувань приватності, контактної інформації, а крім того публікацій, які виводяться в новинній стрічці. Використовуючи опції можна також створити свій бізнес обліковий запис, який буде направлений на побудову заробітку і витяг конкретної прибутку. Слід окремо зазначити, що відразу після зміни певної опції, потрібно підтвердити відповідним збереженням.

  Важливо. На даний момент багато хто використовує цей ресурс, однак їм користуватися значно простіше зі смартфона на перший погляд, при більш детальному знайомстві з комп’ютерною версією стає зрозуміло, що цей варіант прийнятний, а в деяких випадках ще більш зручний, ніж версія програми.

  Моя довідка - Корисні поради