Як Instagram впливає на людей

Як Instagram впливає на людей

У ході декількох маркетингових досліджень було з’ясовано, як Instagram діє на самопочуття росіян. Результати досліджень показали, що в більшості випадків соціальна майданчик впливає позитивно. Багатьох користувачів вона мотивує і надихає на кар’єрне зростання і творчий розвиток.

Компанія ResearchMe обрала 5000 опитуваних віком від 12 років. У дослідженні брали участь жителі всіх регіонів Російської Федерації. У ResearchMe спробували з’ясувати, чиє життя найбільше цікавить инстаграммеров, як часто вони відвідують Instagram і які емоції від цього відчувають.

Дослідники прийшли до висновку, що юзери соціальної майданчики відчувають хороші емоції. Бувають і винятки з правила. Трохи цікавої статистики:

 • Чоловіки, які відчувають почуття злості – 7%;
 • Жінки – 5%;
 • Чоловіки, які відчувають почуття заздрості – 10%;
 • Жінки – 14%.

49% користувачів чоловічої статі зізналися в тому, що негатив переслідує їх протягом всього дня. У той час як 58% жінок не «перетягують» негативні емоції в реальне життя.

Як Instagram впливає на людей

Відповіді респондентів були розділені за категоріями (з урахуванням віку опитуваних). Отже, що відчувають инстаграммеры при перегляді стрічки найчастіше?

 • Молодіжна аудиторія (12-18 років) – позитивні емоції;
 • Користувачі віком від 19 до 25 років – байдужість;
 • 26-35 років – обурення;
 • Від 36 років – фрустрація;

Конфлікти з-за активності

Опитуваним також поставили запитання: «Instagram ставав причиною розладу з іншою людиною?». 69% респондентів відповіли негативно. З’ясувалося, що підлітки рідко сперечаються на предмет лайків, коментарів або підписок в мережі (лише 8% – іноді, і 3% – часто). У той час як користувачі віком від 36 років набагато частіше сперечаються за активності в соціальній мережі (14% і 8% відповідно).

Читайте також:
Офіційний instagram Яни Кошкіної: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, до і після пластики, журнал Максим

Для чого використовують Instagram респонденти

 • «Kill some time» – 36% користувачів;
 • Для пошуку натхнення – 24%;
 • Для пошуку інформації. Дана причина особливо характерна опитуваним віком від 36 років.
 • За ким стежать респонденти

  Результати дослідження показали, що інтереси у чоловіків і жінок на соціальній майданчику Instagram дуже різняться. Чоловіки найчастіше підписані на своїх друзів і акаунти, присвячені туризму, подорожам і мистецтва. Жіноча аудиторія віддає перевагу стежити за світовими зірками, а також сторінками про красу і моду.

  Як Instagram впливає на людей

  Зверніть увагу на зображення вище. На ньому зазначено ТОП-3 захоплень для двох категорій користувачів. Саме ці сфери життя є головними їх інтересами на теренах соціальної майданчики.

  Як Instagram впливає на самопочуття і самореалізацію

  Практично ? частина респондентів (жінки – 54%, чоловіків – 41%) зазначили, що Instagram надихає і прекрасно мотивує їх на шляху до самореалізації. За їх словами, соціальна майданчик дуже сприяє у творчих починаннях.

  Результати дослідження свідчать про те, що соцмережа позитивно впливає на загальне самопочуття людей, а також їх самооцінку і особисте життя.

  Молода аудиторія користувачів намагається брати приклад з успішних блогерів. 13% тінейджерів зізналися, що заздрять инфлюенсерам, і пильно стежать за подіями в їх житті. 28% молоді (опитувана аудиторія) надихнулися на власні звершення.

  Що стосується позитивного впливу Instagram на освіту людини, то це припущення підтримали 20% чоловіків і 13% жінок.

  Негативний вплив Instagram на британців

  У минулому році Королівське наукове співтовариство визнало соціальну майданчик Instagram «ворогом» британського народу. Після проведення ряду досліджень був наданий звіт, в якому зазначено, що у дівчат у віці близько 20 років псується ставлення до способу життя і власної зовнішності. А дівчата у віці 25+ стають жертвами ілюзій щодо ідеальних умов роботи і способу життя. «Планка» їх вимог надто завищується.

  Читайте також:
  Кілька способів, як зберегти прямий ефір в Instagram

  У 2018 році була створена «Команда захисту самопочуття». А 1 серпня на соціальних майданчиках Фейсбук і Instagram впровадили інструменти для контролю часу, витраченого на соцмережі. Дана опція ще не функціонує в Росії.

  Моя довідка - Корисні поради