Як долучитися до прямого ефіру в Инстаграме

Перед тим як приєднуватися до прямого ефіру в Инстаграме, варто уважно вивчити його порівняно нові функції, які були розроблені та доповнені в 2017 році. Це було зроблено для того, щоб користувач міг додавати одного і проводити трансляцію спільно, так як це набагато веселіше і цікавіше. Але навіть зараз, через рік після додавання такої можливості у функціонал соціальної мережі, далеко не кожен знає, як почати таку трансляцію.

Прямий ефір зі своїм другом деякі ще називають подвійним, але в принципі це одне і те ж. Іноді цей прийом використовується для того, щоб набрати передплатників. Для цього доведеться запросити знаменитого або якогось дуже цікавого людини, який надасть ексклюзивну інформацію чи дозволить ставити йому різні питання. Тому, перед тим, як запросити гостя вести прямий ефір удвох, варто добре подумати над тим, хто б це міг бути.

Як долучитися до прямого ефіру в Инстаграме

Запускаємо спільний прямий ефір

Після запуску трансляції, вікно з відео буде розділено на два екрани. У верхній частині зазвичай знаходиться той, хто її запустив. Всі хто спостерігають, можуть ставити тут лайки і писати коментарі. Для початку спільного підключення варто виконати наступне:

 • Щоб створити спільний прямий ефір необхідно відкрити програму Instagram, знайти в лівому верхньому куті іконку з камерою, і натиснути на неї.
 • Після цього внизу можна буде знайти меню з графою «прямий ефір», потрібно вибрати саме її, а потім натиснути на білу кнопку «почати прямий ефір». Відразу після цього відеотрансляція буде розпочато.
 • Тепер, перед тим як увімкнути спільний прямий ефір Инстаграме необхідно щоб конкретний користувач попросив додати його. Щоб це зробити, він повинен взяти свій телефон і підключитися до вже запущеної трансляції. Після цього, необхідно знайти функцію, яка називається «відправка запиту на участь у прямому ефірі» і стати гостем.
 • Після того, як ця кнопка натиснута, доведеться підтвердити свою заявку на участь. Це означає, що користувач повинен просто натиснути на синю кнопку з написом «відправити запит».
 • Далі залишиться виконати тільки одну дію. Учасник, який створив трансляцію отримає повідомлення про можливість додати гостя. Тепер його можна відхилити пропозицію або погодитися, щоб він з’явився поруч на екрані.
 • Читайте також:
  Ідеї для Instagram Stories

  Можливі проблеми з підключенням

  Як і будь-яка інша функція, прямий ефір Инстаграме іноді може не працювати. Щоб мати можливість вирішити виниклу проблему, користувач повинен чітко усвідомлювати чим вона викликана. Найчастіше проблема виникає не при створенні самої трансляції або в процесі додавання учасників, а при спробі додати сюди гостя. Таким чином, запрошений друг може висвітиться як неактивний, а біля його нікнейму з’явиться напис, який свідчить про неможливість підключення.

  Якщо спробувати знайти відповідь у відгуках, знайти тут конкретне рішення навряд чи вийде, так як таку ситуацію з можливістю дивитися прямий ефір Инстаграме або додасться в нього може спровокувати відразу кілька факторів. Частково це може бути пов’язано з тим, що у користувача, який створив трансляцію і тим, хто намагається в нього підключитися, виникли різні помилки на смартфонах.

  Зверніть увагу! При цьому варто розуміти, що на працездатність функції прямого ефіру в Instagram не може вплинути будь-яка налаштувань профілю, а саме додавання в кращі друзі, закритий або відкритий аккаунт і подібне.

  Першу чергу в цьому варто звинувачувати розробників, які вже протягом кількох місяців не можуть повною мірою налагодити роботу даної функції. Якщо почати звертатися в техпідтримку, швидше за все, нічого добитися не вийде. У більшості випадків все закінчується розмитим відповіддю, який не пропонує конкретних шляхів вирішення виниклої помилки.

  Що робити, якщо виникли проблеми з підключенням до ефіру

  Якщо у одного з учасників трансляції на екрані з’явилася помилка, що не дозволяє функції прямого ефіру працювати коректно, можна спробувати вирішити проблему наступними способами:

  • для початку потрібно перевірити оновлення програми. У обох учасників воно повинно бути актуальним;
  • дана опція недоступна для нового аккаунта, тому краще використовувати профіль, який вже був активний протягом деякого часу;
  • найпростіший спосіб вирішення проблеми, це спробувати перепідключитися, іноді це допомагає;
  • якщо аккаунт прив’язаний до номера телефону, можна створити новий аккаунт і прив’язати його до Фейсбуку, щоб використовувати для підключення.
  • якщо на смартфоні включений ВПН, його краще вимкнути;
  • крім усього перерахованого вище, можна спробувати оновити версію програмного забезпечення на смартфоні, так як більш ранні версії Android рідко відрізняються стабільністю.
  Моя довідка - Корисні поради