Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція

Як додати третій аккаунт в instagram, коли двох недостатньо? Є безліч підстав для створення користувачем кількох профілів фото мережі instagram. Про те, що використання двох облікових записів на одному смартфоні можливо – знають багато. Дізнаємося, чи можна відкрити 3 облікові записи.

Можна створити кілька облікових записів в instagram на один номер телефону

Адміністрація соціальної мережі дозволяє створення п’яти кабінетів з використанням одного номера телефону. Є нюанси, знаючи які ви уникнете проблем:

  • Розробники борються із створенням фейків і блокують профілі з високою активністю. Створюйте нові сторінки з достатніми часовими проміжками, а не підряд;
  • використовуйте один мобільний пристрій при реєстрації;
  • проходьте верифікацію облікового запису.

Зареєструвати новий акаунт зі смартфона можна різними способами. Розробники пропонують три варіанти: адреса електронної пошти, номер телефону, через фейсбук.

Інтерфейс програми створює плутанину при створенні нової сторінки.
Знаю хлопців, у яких не вийшло додати сторінку через кнопку введення.

Існує ліміт використання в додатку п’яти кабінетів. Створення фейкових сторінок блокується, тому потрібно періодично вести свежесозданные сторінки. Додавайте туди фотографії, відео, ставте лайки. Виконуючи ці прості дії, ви покажете системі, що instagram-профілі відкриває жива людина. Знімуться обмеження різних функцій.

Як створити третій акаунт у instagram на телефоні

Про те, як створити третій акаунт у instagram на одному телефоні, мало інформації. Коли у вас вже є два instagram-профілю, можна додати до смартфону ще один? Професіонали та активні користувачі мережі стверджують, що – так. Скористайтеся інструкцією. Скріншоти покажуть принцип дій. Потрібно зробити наступне:

  1. Зайти в instagram з мобільного пристрою.Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція
  2. У лівому верхньому куті ви побачите назву підключеного облікового запису з галочкою. Натискаєте цю галочку. З’явиться список існуючих кабінетів.Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція
  3. Внизу буде дві кнопки: додати сторінку, зареєструватися.
  4. Якщо третій акк у вас вже є, то вводите логін і пароль. Якщо ні – вибираєте “зареєструвати“.
  5. Вибираєте один з трьох варіантів реєстрації з тих, що запропонує система.
  6. Завершує процес реєстрації, заходьте в профіль (пункти 2 і 3).
Читайте також:
Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля

На андроїді

Операційна система android дає своїм користувачам свободу дій. Гнучка система налаштувань, зрозумілі кнопки дозволяють за лічені хвилини здійснити задумане.

Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція

Реєстрація та додавання облікового запису для пристроїв під управлінням android не викликає питань. Крок за кроком виконуйте дії, описані вище. Перемикатися між доданими записами ви зможете, натиснувши на стрілочку поруч з профілем. Докладно це показано на скріншоті, пункт 2 інструкції.

На айфоне

Додавання третього аккаунта у айфонів нічим не відрізняється від додавання на інших телефонах. Відмінності є у зовнішньому оформленні додатка. Інтерфейс і можливості програми на обох операционках однакові. Розробники зробили максимально зручну функцію для користувачів різних мобільних пристроїв.

Моя довідка - Корисні поради