Як додати посилання в історії Instagram: коротка інструкція

Instagram можна використовувати не лише для особистих потреб, але і з метою підвищити перегляди у власних відео в YouTube або збільшити трафік на сайті. Прикріпити активне посилання на сайт спочатку могли тільки перевірені акаунти, але тепер дана опція відкрита для всіх бізнес-профілів, у яких число передплатників перевищує 10 000. Якщо кількість передплатників профілю не дозволяє подолати встановлений бар’єр, допоможуть Likemania, Tooligram або Pamagram. Вони здатні накручувати живих передплатників без шкоди для вашого облікового запису.

Як вставити посилання на публікацію?

Посилання в історії Instagram може бути прикріплена там же, де і ефекти. Вгорі з’явиться ланцюжок, при натисканні на яку, відкривається додаткове вікно, в якому існує опція прикріпити анкор.

Як додати посилання в історії Instagram: коротка інструкція

Перед тим як додати посилання в історії Instagram, рекомендується скоротити її за допомогою спеціальних програм. Коли ви прикріплюєте лінк, ланцюжок стає активною. Як і в звичайних публікаціях, додаємо ефекти, опитування або будь-які необхідні функції і публікуємо.

Як це працює?

Історію в Инстаграме зможуть побачити передплатники акаунта, проте анкор відразу видимим не буде. Внизу публікації у користувачів з’явиться напис «Потягніть вгору», багато блогери додатково коментують дану дію, щоб передплатники змогли розібратися з функцією.

Як додати посилання в історії Instagram: коротка інструкція

Перед тим як вставити джерело, рекомендується повторно перевірити функціонування самостійно, щоб зусилля не були витрачені дарма.

Якщо користувач свайпнет вгору, сторінка автоматично перенаправится на сайт або на відео, що були прикріплені. Вийти зі сторінки, натиснувши на хрестик у верхньому лівому кутку, і в такому випадку ви повернетеся на сторінку Instagram.

 

Як додати посилання в історії Instagram: коротка інструкція

Відео при використанні функції автоматично запускаються без звуку, і виправити це можна при повторному натисканні на відео. Користувач може самостійно перенаправити джерело в браузер або інше додаток. У додатку анкор закриється, і користувач автоматично повернеться до останньої відвіданої публікації. Перегляд все одно зарахується, навіть якщо потім зазначений сайт в іншому додатку так і не відкрився.

Особливості використання

Щоб далі такі сторіс користувалися популярністю, необхідно самостійно переконатися, що джерело буде корисним перед тим, як зробити на нього посилання.

Можна додатково використовувати більше 1 посилання, однак рекомендується це робити, якщо у публікаціях присутні більше 5 фрагментів. Багато посилань в сторіс – поганий тон, так ви заплутаєте читача і віджахнете його. Тому не варто зловживати такими анкорами не варто. Крім посилань в сторіс, їх можна додатково залишати в профілі або в «Актуальному».

Як додати посилання в історії Instagram: коротка інструкція

Найзручніше використовувати сторіс для різних реферальних програм (велика знижка тільки при переході) або для якогось унікального контенту. Це приверне глядачів набагато швидше, ніж якщо просто залишити в профілі і повідомити про її появу. Можна також використовувати їх для повідомлень про нові публікаціях чи посадах в інших соціальних мережах.

Скористайтеся лінками з розумом, і не забувайте і інші інструменти. Наприклад, замість анкора можна просто згадувати потрібні персони у власних історіях або зазначати їх на опублікованих фотографіях, якщо формат поста підходить для цього. Надмірна перевантаженість лінками тільки відштовхне користувачів.

До речі, в інтернеті спливала інформація, що до цього літа в Інсте зроблять всі посилання клікабельними. Якщо у вас є більш точна дата або інші відомості — пишіть в коментарях, подискутуємо ? Ах да, також не забувайте подивитися відеоінструкцію по темі.

Моя довідка - Корисні поради