Як додати одне або кілька фото в історію в Instagram

Як додати фото в історію в instagram , – це питання стало актуальним, як тільки розробники програми в 2016 році дозволили публікувати тимчасові пости, які автоматично видаляються через 24 години. Ця функція стала популярна як серед тих, хто займається рекламою в Instagram, так і серед звичайних юзерів.

Як викласти фото в Instagram в історію

Зробити це можна в двох варіантах:

 1. У режимі реального часу.
 2. З галереї.

Навчитеся відкривати інтерфейс створення Storys. Для цього зайдіть в Instagram і тапніте в значок ліворуч, або проведіть в області верхньої стрічки по екрану праворуч.

Як додати одне або кілька фото в історію в Instagram

Так ви відкриєте інтерфейс для створення і публікації матеріалів в Історію.

Як завантажити один або кілька фото

Щоб викласти одну або кілька фото в реальному часі, натисніть білий кружечок внизу екрану. Буде зроблено знімок, який при натисканні кнопки «ваша історія» буде опублікований. Точно таким же чином відразу або через якийсь час, відкривши вже відомим вам способом інтерфейс завантаження Сториз, можна до вже опублікованого знімку викласти ще. Той же спосіб актуальний для запису відео. Потрібно утримувати палець на білому гуртку, щоб зробити запис тривалістю не більше 1 хвилини. Поміняти фронтальну камеру на тилову можна подвійним клацанням по екрану або спеціальним знаком у вигляді двох кругових стрілок у нижній панелі.Всі ваші творчі плоди, які ви будете додавати цим методом, з’являться в Stories.

Як додати фото в Instagram історію з галереї телефону

Нові знімки, отримані не раніше 24 годин назад, можна викласти прямо з галереї. Щоб проінформувати вас, як додати фото в сторіс instagram, даємо інструкцію:

 1. Відкрийте панель для створення Історії, натиснувши на камеру (на неї вказує червона стрілка) або свайпнув по стрічці сториз вправо.Як додати одне або кілька фото в історію в Instagram
 2. Проведіть пальцем знизу вгору, витягнувши вікно галереї.
 3. Тапніте по напису «вибрати кілька» і виберіть зображення з телефону.
 4. Щоб фотографії були цікавіше і привабливими, додайте стікери, текст або фільтри інструментами, розташованими вгорі праворуч.Як додати одне або кілька фото в історію в Instagram
 5. Натисніть «ваша історія». Якщо вам хочеться, щоб її не бачили чужі люди, виберіть «близькі друзі». Якщо сториз призначається конкретним людям, виберіть «одержувач».

У инстраграм передбачено створення різних видів Stories:

 • У звичайному режимі: для фотографії просто натискається біла кнопка, для відео її потрібно утримувати.
 • Boomerang: створення гифки з серії зроблених знімків.
 • Суперзум: різке наближення предмета в кадрі.
 • Зворотна зйомка: відео почне відтворюватися задом наперед.
 • Вільні руки: кнопку не треба утримувати, достатньо натиснути на початку зйомки один раз і віджати по закінченні.
 • Прямий ефір: трансляція вашої запису наживо.
 • Текст: напис на вибраному фоні.

Сервіс передбачає можливість публікацій в стрічку сториз тільки фотографій і відео не старше 24 годин. Але можна обдурити систему, щоб завантажити більш давні файли. Спробуйте їх метаданих змінити час зйомки.

Методи завантаження для різних мобільних платформ подібні. Для користувачів айфонів і смартфонів на платформі Android різниці практично немає і методика, дана вище, підійде всім. Для зміни метаданих файлів, будуть потрібні різні програми.

З Андроїда

Мобільні пристрої на цій платформі дозволяють завантажувати фотографії так, як вже було зазначено вище. Якщо ж знадобилося викласти більш старі фотки, то можна безкоштовно скачати програму Photo Exif Editor телефон, щоб змінити дату зйомки. І тоді будь-яку фотографію вийде зберегти в сториз.

З Айфона

Аналогічні програми для iOS – це MetaTrixter (безкоштовно) і ViewExif (скачати її можна за невелику плату). Вони дозволяють змінювати дані зображень, нам знадобиться лише поміняти час зйомки. «Освіживши» таким чином свою фотографію, її можна стандартним шляхом викласти в Сториз.

Метод завантаження з айфонів схожий з методикою для мобільних пристроїв на платформі Android, тільки на завершальному етапі замість кнопки «Готово» буде присутня кнопка «Done».

Як додати фото в Instagram до вже опублікованого в сторіс

Доповнити стрічку своїми новими Сторіс можна в будь-який момент. Для цього виконайте одну з таких дій:

 1. Натисніть на знайомий значок «Камера».
 2. Утримуйте палець на своїй аватарці, поки не з’явиться пропозиція «Доповнити свою історію».

Аналогічним чином, як було розказано вище, запишіть свої нові Stories та натисніть кружечок «Ваша історія», щоб додати їх до вже опублікованого матеріалу.

Кожна сториз зберігається 24 години. Однак якщо присвоїти знімки або відео з Історії статус «Актуальне», то сервіс буде довго зберігати їх на вашій сторінці. Робиться це наступним чином:

 1. Зайдіть в свою історію, клікнувши по своїй аватарці.
 2. Натисніть гурток «Виділити» в той момент, коли на екрані потрібна фотографія або відео.
 3. З’явиться меню «Додати в актуальне», де клацнувши по кружку з вибраним зображенням, ви зробите його доступним для перегляду довше доби.
Моя довідка - Корисні поради