Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою

Як додати музику в Сторіс в Instagram при відсутності навичок фото – та відеомонтажу? Дане питання цікавить багатьох активних користувачів соціальної мережі, які прагнуть урізноманітнити власний контент і залучити з його допомогою нових передплатників. Музичний супровід посту є одним з найбільш яскравих і простих прикрас, здатних затримати і зберегти увагу глядача. І дійсно, практично будь-який клієнт мережі може його використовувати в своїх цілях. Важливо, щоб програми на смартфоні були сумісні.

Основні способи додавання музики з Сторіс Инстаграма

Щоб записати якісне відео в історію, необхідно вибрати найбільш зручний і відповідний метод. На практиці застосовуються три основних:

 • З використанням фонового звуку. Кожен має можливість знімати відео, включивши музику фоном. Спосіб є найбільш простим, однак не дозволяє домогтися якісного звучання.
 • За допомогою сторонніх додатків. Вставляти аудіотрек можна на вже готовий матеріал. Завантажити програму можна в офіційному магазині додатків. Контент буде мати форму слайд-шоу і може використовуватися як стандартний посаду або Stories.
 • З використанням вбудованих функцій. Опція доступна не для кожного смартфона.
 • Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою

  Вибір способу залежить від технічних особливостей пристрою і переваг споживача. Але як накласти музику в сторіс в Instagram при наявності мінімуму ресурсів? Незалежно від обраної операційної системи необхідно систематично перевіряти її оновлення. Останні дозволяють поєднувати основні програми для розваг.

  Можна знімати історію зі звуком?

  Для всіх апаратів доступна зйомка відео в Stories зі звуком при включенні фонової музики. Власники смартфонів на Андроїд скористатися цим методом. Але викласти якісний контент можливо з Айфона. Для цього досить вибрати будь-який трек у вихідній програмі «Музика» і включити його одночасно з проведенням зйомки.

  Нова функція, яка дозволяє додавати музику в Історії Instagram

  З новим оновленням Instagram дозволяє накладати аудіотреки з допомогою вбудованих інструментів. Для цього необхідно:

 • Відкрити Сторі і клікнути набір стікерів. Вибрати наклейку «Музика».
 • В бібліотеці відкрилася звуків і підібрати найбільш підходящий.
 • При необхідності обрізати трек до потрібного розміру і відрізка.
 • Додати і зберегти. Завантажити.Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою
 • Бібліотека саунду систематично оновлюється з кожною новою версією програми. Поки опція доступна тільки власникам iPhone, але планується запуск і для смартфонів на інших операційних системах.

  Як накласти музику на Історії в Instagram

  Накласти звук для соц.мережі можливе безпосередньо під час зйомки або до вже готового відео. Для смартфонів на різних платформах доступні різні методи.

  З Айфона

  Про те, як здійснити процедуру з пристрою на платформі iOS, описана інструкція вище. Власникам Айфонів пощастило більше, оскільки вони можуть використовувати значок під час зйомки або прикріпити трек до вже готової відеозапису.

  Для роботи на операційній системі iOS можна використовувати і спеціалізовані програми, робота яких сумісна з Instagram. Особливості їх використання будуть описані нижче.

  З Андроїда

  Схема роботи з телефоном на Android має схожу структуру. Щоб зробити якісний звук, необхідно:

 • Заздалегідь зняти нове фото або відео будь-якого відповідного змісту.
 • Натиснути на колекцію стікерів в розділі Stories.
 • Вибрати бібліотеку саунду і підібрати необхідний аудіотрек. На сьогоднішній день колекція досить невелика, але з кожною новою версією Instagram її поповнює.
 • Відмотати обраний звук до потрібного відрізка і обрізати по тривалості програвання контенту.
 • Зберегти і закріпити. Тепер, коли передплатники будуть переглядати контент, на ньому буде з’являтися підпис з назвою композиції.
 • Даний спосіб не є єдиним, але на сьогодні він є найбільш зручним і простим у застосуванні. Важливо, щоб у власника смартфона була одна з останніх версій операційної системи і самого додатка Instagram. Для застарілих версій функція недоступна.

  Як додати музику в Сторі Инстаграма

  Для роботи зручно застосовувати популярні сторонні ресурси. Серед найбільш популярних:

  • Flipagram;
  • Sound Tracking.

  Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою

  Перша програма, Flipagram, підходить для роботи на iOS (App store і Android Play Market). Її потрібно попередньо завантажити на телефон. Додаткової установки не потрібно. Як знімати сторіс з музикою в Instagram за допомогою Flipagram? Для цього необхідно:

 • Відкрити програму і натиснути на значок «+».
 • Додати необхідний матеріал для обробки і відредагувати його.
 • Перейти до розділу музичних композицій і підібрати звуки.
 • Зберегти готове слайд-шоу.
 • Принцип використання Sound Tracking сходиться з процесом застосування Флипграма. З його допомогою також можливо підготувати слайд-шоу з будь-якого матеріалу з накладенням музичних композицій з колекції додатка або смартфона.

  Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою

  Вибір відповідних програм постійно оновлюється, з часом з’являються більш сучасні і багатофункціональні варіанти. Тому активним користувачам Instagram рекомендується систематично відслідковувати новинки. Оновлюється постійно та сама програма, в ній з’являються нові стікери та інструменти для редакції.

  Висновок

  Зйомка відеоматеріалу для Stories – популярний протягом сучасних блогерів та користувачів соціальної мережі. Якісний контент цікавий глядачеві, тому допомагає залучати і зберігати передплатників. А урізноманітнити його зміст можливо за допомогою накладання музичних композицій на будь-який смак. Для цього можливо використовувати власні ресурси смартфона і додаткові програми.

  Моя довідка - Корисні поради