Як додати музику в instagram Сторі – прості поради!

Соціальна мережа Instagram все більше пропонує функцій своїм користувачам. Стандартний набір функцій і однаковий для всіх моделей і марок мобільних телефонів. Дивлячись з якого телефону ви відвідуєте інста світ, з навороченого Iphone або простого Андрорида. Практично кожен другий новачок, який реєструється в инстаграмме, проводить велику кількість часу, вивчаючи профілі знаменитих блогерів, популярні акаунти і інших користувачів.

Крім того, що дивитися і ділитися безкоштовно фотографіями і ділитися відеороликами в публікаціях, Instagram пропонує таку функцію, як Сторіс. Трохи навчимо, що таке Сторіс.

Сторіс, якщо порівнювати з функціями інших соціальних мереж, то це статус, який буде доступний 24 години всім користувачам инстаграма, якщо у вас закритий профіль, тоді тільки вашим передплатникам.

У Сторіс можна викладати не тільки власні фотографії, відеоролики або ділитися публікаціями. Напевно, переглядаючи сторіс користувачів, вам зустрічалися відео, які були створені з фотографій накладенням музики.

Музика в історії инстаграма, зробить публікацію цікавою і допоможе приховати зайвий шум, який буває в аматорському відео. Як додати музику в сторіс инстаграма задає собі не тільки початківець, але і користувач, який вирішив самостійно зайнятися монтажем відео з фотографій.

Додати музику в сторіс инстаграма можуть користувачі, які сидять в соціальній мережі через мобільні пристрої айфон і андроїд.

Як додати музику в instagram Сторі   прості поради!

Як додати музику в історію

Деякі користувачі инстаграма, зокрема і серед новачків є власники профілів, які користуються базовим набором можливостей при завантаженні сторіс.

Початкові функції включають в себе:

  • Завантаження в сторіс фотографію або відео, зроблені в режимі онлайн і обробити фільтром;
  • Вибір медиаматериала (фото, відео) з галереї;
  • Створення публікації в режимі boomerang;
  • Викласти історію фото або відео з використанням готових ефектів;
  • В історію модно написати просто текст.

Розробниками соціальної мережі не передбаченого єдиного способу щоб додати улюблені пісні, мелодії в сторіс. Швидше за все, це зроблено з метою економії інтернет-трафіку, так як в основному користувачі користуються мобільним інтернетом.

Увага! Власники айфонів, можуть знімати історії в instagram з музикою, яку хочуть використовувати в якості музичного супроводу. Як це зробити, розповімо нижче.

Відповідаємо на питання, власників мобільних телефонів Iphone фірми Apple, як знімати в инстаграме сторіс з музикою. В першу чергу необхідно вибрати музичну композицію і включити її.

Далі відкриваємо офіційне додаток Instagram, заходимо в свій аккаунт. Перед нами відкривається стрічка активності. У верхньому лівому натискаємо на зображення камери.

Відкривається режим відеозйомки. Натискаємо і утримуємо велику круглу кнопку запису. Поки ви знімаєте відео в instagram, фоном буде звучати обрана композиція.

Щоб додати в історію instagram зняте відео з музикою, досить натиснути на пункт ваша історія. І відео з музикою в сториз стане доступним користувачам соціальної мережі і вашим передплатникам.

Якими програмами можна користуватися

Хоч і не існує єдиного способу додати музичний супровід в історію, передбаченого розробниками. Зате існує безліч програм, які дозволяють це зробити.

Програми дозволяють додавати музику користуються широким попитом серед користувачів популярної соц. мережі. Розробник таких додатків придумують їх для всіх видів існуючий платформ ОС, починаючи від Андроїда і закінчуючи Айфоном.

Спеціальні програми для Анроид можна завантажити в google Play.

Давайте більш детально розглянемо програми та принцип їх роботи на мобільному телефоні або планшеті.

Flipagram – універсальна програма, яка буде корисна власникам Android і IOS. Завантажити її можна в Play Market або App Store. Проста в управлінні. Після завантаження та установки, сміливо відкриваємо програму. Натискаємо на плюсик, вибираємо і додаємо фотографії з галереї, вибираємо активну напис готово. Потім вибираємо зображення ноти, щоб додати пісню. Вона розташована знизу екрану. Можете вибрати музичний файл з програми або з телефону. Після вибору мелодії, створюємо відео, тривалістю не більше 15 сек. Якщо нам потрібний фрагмент пісні, то рухаємо звукову доріжку до потрібного моменту. Потім натискаємо готово.

Попередній перегляд обов’язковий. Вибираємо наш Instagram для обміну. За допомогою інструментів инстаграма можна додати різні написи, смайли. І завантажуємо відео в історію.

Sound Tracking – з її допомогою розпізнаються пісні, на них накладаються фото, як результат слайд шоу, з яким можна поділитися в instagram. Принцип роботи з даними додатком простий. Дуже легкий і зрозумілий інтерфейс. Всі інструменти для роботи розташовані на верхній панелі керування. Щоб вибрати мелодію або пісню з колекції програми або пристрою, необхідно натиснути на іконку ноти. А щоб накласти фото, натисніть на земну кулю. З отриманої презентацією можна поділитися в инстаграме.

Як додати музику в instagram Сторі   прості поради!

Дані програми розроблені як для Андроїда, так і для IOS. Також популярністю користуються програми «Майстер слайд шоу», «Слайд-шоу з музикою», «Pixgram».

Важливо! Всі програми для накладання музики в публікації сторіс, завантажуйте тільки в Play Market або App Store. Це убезпечить вас від вірусів та крадіжки особистої інформації.

Моя довідка - Корисні поради