Як додати кілька історій в Instagram – простий спосіб

Instagram – соціальна мережа, яка користується популярністю серед всіх володарів гаджетів мають вихід в інтернет. Розробники постійно оновлюють, додаючи нові функції і фішки. У 2016 році була додана додаткова функція instagram – сториз. Хоча б один раз кожен із зареєстрованих користувачів, які мають особистий аккаунт або бізнес – профіль випробували у справі нововведення. Багато передплатники «вбиваючи» час в просторах соціальної мережі, активно переглядають історії своїх улюблених блогерів і знаменитих людей. Підвищений інтерес до сториз серед користувачів Instagram пов’язаний з його тимчасовим обмеженням.

Історії – це відмінний інструмент тримати ваших передплатників в курсі всіх подій відбувається вашого особистого життя і не тільки. Власники бізнес акаунтів активно використовують не тільки для накрутки передплатників, але і для оповіщення або повідомлення новин одночасно всіх зацікавлених осіб.

Забігаючи вперед, скажемо, що в історії инстаграма можна додавати фото та відео матеріали, підписувати тексти, змінювати шрифти, використовувати фільтри для коригування публікацій.

Сьогодні активно користуються популярністю серед користувачів Instagram сториз, які являють собою карусель, тобто складаються з декількох фотографій і відео. Зазвичай такі багатосторінкові історії можна побачити у відомих блогерів, які займаються рекламою товару або просуванням власного бізнесу, профілю. У даній статті ми розповімо про те, як додати кілька історій в instagram. Якщо ви задавалися питанням, як додавати багато історій instagram, тоді інформація, яка наведена, нижче призначена спеціально для вас.

Як додати кілька історій в Instagram   простий спосіб

Можна додати кілька фото

Не всі, хто сидить у популярній соціальній мережі є впевненими користувачами. Кожен новачок задається питанням, як додати фото в instagram не тільки в публікацію, але і в історію, а також як додати кілька фото в історію инстаграма відразу. Насправді алгоритм дій, які необхідно зробити дуже легкий і зрозумілий навіть новачкові. Для цього достатньо мати сучасний смартфон на ОС android або IOs. Ви бажаєте додати кілька фотографій в історію Instagram, але не знаєте як, тоді покрокова інструкція спеціально для вас:

  • Використовуючи спеціальний мобільний додаток для смартфонів Instagram, його можете встановити з Play marketa/App Store. Заходите в свій профіль;
  • Далі клікаєте по вашій аватарці або проводьте по екрану в праву сторону. На екрані вашого пристрою відкриється камера;
  • Якщо ви хочете додати сториз фотографії, які були зроблені раніше, то перейдіть в галерею, для цього на нижній панелі з лівого боку клікніть по квадратика;
  • Відкриється галерея пристрою, можете вибрати кілька фотографій і натиснути далі;
  • Вибрані фотоматеріали вам запропонують абсолютно безкоштовно обробити, застосовуючи вбудовані фільтри, додаючи написи, смайли, відзначаючи людей і т. д.;
  • Після всієї установки, клікніть по напису поділитися, «моя історія».

Увага! Після останнього оновлення, ви можете публікувати свої сториз, як для всіх передплатників, так для окремої категорії «кращі друзі».

Як тільки завершили публікацію своїх історій, ви можете подивитися, як їх бачать ваші передплатники. Для цього просто клікніть по вашій аватарці. Також знизу ви побачите кількість переглядів і хто дивився.

Читайте також:
Як придбати Instagram з передплатниками?

Розроблені додаткові програми, які можуть з декількох фотографій зібрати колаж і розмістити його на вашій сторінці інста світу.

Нарізка довгого відео для сториз

Вище ми докладно розібрали, як можна додати кілька фото, а чи можливо додати декілька відео в сториз, на це питання відповідь знайдете нижче. Тривалість відео в сториз не повинна перевищувати 30 секунд, такий ліміт встановлений розробниками. Щоб додати відео сториз, необхідно виконати всі вище вказані маніпуляції, які були описані для додавання фотографій.

Відео можна завантажити раніше зняте або тільки що зроблене. Якщо ви хотіла поділитися з передплатниками, друзями свіжим відео, то просто утримуйте пальцем кнопку в додатку, записуючи ролик. Після успішної запису можете його опублікувати.

Однак, дуже часто, хочеться додати відеоролик, який перевищує тимчасові рамки і тривати від однієї хвилини і більше. Як бути в такій ситуації, що робити? Відповідь дуже проста. Якщо ви будете шукати спеціальну програму щоб розділити відео на частини, а потім їх окремо додавати, то даремно витратите свій дорогоцінний час.

Вибравши довге відео і додавши його у свою сториз, програма автоматично розділить його на частини тривалістю 30 секунд і додасть. Вам залишиться тільки відредагувати, застосувавши фільтри і поділитися з друзями, передплатниками.

Важливо! Ділячись чужим відеороликом, не забувайте вказувати групу або аккаунт, якому належить даний ролик. За плагіат можуть адміністрація Instagram можуть заблокувати ваш профіль.

Щоб додати свіжі тільки що зняті відео, просто записуйте їх та доповнюйте ними вже існуючий сториз. Також налаштувавши історії, ви зможете їх зберігати в публікації. Кожна опублікована історія зберігається в архіві, з якого в будь-який момент можна буде її дістати.

Читайте також:
Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

Публікація кількох історій

Доповнити історію в инстаграме? питання, що мучить багатьох новеньких користувачів. Якщо доповнити історії в инстаграме, то можна зробити дві, наприклад ви додали ряд фотографій, і ви хочете додати відео в історію. Для цього необхідно клікнути на домашній сторінці профілю по іконці фотоапарата або провести пальцем по екрану телефону в праву сторону. Таку карусель часто використовують відомі фотографи, б’юті блогери, які практично щогодини доповнюють свої сториз. Найчастіше рекламуючи свої послуги, роботи. Карусель з кількох історій повинна бути цікавою і інтригуючою.

Далі необхідно просто розмістити сториз в instagram для загальної доступності або по налаштувань приватності.

Доповнювати свої опубліковані сториз можна постійно, вони доступні лише 24 години, після цього стають недоступними для передплатників. Як ми бачимо, можна додавати упереміш і відео, і фото, а також відео, перевищують часовий регламент.

Для цього необхідно мати стабільний інтернет і сучасний гаджет. Робота з додатком завдяки зрозумілому інтерфейсу, дуже легка і зрозуміла на інтуїтивному рівні. Навіть новачок зможе користуватися всіма доступними опціями програми.

Сториз – це відмінний інструмент для нагадування про себе своїм передплатникам. Не бійтеся розміщувати анонс, посилання, ставити хештегі, вказувати геолокацію, використовувати фільтри для обробки фотографій і відеороликів.

Якщо ті, хто переглянув вашу публікацію залишать яку-небудь реакцію, вона у вас буде відображатися в директе і ніхто крім вас цю реакцію не побачить.

Моя довідка - Корисні поради