Як додати кілька фото в Instagram (карусель) – лайфхак!

Instagram продовжує радувати своїх користувачів новими більш просунутими розширеннями функції. В даному випадку, можливістю додавати одночасно кілька штук фото (максимум 10) на свою сторінку, створюючи, таким чином, фотоальбоми в Instagram. Функція з’явилася порівняно недавно, але вже придбала величезну популярність серед користувачів цієї соціальної мережі. Це дозволяє додати декілька фото (10 штук) в одну публікацію (формат постів отримав назву «Карусель»). Їх легко можна переглядати одним жестом, просто гортаючи стрічку Instagram. Для користувача таке удосконалення надзвичайно корисно, так як, крім того, що можна опублікувати відразу до 10 знімків, знизилася ймовірність «засмічення» власної сторінки.

Як і скільки фото можна викласти в одному пості

Як згадувалося раніше, в одному пості можна викласти відразу до десяти фоток. Питання виникає в іншому. Як додати кілька фото в Instagram? Зверніть увагу, що кілька об’єднаних знімків в одній публікації в Instagram називається Альбомом.

Як додати кілька фото в Instagram (карусель)  лайфхак!

Переваги такого оновлення (Альбом)

Що потрібно знати перш, ніж починати викладати дозволену кількість фотографій у вигляді фоторепортажу на своїй сторінці.

 • Можна додавати не більше 10 штук (про це вже згадувалося раніше) і відео в одному пості.
 • Можна редагувати викладаються знімки і відео теж окремо або всі одночасно.
 • До всього фотоальбому можна зробити тільки один загальний коментар.
 • Опублікований альбом можна видалити повністю. Процедура ідентична видалення фото з стрічки програми.
 • Викладаємо десять фото одночасно

  Отже, як додати кілька фоток в instagram? В цьому немає нічого складного, просто треба чітко слідувати інструкції. Алгоритм дуже схожий на стандартну схему завантаження знімків на свою сторінку.

  • Оновіть свій додаток. Зробити це можна через Play Маркет або App Store.
  • Відкрийте на мобільному пристрої Instagram. Зайдіть у свій профіль. Для створення публікації доторкніться до значку «+» по центру нижньої панелі свого екрану.
  • Вибір фотографій. В нижній частині екрану праворуч з’явиться новий значок «Вибрати кілька». Знайдіть і позначте ті фотографії, які пропонуєте виставити разом. Відразу під час вибору на фото будуть з’являтися номери (пофарбовані в синій колір), які відповідають послідовності появи в альбомі. Тому вибирайте їх так, як хочете, щоб вони з’являлися на вашій сторінці. Нова функція в додатку дозволяє виставити одночасно до десяти знімків.
  • Натисніть на віконце «Далі». Тепер вам стане доступне редагування одночасно всіх фотографій або можна зробити це з однієї, вибираючи відповідний фільтр. Також можна змінити порядок доданих файлів. Просто натисніть на фото і утримуйте його, а потім перетягніть знімок на нове місце.

   Увага!!! Це важливо! Ні одне, навіть саме просунуте редагування не в змозі виправити фотосесію поганої якості. Тому знімаючи на свій мобільний пристрій, намагайтеся це робити якісно. Ваша фотографія повинна ідеально виглядати ще до початку процесу редагування.

  • Якщо виникла необхідність видалення знімка з майбутнього фотоальбому, то слід просто затримати палець на цьому фото, а потім змахнути його вгору в сторону, де позначена значком «Кошик».
  • Доторкніться до віконечка «Готово». Не забудьте про опис до вашої публікації. Можна також відзначити користувачів, позначити місце і «розшарити» новий фотоальбом в інших соцмережах (програма сама запропонувати варіанти). Тільки після цього натисніть на наступне віконечко «Поділитися». Новий фоторепортаж з’явиться з крапочками внизу для перемотування. В вашому профілі з’явиться перша публікація. При цьому ліворуч (верхній кут) екрана (вірніше сказати фотографії) буде розташовуватися значок.

  Передплатники такий оприлюднений альбом мають право коментувати плюс ставити лайки як на звичайних публікаціях. Тут нічого не змінилося. Також стало можливо друкувати фотографії.

  Як редагувати фоторепортаж

  Отже, питання про те, як додати кілька фоток в Instagram, розглянуто у попередньому розділі. Залишилося розібратися з питанням про редагуванні декількох знімків. Публікація подібного роду редагується, як і звичайна. Слід знати, що змінити фотографію і відеоматеріал, порядок опублікованих файлів і зазначених персонажів вже неможливо, однак геологічну оцінку і написи до фотографій поміняти цілком реально.

  Моя довідка - Корисні поради