Як додати IGTV в Instagram: горизонтальне відео з комп’ютера

Як додати IGTV в Instagram? Це питання, з яким стикалися багато користувачів ресурсу. Дана стаття ставить своїм завданням дати користувачам відповідь на це питання.

Як додати IGTV в Instagram: горизонтальне відео з компютера

Як завантажити горизонтальне відео в IGTV?

Для того щоб завантажити відео в Instagram, необхідно виконати наступні дії:

 • Натиснути на іконку IGTV.
 • Вибрати свій канал (для цього потрібно натиснути на іконку свого каналу).
 • Натиснути на кнопку “Додати”.
 • Вибрати директорію і вказати потрібний файл для завантаження.
 • Натиснути на кнопку “Далі”.
 • Відредагувати обкладинку (вам буде надано набір кадрів, серед них необхідно вибрати найбільш підходящий, який зацікавлював інших користувачів і відбивав ідейність додається відео. Після того, як кадр обраний, потрібно натиснути на кнопку підтвердження вибору).
 • Вказати найменування для додається контенту (воно повинно відображати суть відео. Ідеально, якщо при цьому людині, яка планує подивитися відео, спочатку буде давати відповідь на те, що він шукає. Найменування не повинно бути довгим, інакше не всі стануть його читати – це статистика).
 • Заповніть відсутню описову інформацію (Мова про метатеги та інші елементи, які залишаються незримими для інших користувачів, але разом з тим, вони відіграють дуже важливу роль у рамках пошуку і розкручування аккаунт. Тому важливо їх вказувати. Крім того, можна вказати місто, а також дані для зв’язку з вами.).
 • Дозвольте додатком звертатися до матеріалів на вашому пристрої (Це також забезпечить і легку зв’язок з іншими сервісами).
 • Виконайте публікацію відео. (Переконайтеся, що всі кроки виконані, введена коректна інформація. Після цього виконуйте публікацію відео).
 • Як додати IGTV в Instagram: горизонтальне відео з компютера

  Після цього відео буде додано на ваш канал. При додаванні відео важливо дотримуватися вимоги до нього.

  Для заливки горизонтального відео, користувачам необхідно виконати попередню обробку відео в таких програмах як Google Фото і InShot. Використовуючи програми, потрібно перевернути вибране відео.

  Як додати IGTV в Instagram: горизонтальне відео з компютера

  Як додати IGTV в Instagram: горизонтальне відео з компютера

   

   

   

   

   

   

   

  Вимоги при додаванні відео

  Ключові вимоги при додаванні відео на канал:

  • Завантажуваний контент повинен мати тривалість від 15 секунд до 1 години. Важливі моменти, які варто дотримуватися: коли профіль підтверджено і у акаунта багато підписаних осіб, тривалість відеороликів може бути будь-який, але інші параметри повинні для них дотримуватися. Для інших типів облікових записів тривалість відео лімітована до п’ятнадцяти хвилин.
  • З мобільного пристрою доступна завантаження контенту тривалістю до 15 хвилин. Якщо необхідно завантажити більш тривалий відео, то виконувати ці дії необхідно з персонального комп’ютера.
  • Розміщений контент, згідно політиці сервісу, повинен бути вертикальним. Це стандарт, в окремих випадках допускається завантаження контенту горизонтального типу, але це вимагає виконання спеціальних кроків.
  • Відео вимагає попередньої обробки і завантаження після цього в якості обробленого файлу. MP4 – допустиме розширення для використання, дозвіл 9:16. Частота кадрів — 30 кадрів в секунду. Дозвіл, яке допустиме для використання в мінімальному значенні — 720 кадрів. Розмірність відео до 15 хвилин — 650 МБ, а до 1 години — 3,6 МБ.
  • Превью теж вимагає попередньої обробки, т. к. після додавання, зміни заборонено. Обкладинка повинна бути 420 х 654 px або у форматі 1:1,55. Це не вимагає ручного зміни, тому що інші параметри будуть оброблені до потрібного додатком автоматично.

  Як завантажити відео в IGTV з комп’ютера?

  Для того, щоб дізнатися, як додати відео igtv, користувачам необхідно виконати аналогічний набір дій, що вказано вище. Але при цьому потрібно зайти на вкладку IGTV з браузера, з комп’ютера. Далі потрібно натиснути на кнопку “Завантажити” вибрати файл, описати його і після цього опублікувати.

  Моя довідка - Корисні поради