Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Як додати фото в актуальне в instagram – питання, що вимагає відповіді і отримання рекомендацій. Якщо виконати операцію по представленої у статті інструкції, ролики не зникнуть після стандартних 24 годин. Знати, як поводитися зі сторіс, важливо. Можна зберегти інформацію.

Як додати фото в актуальне в instagram без сторіс: основні способи

Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Якщо користувач приймає рішення розмістити фото, зробити це без стандартних сторіс неможливо. Соціальна мережа дає можливість ділитися роликами на основі завантаженого в історії і залишено на добу. Якщо людина не залишив сторіс на добу, він не зможе перенести її в «вічні історії».

Але є метод обходу функції. Можна зробити так, щоб вміст потрапив у головні моменти. І його не зможуть попередньо вивчити. Здійснюється це за допомогою телефону.

Як це зробити з телефону?

Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Для здійснення дії потрібно заблокувати перегляд. Потрібно додати у вкладку з роликами. Через добу фотографії можна додати в перелік власних головних відео. Власник профілю блокує перегляд, ролики стають видні для передплатників.

Здійснюється перехід на персональний кабінет. При вирішенні питання, як додати фото в актуальне в инстаграмме, вибирається крок:

  • Провести перемикання облікового запису з комерційною сторінки на особисту. Слід закрити профіль;
  • Якщо сторінка вважається доступною, знімки і відео будуть дивитися все. Винятком вважаються заблоковані.

У першому випадку контент не будуть бачити не вважаються передплатниками. Операція, пов’язана з обмеженням переглядів, проводиться за зрозумілою схемою:

  1. Здійснюється перехід на сторінку инсты.
  2. Активується розділ з конфіденційністю і безпекою.
  3. Проводиться перехід в налаштування.
  4. Натискається розділ, за допомогою якого можна створити сторіс.
  5. Вибираються передплатники, які не повинні бачити контент.

Дана операція займає час. Чим більше передплатників, тим більше хвилин буде витрачено. Після виконання подібних операцій можна завантажувати ролик. Його можна брати з власної галереї на телефоні.

Користувач повинен натиснути на кнопку виділення. В меню вибирається вкладка Актуальні. Для цього потрібно активувати гурток з контентом. Це розділ, де планується розмістити новий момент.

Після додавання картинки і відео в потрібний розділ та проходження належних доби, користувач повинен анулювати блокування передплатників. Як тільки доступ повернуто, операція автоматично стане виконаною.

Підводячи підсумки

Використовуючи представлені в статті поради та рекомендації можна легко обдурити передплатників. Якщо вони зайдуть на сторінку, щоб вивчити ролики історії або почитати пости, отримають задоволення від привабливого оформленого облікового запису і від актуального. Це пряма дорога для отримання лайків, додавання коментарів і нових підписок в инстаграме.

Моя довідка - Корисні поради