Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Як додати фото в актуальне в instagram – питання, що вимагає відповіді і отримання рекомендацій. Якщо виконати операцію по представленої у статті інструкції, ролики не зникнуть після стандартних 24 годин. Знати, як поводитися зі сторіс, важливо. Можна зберегти інформацію.

Як додати фото в актуальне в instagram без сторіс: основні способи

Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Якщо користувач приймає рішення розмістити фото, зробити це без стандартних сторіс неможливо. Соціальна мережа дає можливість ділитися роликами на основі завантаженого в історії і залишено на добу. Якщо людина не залишив сторіс на добу, він не зможе перенести її в «вічні історії».

Але є метод обходу функції. Можна зробити так, щоб вміст потрапив у головні моменти. І його не зможуть попередньо вивчити. Здійснюється це за допомогою телефону.

Як це зробити з телефону?

Як додати фото в актуальне в Instagram: без додавання сторіс, основні способи

Для здійснення дії потрібно заблокувати перегляд. Потрібно додати у вкладку з роликами. Через добу фотографії можна додати в перелік власних головних відео. Власник профілю блокує перегляд, ролики стають видні для передплатників.

Здійснюється перехід на персональний кабінет. При вирішенні питання, як додати фото в актуальне в инстаграмме, вибирається крок:

  • Провести перемикання облікового запису з комерційною сторінки на особисту. Слід закрити профіль;
  • Якщо сторінка вважається доступною, знімки і відео будуть дивитися все. Винятком вважаються заблоковані.

У першому випадку контент не будуть бачити не вважаються передплатниками. Операція, пов’язана з обмеженням переглядів, проводиться за зрозумілою схемою:

  1. Здійснюється перехід на сторінку инсты.
  2. Активується розділ з конфіденційністю і безпекою.
  3. Проводиться перехід в налаштування.
  4. Натискається розділ, за допомогою якого можна створити сторіс.
  5. Вибираються передплатники, які не повинні бачити контент.
Читайте також:
Як відзначити людей на фото в Instagram

Дана операція займає час. Чим більше передплатників, тим більше хвилин буде витрачено. Після виконання подібних операцій можна завантажувати ролик. Його можна брати з власної галереї на телефоні.

Користувач повинен натиснути на кнопку виділення. В меню вибирається вкладка Актуальні. Для цього потрібно активувати гурток з контентом. Це розділ, де планується розмістити новий момент.

Після додавання картинки і відео в потрібний розділ та проходження належних доби, користувач повинен анулювати блокування передплатників. Як тільки доступ повернуто, операція автоматично стане виконаною.

Підводячи підсумки

Використовуючи представлені в статті поради та рекомендації можна легко обдурити передплатників. Якщо вони зайдуть на сторінку, щоб вивчити ролики історії або почитати пости, отримають задоволення від привабливого оформленого облікового запису і від актуального. Це пряма дорога для отримання лайків, додавання коментарів і нових підписок в инстаграме.

Моя довідка - Корисні поради