Як додати чужу історію до себе в історію в Instagram: основні способи

Як додати чужу історію до себе в історію в instagram – питання, що дає можливість швидко поділитися роликом в стрічці або в розділі з сторіс. Операція стала доступною після стрімкого розвитку соцмережі. Людина має право взяти потрібний контент і зробити його репост. У статті увазі представлені головні методи. Якщо слідувати їм, можна автоматично розміщувати у себе контент, ділитися ним з іншими користувачами.

Як додати чужу історію в instagram: всі способи

При використанні методик, в яких користувач згадує інших людей, формується автоматичне повідомлення. Над ним є кнопка, що відкриває можливість додати ролик до себе в стрічку.

Правильно виконані варіанти дії призведуть до того, що контент автора з’явиться на дисплеї. З ним можна проводити різні маніпуляції. Роблячи контент власним, можна змінювати розмір, додавати стікери. Важливо дотримуватися таку послідовність:

 • Позначка автора;
 • Натискання опції з додаванням;
 • Вибір відповідного контенту.

Після виконання репоста, ім’я автора відображається в спеціальній іконці. Натиснувши на неї, користувачі перейдуть на ролик або фото людини, який розмістив контент. Щоб операція пройшла, потрібно простежити за тим, щоб профіль людини був відкритим. В іншому випадку не вийде досягти мети.

Можна зберегти чужу історію в инстаграме?

Відповідь на це питання позитивний. Щоб провести подібну операцію, немає потреби виходити з соцмережі. Вирішуючи, як додати чужу історію до себе в инстаграме, досить провести такі заходи:

 1. Перехід в соцмережа з відео.
 2. Вибирається потрібний.
 3. Натискається літак, розташований внизу картинки.
 4. Додаток запропонує поділитися і провести додавання.

Після операцій відео з’явиться в обліковому записі. Від власного контенту воно буде в спеціальній відрізняється рамці.

Як викласти чужу історію в инстаграме у себе?

При відсутності у власника сторінки немає опції, варто спробувати відео з згаданим користувачем. Діяти слід так:

 • Приятель знімає ролик;
 • Зазначає автора через раніше встановлений нік;Як додати чужу історію до себе в історію в Instagram: основні способи
 • Програма надсилає повідомлення, що людину відзначили;
 • Адресат активує прочитання контенту;Як додати чужу історію до себе в історію в Instagram: основні способи
 • Відео виявляється в профілі.

Якщо операції немає у стандартній утиліті, потрібно провести оновлення. Якщо воно недоступне, доведеться використовувати сторонні утиліти.

Як зберегти чужу історію в instagram собі?

Є багато спеціальних програм, призначених для репоста. Суть роботи базується на збереженні. Безпосередньо не можна зняти ролик і поділитися контентом. Ось затребувані варіанти для телефонів, що працюють на ОС Андроїд і для айфонів:

 • Користуватися можна відразу після проведення авторизації. Людина стосується контенту і зберігає. Після цього можна скопіювати сторі і проводити репост;
 • RepostStory for. Можна анонімно вивчати ролики, вибирати передплатників, зробити репост своєї сторіс;
 • Repost and Save. Надається дозвіл вивчати публікації і ділитися ними з приятелями і знайомими;
 • Репостят інформаційні пости, раніше переслані в директ. Головною перевагою вважається можливість підтримувати дві або три сторінки. Зазвичай це профілі, які знаходили по іменах власникам сторінок.

Перераховані утиліти відрізняються зрозумілим ПО. У них присутня одна функція – перекачування відео і фото. Домогтися визначеного результату легко. Потрібно провести авторизацію, активувати стрілку і натиснути на згоду. Зображення дозволяється помістити і проставляти підпис. Стандартний пакет опцій надається безкоштовно. За додаткові функції доведеться платити.

Вивчаючи питання, як зберегти чужу історію в инстаграме і потім викласти відео, варто відзначити, що важливо дотримувати чіткої послідовності дій. Обов’язково потрібно вибрати розділ з налаштуваннями, натискати відповідні функції. Як тільки опції придбають білий колір, буде актвирован заборону на поширення публікації. Його не можна записати у инстаграмме.

Не менш важливим правилом вважається використання нового варіанту соціальної мережі. Знайти і скачати її можна у себе в стандартному магазині додатків. Опція з’являється після проведеного оновлення.

Підводячи підсумки

Поділитися один з одним постами в instagram – значить вміти публікувати записи чужі записи. При цьому необхідно розмістити посилання правовласника на stories. Це пряме дотримання законодавства инсты, пов’язане з правами користувача. В самій соціальній мережі немає прямої опції, що дозволяє опублікувати і відправити історію, але завжди можна задіяти сторонні додатки.

Моя довідка - Корисні поради