Як добавити публікацію в Instagram з комп’ютера: основні способи

Не знаєте як додати публікацію через комп’ютер в Instagram? Коротка інструкція допоможе розібратися в питанні. Варто відзначити, що спочатку програма створювалася для використання на мобільних пристроях. А після оновлень, користувачі отримали доступ на комп’ютері.

Як добавити публікацію в Instagram з компютера: основні способи

Чи можна додавати публікації в Instagram з комп’ютера?

Чому виникає ситуація, коли відкрийте програму з ПК:

 • головна причина – немає мобільного з’єднання на IPhone або Android;
 • користувачі хочуть скинути професійні фотографії в профіль;
 • в роботі Smm-фахівця, який розробляє контент-план, скидає фотографії з ПК.

Якщо належите до цієї категорії людей, зверніть увагу на короткі поради. Прості рекомендації допоможуть розібратися в питанні.

Як додати публікацію через комп’ютер в Instagram?» — дійсно важливе питання. Соціальна мережа має на веб-версію в інтернеті. Там є часткові функціонал. За допомогою браузера можливо вивчити будь-який профіль, лайкнути, прокоментувати пост. За допомогою даної версії можливо зареєструвати аккаунт. Введіть мобільний телефон або логін, особисті дані, пароль. Після авторизації, користувач може:

 • дивитися контент блогера, ставити лайки і писати коменти;
 • вносити дані в налаштування профілю;
 • вивчати сторіс користувачів;
 • підписуватися на нові сторінки або скасувати підписку, блокувати людей.

Безліч опцій відсутні. За допомогою браузера можна викладати фотографії і відео, знімати історії, писати повідомлення. Ці функції доступні при наявності додаткових віджетів.

Якщо необхідно скинути фотографію через браузер, використовуйте інструкцію:

 • відкрийте Instagram з допомогою веб-ресурсу, введіть персональні дані та відкрийте особисту сторінку;
 • натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Shift+I для запуску вікна, перегляньте код;
 • у вікні запустіть режим мобільного;
 • тепер виберіть потрібні параметри, визначте дозвіл;
 • на екрані з’явиться клавіша «фотоапарата»;
 • клікніть на не.

Після легко зможете додати фото з «Галереї» комп’ютера.

Як зробити публікацію в Instagram через комп’ютер: основні способи?

Як зробити публікацію в Instagram з комп’ютера? Власники операційної системи Windows 10 можуть завантажити адаптовану версію на ПК. Відвідайте офіційний сайт додатків і завантажте програму на пристрій. Внесіть особисті дані і авторизуйтесь в системі. Тут можете подивитися пости, лайкнути або прокоментувати публікацію. Веб-камера допоможе зробити сториз. Однак, скинути фотографію в стрічку не вдасться. Instagram бореться з використанням утиліти на ПК. Маленький функціонал, заплутані схема установки параметрів не дозволяють робота з инстой на ноутбуці. Потрібно буде завантажити додаткові утиліти для полегшення користування. У магазині додатків багато безкоштовних версій. Завантажте емулятор прямо на ПК.

Через які програми можна публікувати пости в Инстаграме

Найбільш популярні софти – Nox App і Bluestacks. Функціонал програм

практично однаковий. Способи підключення або принципи постінга трохи відрізняються. Докладніше про кожен з них нижче. Варто відзначити, що вони знадобляться для завантаження ігор.

Bluestacks

Інструмент надає можливість відкривати утиліти Андроїда на комп’ютері. Завдяки інтерфейсу легко змінювати параметри пристрою, і скачувати безліч софтів на комп’ютер. При відкритті програми, підтвердіть наявність Андроїда. Синхронізуйте утиліти, зберігайте інформацію на двох і більше пристроях. Нескладний у використанні і замінює смартфон. Дозволяє налаштовувати персональні налаштування і грати одночасно. Має смарт управління і якість FPS. Володіє вбудованим автоперекладачем в режимі онлайн. Пишіть пости рідною мовою.

Як добавити публікацію в Instagram з компютера: основні способи

Nox App

Потужна утиліта, яка дає можливість відкрити будь віджет через комп’ютер. Підходить для відкриття Instagram на комп’ютері. Клавіатура налаштовується під певний софт. Постійно оновлюється і підходить для Windows і Mac. Завантажуйте програми, ігри, утиліти. Відмінна риса утиліти — формування і відкриття деяких копій паралельно. Можливо також налаштувати розташування і підключити джойстик.

Як добавити публікацію в Instagram з компютера: основні способи

Ці інструкції допоможуть без проблем додати публікацію через комп’ютер в Instagram. Практикуйте самі і діліться враженнями.

Моя довідка - Корисні поради