Як до фейсбуку прив’язати instagram: покрокова інструкція, через комп’ютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

Як прив’язати Instagram до Фейсбуку через комп’ютер або мобільний пристрій? Відповідь на таке питання шукають активні відвідувачі, які використовують соціальні мережі для спілкування, реклами, заробітку, ведення групової сторінки, пр. Використовуючи просту інструкцію, можна швидко пройти реєстрацію. Сервіси зручні, дозволяють об’єднувати навіть 2 сторінки, що особливо вигідно для бізнесу.

Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

Як прив’язати акаунт Instagram до Фейсбуку: покрокова інструкція…

Використовувати популярну соціальну мережу Инстаграмм для проведення публікацій у Фейсбук цілком реально. Проте не всі розуміють, навіщо поєднувати у єдину обидві соцгрупи.

Докладно розібравшись в питанні, можна отримати кілька відповідей. Всі вони повинні зацікавити активного користувача, який після проходження процедура зможе:

 • Займатися кросспостингом, в тому числі й реклами. Можливо одночасне розміщення однакового постав в декількох групах.
 • Отримувати повідомлення сервісів про реєстрацію одного, кількох друзів в Instagram.
 • Швидко проходити реєстрацію. Потрібно одноразово ввести пароль, логін, щоб мати можливість переходити в обидва сервісу. Мінімальні витрати сил, часу – зручне рішення для фоловерів.
 • Використовувати один профіль для входу в інший. Підстраховка на випадок, коли людина забувати пароль, інші облікові дані. Відновити доступ можна шляхом введення потрібних даних в іншій соцмережі.

Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

 

Вирішивши використовувати надані можливості, потрібно дізнатися, як до Фейсбуку прив’язати Instagram. Процес нескладний, з використанням докладної інструкції не буде представляти ніякої складності для власника.

Через телефон

Як Instagram прив’язати до Фейсбуку через телефон? Використовувати для завершення процесу можна гаджет з операційними системами Android, iOs. Процес не вимагає використання комп’ютерної техніки. Разом телефону можна задіяти планшет. Покрокова інструкція включає тільки три етапу:

 • Перейти на офіційний сайт Інстаграмма, зайти в профіль, після чого вибрати параметри (шукати значок шестерінки).
 • Вікно дозволяє вибрати пов’язані акаунти. Замість них деякі системи мають інше позначення – настоянку публікацій.
 • Далі натиснути на значок Фейсбуку, внісши інформацію для проходження авторизації.
 • Виконавши правильно вказаний порядок дій, програма автоматично буде давати доступ до хроніці FB. Автоматично публікувати повідомлення можна після об’єднання груп шляхом дотику на кнопку публікації розміщеної фотографії, інформації. Наступний крок – вибір адміністратора, яким є власник облікового запису.

  Зазначений вище порядок дій підходить для Айфонів, де встановлена система iOs. Андроїди налаштовуються подібним чином, за невеликим винятком:

 • Перейти в профіль, натиснути на іконку з трьома крапками (вертикальні), далі – відправлення у вікно з параметрами.
 • Відкрити пов’язані акаунти.
 • Випадаюче меню дозволяє вибрати FB, після чого буде потрібно ввійти в обліковий запис.
 • В майбутньому при розміщенні фотографій, відео, постів можна автоматично записувати на профілі іншої соціальної системи.

  Через комп’ютер

  Щоб зрозуміти, як прив’язати акаунт Instagram до Фейсбуку через комп’ютер, досить ознайомитися з простою покрокової інструкцією:

  • Відкрити сайт Instagram і Facebook. Пройти процес авторизації на другому.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Здійснити перехід на Фейсбук для пошуку спеціального дрібного значка, відкриває випадаюче меню. Натиснути на перевернутий світлий трикутник, щоб відкрилися налаштування.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • У випадаючому меню знайти кнопку налаштувань, як це показано на зображенні. Клікнути на неї.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Вікно налаштувань пропонує вибрати програми, для чого використовується спеціальна кнопка. Вона представлена системою у формі невеликого олівця.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Відкривається меню, де знайти кнопку видимості додатків. Тут необхідно надати доступу для всіх. Подальші кроки можна буде зробити тільки з використанням планшета, телефону, пр. Покрокова інструкція з використанням будь-якої методики вимагає додаткового використання гаджетів.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • На телефоні відкрити попередньо викачане, встановлене додаток Инстаграмм. Власнику потрібно користувальницьке меню, розташоване у верхньому куті. Представлено у вигляді трьох вертикальних кнопок, дозволяє відкривати параметри власника аккаунта.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Відкрилося меню дозволяє використовувати велику кількість налаштувань. Потрібно перегорнути за допомогою стрічки прокрутки меню в самий низ, щоб знайти пункт пов’язаних акаунтів. Всі соцмережі тут представлені у вигляді значків. Треба знайти, вибрати той, який вказує на Фейсбук.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Якщо система запросить, належить виконати вхід. Після отриманого дозволу на вхід запропоновано розміщувати публікації автоматично. Належить дати дозвіл на використання даних користувачів, підписаних на аккаунт. Додатково буде потрібно дозвіл на використання публікацій у хроніці, а також відкриття можливостей по управлінню.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами
  • Щоб перевірити працездатність, спільну функціональність програм, зробити пробний знімок в Инстаграме, обробити його за бажанням, викласти в мережу, поділитися публікацією з Фейсбуком.Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

  Процес реєстрації максимально простий. Установка, настройка, отримання дозволів, викладка пробного зображення у Facebook займають мінімальну кількість часу.

  Для статистики

  Монетизувати сторінку, особливо з великою кількістю передплатників, – цілком розумне рішення. Щоб отримувати цілком реальний прибуток, ознайомитися зі статистичними даними. Аналізувати пропонується кількість лайків, активних фоловерів, нових передплатників за певний час, особливості роботи програми розкрутки.

  Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

  Прив’язка для статистики потрібно не тільки для бізнес-акаунтів. Корисною інформація виявляється для тих майданчиків, що використовуються для спілкування, залучення нових друзів, активної аудиторії. Статистична система демонструє такі показники:

  • Кількість переглядів історії.
  • Позначки «подобається».
  • Приріст лайків.
  • Активність публікацій.
  • Охоплення особистого профілю.
  • Період найвищої точки активності передплатників.

  Увагу користувачів привертає коефіцієнт залучення користувачів. Показник має величезне значення для Фейсбуку. Показники статистики дають можливість проаналізувати активність користувачів, зрозуміти, які цікаві публікації.

  Щоб пройти процес підключення, потрібно:

  • Знайти, скачати, відкрити мобільного додаток Instagram.
  • У нижній частині знайти відповідну іконку, відкрити налаштування.
  • У параметрах перегорнути вниз стрічку, знайти можливість перемикання на профіль компанії.
  • Зазначені дії можна пройти за допомогою Facebook.
  • Після ознайомлення із запропонованими умовами слід переходити до наступних дій.

  Скористатися додатком для статистики можна після перезавантаження програми, входу в аккаунт. Щоб дізнатися статистику активності, відвідувань, потрібно використовувати нову кнопку, яка з’явиться внизу. Вона буде під кожним постом, дозволяє переглядати активність аудиторії.

  Для реклами

  Вирішуючи, як прив’язати сторінку Instagram до Фейсбуку для реклами, необхідно дотримуватися певного порядку дій.

  Як до фейсбуку привязати instagram: покрокова інструкція, через компютер або телефон, безнес аккаунт, для статистики, для реклами

  Важливо нагадати користувачам, що адміністрації обох соціальних мереж негативно дивляться на спамний дії, використання профілю для поширення неправомірною, забороненої інформації. Це може стати підставою для блокування облікового запису.

  Пройти процес активації можна так:

  • Відкриття облікового запису для бізнесу. При наявності слід пропустити пункт. Важливо розуміти, що мова йде про сторінку, не групі. Остання відрізняється від першої можливістю проводити рекламні кампанії!
  • Прив’язка до акаунта бізнес-ресурсу. Робити це слід у налаштуваннях Фейсбуку, вибрати Инстаграмм у випадаючому вікні. Далі можна переходити до налаштування рекламної кампанії, для чого використовується Ads Manager.
  • На спецстранице (відкрити можна шляхом переходу в меню на відповідну кнопку Ads Manager) вибір формату реклами. Після належить налаштувати географію показу (аж до вказівки міста, мови, статі, віку), а потім визначити інтереси.
  • Після вказівки всіх запитаних параметрів аудиторії перехід в плейсмент, де належить визначити Инстаграмм для показу, задати формат оголошення з завантаженням фото, зображень, написати текст.

  Як прив’язати Instagram до Фейсбуку бізнес аккаунт?

  Прикріплення проводиться таким способом:

  • Відкрити сторінку для бізнесу в Инстаграме.
  • Перевірити прив’язку до Якщо вона не виконана, використовувати зазначений вище порядок.
  • Упевнитися в правах, що проводитися в Facebook в розділі «Мої сторінки». Якщо доступу немає, треба повернутися у розділ «Facebook» для вибору потрібної пункту.
  • Провести прив’язку до акаунта клієнта, для чого відшукати в Фейсбуці налаштуваннях вкладку «ролі», пошукати блок з назвою нової ролі, відкрити права редактора.

  При відсутності такої можливості слід додати обліковий запис на Дашборд при використанні кнопки «Додавання чужого акаунту». Якщо профіль не вдається прив’язати до бізнес-аккаунту, цілком ймовірно, закралася помилка соціальної мережі, що спостерігається нерідко. Цей випадок вимагає звернення в технічну підтримку ресурсу для отримання роз’яснення.

  Як прив’язати 2 сторінки Инстаграмм до Фейсбуку?

  Вони можуть бути прив’язані до одного облікового запису в Инстаграмме. Слід пройти той же порядок дій, що встановлений для прикріплення одного аккаунта.

  Вигідна особливість такої опції – публікація повідомлення про те, що їх контакт прив’язав кілька сторінок. При бажанні вони зможуть стати учасниками групи.

  Важливо розуміти, що FB допускає розміщення фото, відео з різних профілів, але прив’язка може бути здійснена тільки до одного – того, що проявив активність одним з останніх.

  Моя довідка - Корисні поради