Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Якщо ми хочемо знайти когось або знати подробиці його життя, то відразу вбиваємо його ім’я в соціальних мережах. Якщо персона знайдена, то можна вважати, що 100% справи зроблено: можна періодично відвідувати його сторінку і бути в курсі всіх змін у його житті. А тепер уявіть, скільки разів ви самі стали об’єктом цікавості з боку кого? Якщо ви до цих пір є користувачем «ОК», то немає проблем, тут ця послуга впроваджена в інтерфейс і результати з’являються у вигляді повідомлень. Але як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Стандартний інтерфейс Инстаграма не передбачає можливість відстеження сторінки на предмет відвідування іншими користувачами. Безперешкодно можна побачити лише «сліди» відвідування: лайки і коментарі.

Для цікавих: “Як дізнатися, кому місіс Хадсон ставить лайки в Instagram? Елементарно, Ватсон!”

Через інший сайт

Але є добровольці, готові задовольнити цікавість користувачів. Група таких хлопців створила сайт під назвою unfollowgram. Переходять через браузер, при вході слід вибрати спосіб входу через Instagram. Логін і пароль повинні збігатися. Сервіс призначений для стеження за активністю профілів в Twitter і Instagram. Доступ до послуг обмежений географічними параметрами користувача – в деяких країнах сервіс не доступний.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

За допомогою програми

Розроблено спеціальний додаток – Visitors. Його можна встановити з Play Market. На оцінку можливостей і зручності дається 3 дні безкоштовного використання. Подальше використання коштує пристойних грошей. Але є великий список послуг. Вони можуть задовольнити вашу цікавість, якщо питання про те видно в Инстаграмі хто заходив на сторінку, вельми актуальне.

Що можна подивитися за допомогою цієї програми?

 • відомості про профілях користувачів, що відвідали сторінку;
 • список тих, хто заблокував вас;
 • список ваших передплатників;
 • список користувачів, не підписаних на вас, але ви є їх передплатником;
 • хто підписався найближчим часом;
 • хто відписався недавно;
 • 100 користувачів, які найбільш часто ставлять лайки ваших публікацій;
 • список профілів, яких ви лайкаете, не будучи їх передплатниками.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Перш ніж використовувати цей спосіб, рекомендуємо ознайомитися зі статтею “Програми для перегляду гостей в Instagram: що вони приховують і в чому їх небезпека”.

Через ВК

Більшість знає, що інформація про вашої активності, переваги та обговореннях зберігається під значком сердечка внизу сторінки Instagram. Але ми не дізнаємося про тих, хто відвідав сторінку і не зробив там ніяких дій. А це дуже важливий показник, особливо якщо ви займаєтеся просуванням сторінки свого бізнесу. Тому йдемо далі.

В цьому нам допоможе аккаунт у соціальній мережі «Вконтакте». Якщо його немає, то потрібно терміново завести. В профілі слід знайти пункт «Ігри» і задати пошук по слову «ПоискВС».

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Додаток працює по системі генерації посилань-пасток. Захоплює всіх, хто натискає на посилання, яка нічим не видає себе. Встановлюється та експлуатується безкоштовно.

Список того, що ще може показати додаток:

 • список віддалених абонентів;
 • список неактивних передплатників;
 • список тих, хто перейшов з прихованою посиланням-пастці;
 • список відвідувачів можна побачити, натиснувши кнопку «Гості вашої сторінки.

Пастка створює по дуже простій системі. У додатку потрібно знайти кнопку «Управління пастками». Сюди слід скопіювати посилання на профіль в Инстаграмі і натиснути на «Отримати посилання». Готова посилання буде відрізнятися зовсім незначно: зазвичай змінюється тільки домен. Наприклад, с .com .ru або навпаки.

Тепер потрібно перейти в налаштування профілю в ВК. Там є поле «мій сайт». В це поле слід розмістити згенероване посилання. Тепер всі, хто буде відвідувати вашу сторінку, спочатку переходить за посиланням. Вам це буде видно через інтерфейс програми.

Якщо у вас виникло питання, як зв’язати Instagram і ВК, то переходьте за посиланням і читайте про це статтю.

Навіщо все це потрібно?

Якщо мова йде про спостереження за відвідувачами за приватним профілем, то тут пояснення одне – просте людське цікавість або відстеження реакції користувача на свої якісь дії.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Але не з цієї причини створюються спеціальні програми та сервіси.

Для тих, хто просуває в соціальних мережах комерційні сторінки, такі показники дуже важливі. Вони допомагають визначити слабкі місця SMM-політики. Буквально це можна розуміти так: чоловік відшукав вашу сторінку, знайшов і перейшов по ній, але жодна публікація, жодна фотографія його не зачепила! В ідеалі потрібно, щоб він пролайкал всі фотографії, підписався і став активним прихильником вашої сторінки.

Висновок

Що робити, якщо програми та сервіси показують певну кількість байдужих клієнтів? Звичайно, належить велика і копітка праця над створенням цікавого контенту і робота над подачею інформації. Можливо, занадто багато рекламних постів або сторінка надто рясніє? Всі секрети успішного SMM ніхто не розповість в двох словах. Тут варіантів два: найняти фахівця або звернутися до онлайн сервісів.

Що дають онлайн сервіси? Все залежить від того, які перші завдання перед ними поставлені. Вони можуть бути різними: залучення нових передплатників, збільшення лайків та коментарів, перегляд відео або інші види активності.

Докладно про сервіси, накручують лайки, коментарі і передплатників читайте в статті “ТОП-8 кращих сервісів накрутки Instagram 2018”.

Моя довідка - Корисні поради