Як дізнатися хто відписався в Инстаграмі – варіанти з телефону і пк

На сьогоднішній день додаток Instagram завантажили на свої смартфони сотні мільйонів людей, але далеко не всі до кінця ознайомилися з його функціоналом. Якщо на користувача підписалися тільки його друзі, а потім хтось із них пішов, у нього виникає питання, хто саме. Також ці знання допоможуть визначити причини, за якими людям став не цікавий контент сторінки, якщо вона була створена в цілях продавати які-небудь послуги або товари.

Якщо спробувати знайти функцію, яка покаже, хто відписався в Instagram, нічого не вийде, так як розробники вважають, що вона зайва. У зв’язку з цим, доведеться використовувати сторонні програми і сервіси. Деякі з них створені для комп’ютера, а деякі для гаджетів, це також варто враховувати при виборі однієї з них.

Як дізнатися відписатися в Инстаграмі

Як вже говорилося раніше, в Инстаграмі немає можливості відслідковувати статистику по удалившимся завдяки рідним налаштувань. Тому, для того щоб дізнатися кількість відписатися і хто це був саме, доведеться використовувати сторонні сервіси та програми. Крім цього, для такої мети можна використовувати спеціальні сайти. Принцип їх роботи досить простий.

Спочатку тут буде заведена база даних наявних передплатників. Після цього, помітивши, що передплатників стало менше, можна звернутися до даного ресурсу, який порівнює список, складений раніше з поточним. Після цього на екран будуть виведені інформація про те, хто відписався. На даний момент таких сервісів вже досить багато. Багато з них допоможуть провести таку перевірку не тільки в Инстаграме, а і в інших соціальних мережах.

Окрім цього, варто пам’ятати про те, що іноді за цей функціонал доведеться заплатити, але зазвичай, це невеликі гроші. Щоб подивитися, хто відписався в Инстаграме, можна використовувати як онлайн-сервіси, так і утиліти з інтернет-магазину. Їх можна встановлювати і на Android, і на пристрої на операційній системі iOS. При цьому більшість з них абсолютно безкоштовні.

Як дізнатися хто відписався в Инстаграмі   варіанти з телефону і пк

Найкращі інструменти, щоб з’ясувати хто відписався

Для операційної системи Android, найпопулярнішим додатком вважається «Хто відписався в Instagram» або «Follower Tracker for Instagram». Якщо людина використовує iPhone, що на нього можна встановити додаток followers on Instagram Free.

Зверніть увагу! Перевагою кожного з додатків можна вважати те, що воно є повністю безкоштовним. Щоб дізнатися, хто відписався в Инстаграме, додатку необхідно дозволити доступ до облікового запису, після чого воно буде звіряти список людей через деякий час, щоб визначити віддалився.

Як дізнатися утікачів через комп’ютер

Для деяких людей, які цікавляться питанням про те, чи можна дізнаватися, хто відписався в Инстаграме зручніше займатися всіма подібними справами, використовуючи комп’ютер. У такій ситуації можна перейти на колишній сайт unfollowers.com, який зараз називається statusbrew.com чи скористатися послугами Unfollowgram. З їх допомогою можна працювати не тільки з Инстаграмом, а й іншими соціальними мережами.

Для початку роботи з сервісом необхідно перейти на сайт і зареєструватися за допомогою таких даних, як і в Инстаграме. Але при цьому не варто чекати, що на екрані відразу можна буде побачити віддалився передплатників. Відстежувати втікачів можна буде лише через деякий час, коли ресурс проведе аудит.

Зверніть увагу! Якщо користувач не зареєструється, у нього не буде можливості здійснювати такі перевірки. Принцип роботи практична будь подібні програми полягає у створенні початкової бази даних по прикріпленому профілю. В подальшому, при перевірці тих хто пішов програма буде проводити звірку саме по ній.

Як дізнатися хто відписався в Инстаграмі   варіанти з телефону і пк

Як подивитися відписатися через мобільний додаток

Ще один спосіб того, як дізнатися хто відписався в Инстаграме пов’язаний з установкою на гаджет додатки з інтернет-магазину. Це добре підійде для тих людей, які крім телефону не використовують інших пристроїв для використання програми. Здійснити таку перевірку зможуть користувачі будь-яких операційних систем, а саме Android, iOS або Windows Phone. Найбільш популярні сервіси – це:

  • Followers;
  • Instafollow;
  • Unfollow Spy.

Порядок використання даних програм буде практично однаковим. Для початку одну з них потрібно завантажити на свій смартфон і увійти за допомогою логіна, який використовується для Инстаграма. Щоб сервіс міг здійснювати всі необхідні маніпуляції, йому необхідно дозволити доступ до даних облікового запису.

Тут немає ніякої небезпеки для власника сторінки, так як ця інформація, згідно із законом, не буде передана третім особам. Тільки після цього, можна буде отримувати інформацію про користувачів. Що стосується самої соціальної мережі, розробники не будуть отримувати будь-яку інформацію про роботі програми-шпигуна. Таким чином, людина зможе провести свій аудит щоб зрозуміти, чому від нього відписуються передплатники в Instagram.

Як відписати передплатника від своїх оновлень

Зовсім недавно деяка частина користувачів додатка Instagram отримали можливість прибирати людини зі списку своїх передплатників. Це означає, що віддалений користувач більше не буде мати можливості переглядати з’являються оновлення в обліковому записі.

Щоб це зробити, необхідно відкрити список своїх передплатників і натиснути на три вертикальні точки, розташовані праворуч від кожного з підписувачів. У вікні необхідно натиснути на кнопку «видалити». Але при цьому варто розуміти, що цій людині буде надіслано повідомлення про те, що він тепер видалений з конкретної сторінки.

Крім цього, багатьох користувачів цікавить те, як можна відписатися від усіх в Инстаграме. Більшою мірою це цікавить власників акаунтів, які створені в цілях набору передплатників і продажу реклами. Якщо аккаунт має велику кількість фоловерів, але при цьому ні на кого не підписаний, для рекламодавців він є найбільш цінним. Якщо є бажання відписатися від всіх, для цього можна також використовувати один з сервісів, які були перераховані вище.

Моя довідка - Корисні поради