Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або комп’ютер

Кількість передплатників – показник того, наскільки сторінка популярна і цікава іншим користувачам. На старті розвитку свого блогу неприємно побачити отписчиков або недорахуватися сотні. Є 4 способи, як дізнатися, хто відписався в Инстаграме.

Як подивитися відписатися з комп’ютера

Для роботи з соціальними мережами існує два методу: перевірити самостійно або скористатися сторонніми сервісами.

Останні діляться на:

 • вивантаження даних з профілю. Показу список передплатників, кількість лайків та коментарів;
 • сервіси аналітики. Підрахунок кількості підписантів і число відписатися.

З введенням нової політики конфіденційності, багато сайтів для перегляду описок були закриті. Дані недоступні, і єдиним способом, як переглянути описавшихся з комп’ютера – залишається тільки ручний відбір.

Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер

Сайти для аналітики і перегляду інформації за профілем, працюють не тільки з кількістю відписатися. Головна мета – допомогти власнику сторінки з аудиторією, пошуком оптимальних рішень для поліпшення статистики.

Для роботи з соціальними сервісами, потрібно або створювати акаунти на зазначених сайтах, або підключитися з допомогою Instagram.

Простим і безпечним способом, дізнатися, хто відписався в Инстаграме, залишається перегляд кількості передплатників у себе в профілі. Також, в самій соціальній мережі доступний пошук по логіну підписантів.

Спосіб 1: пошук по передплатникам

Дізнатися відписатися передплатників у ручному режимі можна лише в тому разі, якщо їх кількість не перевищує 1000 і власник профілю шукає конкретної людини. Для пошуку потрібно знати логін, останні публікації. Останній пункт потрібен у тому випадку, якщо нікнейм був введений невірно.

Щоб перевірити однієї людини за списком:

 1. Зайти в Instagram веб-версію.
 2. Авторизуватися – в профілі натиснути на пункт «Передплатники».Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 3. Переглянути список.

Якщо потрібний користувач не знайде – натиснути на рядок введення зверху. Ввести нікнейм і подивитися статус підписки. На сторінці повинно з’явитися: «Підписатися у відповідь», якщо підписка не взаємна. Підписавшись – з’явиться напис «Підписки».

Пошук по передплатникам простіше виконати з допомогою розширення для Google Chrome.

Інструмент Instagram WEB призначений для публікації фотографій, щоб відшукати в ньому передплатника:

 1. Перейти в розширення та авторизуватися.
 2. Вибрати в особистому профілі рядок: «Передплатники».Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 3. Натиснути ctrl+f, щоб швидко дізнатися про її анулювання.

Пошукова рядок підсвічує букви, які були використані іншими користувачами в нікнеймі або описі профілю.

Спосіб 2: сервіси аналізу

Безкоштовний інструмент, де можна дізнатися відписатися передплатників – Picodash.

У його функції входить експорт даних підписалися із згадкою:

 • імені, прізвища, нікнейму;
 • розділ «Про себе» і посилання на сайт (якщо є);
 • кількість передплатників, верифікація;
 • посилання на профіль.

Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер

Система ручної перевірки разом з автоматизованим сервісом стає простіше. На адресу електронної пошти буде надіслано файл. Недолік сервісів аналітики – оплата за послуги. Подібним функціоналом володіє Social Insight, де запропоновано 14 днів безкоштовних користування.

При цьому, користувач повинен відразу ввести інформацію про своєму банківському рахунку. Тобто, сервіс розрахований на подальше користування, а не одноразову перевірку (будьте уважні!).

Російськомовний аналог – Picalyts, де є пробні три дні. Як і у випадку з Socail Insight, при реєстрації вводяться дані про картці. Безкоштовний термін не буде оплачується. Надалі, власник сторінки може вибрати певний фінансовий план для послуг аналітики.

Перевірка відписок через телефон

На смартфони доступно більше інструментів для перевірки. Особливість додатків в тому, що вони розраховані на аналіз даних сторінки і порівняння: «до і після». Якщо встановити будь-яку утиліту і перевірити отписчиков – відомості не будуть зібрані. Проаналізувати і відшукати відписатися можна тільки під час користування!

Окрему увагу до сервісів накрутки на мобільні платформи. Деякі з додатків відрізняються пунктом: хто відписався. Дізнатися відписатися передплатників можна лише в тому разі, якщо вони «прийшли» з програми по накрутці.

Перевірка за допомогою телефону можлива двома способами:

 • «Шукати контакт до списку підписок;
 • сервіси накруток і додатки за відписки.

Перший метод схожий з тим, який використовується у веб-версії. Його відмінність в тому, що користувач може ввести нікнейм в рядок пошуку Instagram. Підбір профілів здійснюється тільки з розділу «Передплатники» або «Підписки».

Скачавши один з додатків, користувач може виявити, що воно не працює. Проблема блокування сервісів по відписки Инстаграмом і магазинами контенту.

Спосіб 1: сервіси накрутки

Простий спосіб, як перевірити відписатися – встановити додаток Neutrino для накрутки. Знайти його в Play Market або AppStore не вийде, тому файл потрібно завантажувати через офіційний сайт: neutrino.plus. Метод підійде і тим, хто хоче більше лайків та передплатників для своєї сторінки.

Щоб скористатися додатком:

 1. Зайти на сайт Neutrino Plus.Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 2. Натиснути «Скачати безкоштовно» — перенести файл на мобільний пристрій.
 3. Встановити: Дозволити установку з невідомих джерелВідкрити.
 4. Авторизуватися, використовуючи свої дані з Instagram.
 5. Поставити першу накрутку.

У розділах програми: профіль користувача, накрутка і пошук отписчиков, виконані завдання і покупка балів. В категорії «Накрутка» є пункт «Покарати своїх отписчиков». Вибравши цю кнопку – виконати пошук за підписаним користувачам. Відображаються ті, які були додані через додаток.

Перевірка доступна раз в одну годину. За одного «покараного» отписчика власник профілю отримує +60 енергії, яку можна обміняти на бали. За допомогою балів виконується оплата послуг: накрутка лайків або передплатників. Перевага Neutrino для Инстаграма – показано не тільки кількість відписатися, але і їх особисті профілі.

Спосіб 2: додатки для пошуку отписчиков

Додаток Followers – Unfollowers доступно Play Market. З його допомогою можна переглядати інформацію про відписатися користувачів, але база буде зібрана після установки програми. Тобто, до того, як встановити – інформація не буде відображена.

Як подивитися відписатися і невзаємні підписки:

 1. Завантажити і встановити додаток Followers-Unfollowers.
 2. Відкрити – підтвердити згоду.Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 3. Авторизуватися, вказавши дані з Инстаграма.
 4. Перейти у вкладку: «Нещодавно відписалися».

Також, доступні відомості за «Гостям» — користувачам, які не підписані, але ставили лайки або коментарі. У вкладці зазначені: Підписки, Не підписані взаємно. За допомогою програми можна відписатися від невзаимных підписок.

Followers Analyzer for Instagram

У програмному продукті Followers Analyzer for Instagram доступно лише дві вкладки: не підписані взаємно і нещодавно відписалися.

З додаткових функцій:

 • масова відписка. Вказати кількість відписок;
 • історія. Від кого власник сторінки відписався недавно;
 • автоматичний лайкинг по стрічці.

Щоб подивитися, хто нещодавно скасував підписку на профіль:

 1. Завантажити та встановити з Play Market.
 2. Зайти авторизуватися з допомогою Instagram.Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 3. Перейти в розділ: «Нещодавно відписалися».

Як і схожі за функціями програми, база збирається після того, як програму було встановлено.

Followers Asistant

Додаток на Android для Инстаграма, де доступні функції:

 • Завантажити Followers Asistant.
 • розділ «Різне»: підписки користувача, перегляд отписчиков, менеджер коментарів і перегляд звітів;
 • перегляд коментарів і швидка відписка;
 • шаблони. Завантаження хештегов для публікацій і описів;
 • авто-лайки, кількість відписатися за день і годину.

Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер

Щоб переглянути список тих, хто відписався: у графі «Опис профілю» натиснути на кнопку. З’явиться список користувачів, які скасували підписку, а також їх кількість.

Головний недолік програми – Instagram не до кінця прогружает передплатників. Тобто, дані можуть бути некоректними.

Програми для перевірки відписок

Велика частина програмних продуктів запропоновані на платній основі. Такий варіант тарифікації послуг підійде: SMM-фахівців, маркетологам, адміністраторам Instagram-сторінок. Підписка на послуги може бути базовою або преміальної, де в першому випадку – аналіз і додаткові інструменти будуть заблоковані.

З популярних сервісів, які запропоновані з платною підпискою: MagiMetrics і Crowdbabble. В їх завдання входить не тільки збір інформації з Инстаграма по передплатникам і цільової аудиторії, але і пошук рішень для просування. Наприклад, географічні дані, інтереси, статистика публікацій. Підійдуть власникам бізнес-профілів.

На мобільній платформі рішень більше: програми по отписчикам, швидкий пошук по нікнеймів, статистика в самому Инстаграме. Один з найпопулярніших сервісів по відписки через веб-версію, був Unfollowgram.

Після оновлень політики конфіденційності він був закритий також, як і багато інші. Тому, власникам Instagram-профілів варто задуматися: скористатися платними послугами або звернути увагу на безкоштовні способи.

Запис Автора

Однією з останніх функцій став новий формат професійних акаунтів – сторінка «Автора». На відміну від бізнес-налаштувань, власнику доступна інформація про кількість відписок за певний термін. Але подивитися, хто саме відписався – не можна. Як використовувати функцію:

 1. Відкрити Instagram – авторизуватись.
 2. Перейти в «Настройки» — Аккаунт.
 3. Професійний – «Автор».Як дізнатися хто відписався в Instagram через телефон або компютер
 4. Вказати категорію: Відео», «Фото», «Текст».

Після підключення та заповнення даних, потрібно перейти в розділ: «Статистика» — Аудиторія. Інформація оновлюється через яких-небудь змін на сторінці. Дані відповідають останнього тижня або трьом дням, в залежності від активності користувача.

Підводячи підсумки, як дізнатися хто відписався в Инстаграме, можна з допомогою платних послуг або програм. Є ймовірність, що другий варіант буде також заблокований після чергових оновлень Instagram.

Моя довідка - Корисні поради