Як дізнатися, хто репостнул історію в Инстаграме

Як дізнатися, хто репостнул історію в инстаграме — питання до статистичних даних, які збирає система. Ознайомитися з ними можна кількома способами.

Як дізнатися, хто репостнул історію в Инстаграме

Як дізнатися, хто зробив репост в инстаграме

Збір статистики доступний тільки власникам бізнес-сторінок инстаграма. Така функція активується у налаштуваннях профілю. Вона розширює доступні користувачеві опції в управлінні сторінкою. Сервера збирають інформацію про кількість переглядів, лайків та коментарів на історіях. Крім того, статистика дозволяє:

 • подивитися охоплення аудиторії;
 • переходи за посиланнями в сторіс;
 • у якому браузері або операційній системі користувачі переглядали запис;
 • кількість репостов і збережень.

Останній розділ найбільш цікавий, оскільки доступ до нього спочатку недоступний. Подивитися дані про репостах історії вийде тільки, якщо її переглянули двоє або більше людей. Дізнатися інші характеристики цього запису також не вийде.

Як дізнатися, хто репостнул історію в Инстаграме

Щоб подивитися кількість репостов, зробіть наступне:

 1. Відкрийте програму Instagram.
 2. Увійдіть до облікового запису, ввівши логін і пароль.
 3. Відкрийте опубліковані історії.
 4. У стрічці натисніть кнопку глядачів і перейдіть до статистики.
 5. У вікні, знайдіть взаємодії і відкрийте їх.
 6. В наступному вікні буде представлена інформація про кількість користувачів, які зберегли запис собі або поділилися нею з друзями.

За допомогою цієї функції можна дізнатися про репостах, виконаних за допомогою скріншота. Це пов’язано зі специфікою скріншотів: користувач, знімає свій екран, не зараховується в список репостнувших, оскільки технічно він не робив репоста.

Всі способи

Зазвичай користувачі, які репостят запису, автоматично зберігаються у пам’яті пристрою або серверів. Програмне забезпечення соціальної мережі записує всі дії над історіями в спеціальних повідомленнях. Власникові облікового запису зазвичай приходять відповідні повідомлення. Якщо ви пропустили, перегляньте повідомлення про репостах наступним способом:

 1. Відкрийте стрічку сторіс.
 2. Натисніть на кнопку, підписану словом репост.
 3. Перегляньте кількість гостей, поділилися вашої записом у відповідному віконці.

Але цей варіант також не відображає інформацію про людей, які зробили репост сторонніми засобами. Отримати дані по фото і відео в такому випадку вийде за допомогою спеціальних утиліт.

Основні дії

Перевірте список користувачів, поділилися вашими історіями в инстаграме, за допомогою спеціального програмного забезпечення. Такі сервіси допомагають відстежувати повну статистику по сторінці після установки. З їх допомогою дізнайтеся цікаву інформацію майже з будь-яким характеристикам. Найбільш поширені інструменти для відстеження відвідувань в инстаграме:

 1. Аналітика для Instagram. Полегшує роботу з аудиторією і надає багато статистичної інформації не тільки по передплатникам, але і гостям.
 2. Guest Followers і Unfollowers — інструмент, ретельно відстежує відвідування, підписки, відписки. З його допомогою людина отримує дані по всім користувачам, які відвідують сторінку, незалежно від інших ввідних.Як дізнатися, хто репостнул історію в Инстаграме

Розглянемо програму аналітики. Щоб скористатися їй, знайдіть інсталяційний файл на офіційному сайті або в магазині мобільних додатків. Встановіть та запустіть програму:

 1. Авторизуйтесь в ній, використовуючи свої логін і пароль від инстаграма.
 2. Зачекайте закінчення синхронізації з базою даних.
 3. Перейдіть у вкладку гостей.
 4. У вікні, що з’явиться інформація по всім відвідувачам сторінки, глядачам ваших історій, користувачам, просматривавшим ваші записи. Окремо відзначаються люди, які поставили лайк на вибраний пост.

Ви можете отримати більше інформації, гортаючи вкладки в програмі.

Моя довідка - Корисні поради