Як дізнатися, хто пішов з передплатників у Инстаграме на телефоні

Як дізнатися хто пішов з передплатників у инстаграме важливо, коли ви займаєтеся розкруткою профілю. Людині властиво цікавість. Багато хто, дізнавшись, що від них відписалися, роблять теж у відповідь.

Хто пішов з передплатників у Инстаграме на телефоні

Розвиток профілю фото мережі дає масу переваг. Залучення клієнтів, потенційних замовників йде повним ходом. По мірі розвитку сервісу розширюється список доступних методів розкрутки. При цьому, розробники твердо йдуть до того, щоб фолловери користувалися офіційно дозволеними способами. Обмеження дій користувачів виправдано. Порядок у всьому гарантує зручність використання.

Люди придумують нові шляхи обходу заборон. Массфолловинг і масслайкинг заборонений, але діє.

Тепер проблематично набрати фоловерів по-швидкому. Тому придумані взаємні підписки хэштегам, конкурсів. Працює це так: подписываешься і чекаєш, коли дадуть відповідь. Якщо людина не додається – віддаляєшся від нього. Трапляються хитренькі: прийняли, вступили у ряди читачів, а потім непомітно пішли. Прикро, тому потреба виявляти таких персонажів зростає. На допомогу прийдуть сторонні ресурси. Фото мережа не повідомляє користувачів про те, хто більше не шанувальник. Мало того, всіляко блокуються спроби дізнатися самостійно. Проте схожі один на одного додатка, мета яких заповітні дані, ростуть як гриби після дощу. Інтерфейс програм схожий один на одного до неподобства. Одні є на айфонах, інші доступні лише на андроїдах, треті — підходять усім.

Як дізнатися, хто пішов з передплатників у Инстаграме на телефоні

Список помічників:

  1. Сервіси CrowdFire, InstaClean, Передплатники Плюс.
  2. Додаток Unfollowers for Instagram.
  3. Сервіс MagiMetrics.

Розберемо докладніше crowdfire. Щоб ним скористатися, потрібно пройти процедуру входу. Використовується потрібний обліковий запис. Не лякайтеся англійської, дві необхідні вкладки відразу видно. Recent Unfollowers покаже, хто відписався останнім. Відображаються всі, хто дорогий і не дуже. Профіль сучасного користувача рясніє більшим почуттям гумору блогами, бізнес-контактами. Логічно, що всі вони не стануть взаємними. Знімаємо галочки з тих, кого хочемо залишити у себе. Від інших віддаляємося шляхом натиснення однієї кнопки. You dont follow виділить червоним кольором тих, хто не взаємно підписаний на нас. Програми розробляються з урахуванням роботи офіційної версії. З недавніх пір багато пристрою втратили можливість контролю таким способом. Адміністрація береже своїх користувачів від нервових розладів. Подивимося, як бути, якщо по-простому не виходить.

Як дізнатися, хто пішов з передплатників у Инстаграме на телефоні

На Андроїді

Виручить MagiMetrics. Для цього встановимо будь-яке стороннє додаток для виявлення антифолловеров. Після чого створюємо профіль на зазначеному ресурсі. Після авторизації сервіс автоматично проаналізує сторінку. Залишається організувати експорт передплатників в табличну форму Excel. Зберігаємо документ поточною датою. Після чого постійно порівнюємо нові документи з створеним. Самостійно виявляємо віддалився. Отже, як дізнатися хто відписався з передплатників у инстаграме на різних платформах.

На Айфоне

InstaFollow для iOS, підключається до кабінету instagram. Його використовують з метою контролю статистичних даних. Однак передплатники там теж видно. Це дозволяє відстежувати їх дії. Програма володіє функціями показу передплатників, підписок, заблокованих і лайкнувших вас людей.

Безкоштовно це?

Кожен сторонній ресурс володіє двома версія користування. MagiMetrics дає можливість провести 50 безкоштовних перевірок. Інше докуповується і коштує понад 100 доларів. Додатки використовують пропозиції покупок Pro-версій. Платити за додаткові можливості вирішує сама людина.

Моя довідка - Корисні поради