Як дізнатися хто переглянув відео в Инстаграме

У Инстаграме доступні функції для бізнес-акаунтів і особистих. Приміром, через статистику можна дізнатися, яка кількість користувачів бачили публікацію. В Stories – хто саме дивився відеоролик або фотографію. Але дізнатися, хто подивився відео в Инстаграме через Стрічку – не так просто.

Де подивитися глядачів

Під відеозаписом розташована кнопка: «Кількість переглядів», клацнувши по ній, власник сторінки побачить тих, хто оцінив запис. У цей список входять навіть ті користувачі, які раніше не були підписані. Але побачити просто глядачів неможливо.

Проблема полягає в політиці конфіденційності. Instagram приховує список глядачів, щоб не виникало додаткових проблем у використанні соціальної мережі між користувачами. За тим же принципом відсутня функція «Гості», яка могла б показати хто саме відвідав сторінку.

Як побачити тих, кому сподобався пост:

  1. Вибрати будь-яку відеозапис зі своєї Стрічки.Як дізнатися хто переглянув відео в Инстаграме
  2. Натиснути: «Кількість переглядів» — перегорнути з’явився список.Як дізнатися хто переглянув відео в Инстаграме

Поруч з кожним нікнеймом розташована кнопка, що показує передплатників і тих, хто ще не підписаний на сторінку. Загальне число подивилися зазначено відразу при переході в розділ «Перегляди».

Як дізнатися глядачів в Історії:

  1. Перейти в розділ «Stories».
  2. Розмістити публікацію або зняти відео.Як дізнатися хто переглянув відео в Инстаграме
  3. Опублікувати.

Трохи пізніше, на відео з’явиться кнопка: Глядачі, де будуть доступний список користувачів, які переглянули запис. Інформація буде доступна лише протягом 24-х годин, пізніше – Історія буде переміщена в розділ «Архів».

Статистика та охоплення Instagram

За допомогою бізнес-профілю в Инстаграме можна побачити кількість користувачів, яким запис була показана і які дії були вчинені: збереження, лайк, перехід або перегортання.

Щоб відкрити інформацію про дії з посадами, слід:

  1. Натиснути по відео кнопку «Статистика».Як дізнатися хто переглянув відео в Инстаграме
  2. Перегорнути список вниз, щоб побачити кількість дій.

Також, бізнес-налаштування Инстаграма запропоновані в категорії «Статистика», в меню налаштувань. Перейшовши, власник сторінки побачить три категорії: Контент, Дії і Аудиторія.

Щоб подивитися статистику за певною публікації і загального числа взаємодій, потрібно перейти в розділ: «Контент». В категорії представлені всі публікації, які набрали більшу кількість відгуків і переходів у відвідувачів сторінки.

Дізнатися, хто подивився відео в Инстаграме неможливо через сторонні додатки. Більшість сервісів, призначених для відстеження гостей профілю, несуть небезпеку для облікового запису і пристрої, з якого були відчинені.

Моя довідка - Корисні поради