Як дізнатися у кого я в чорному списку Инстаграме: як зрозуміти у кого ти в чорному списку

Як зрозуміти, що ти в чорному списку инстаграме – питання, актуальне для багатьох користувачів инсты. У соціальній мережі присутній мільйони абонентів. Тут дозволяється викладати фото та відео, спілкуватися. Серед користувачів зустрічаються приватні особи, магазини, компанії та організації, люди, що діляться думками, інтересами і різними виробами. Якщо людина заходить на сторінку і розуміє, що не бачить фото, робиться висновок про виникнення певної проблеми. Мова йде про блокування облікового запису.

Як дізнатися, що ти в чорному списку Инстаграмме?

Проблем з виконанням даного процесу не виникає. Після проведеної блокування сторінка людину, що здійснив операцію, виглядає інакше. Виявити блокування допускається за характерними ознаками:

 • В шапці профілю відображається кількість фото, але подивитися їх неможливо;
 • Видно опис профілю і кнопка Підписатися. Якщо натиснути туди, не відбудеться змін;
 • Після блокування змінюється кількість підписок у користувача, підданого блокування;
 • Видно загальна кількість підписок і передплатників, але, якщо відкрити будь, інформація не відкриється;
 • Не можна відправляти повідомлення в Директ. Людина може написати його і відправити, але до адресата просто не дійде.

На підставі цього стає ясно, що сторінка людину, провів блокування, що зміниться для тих, хто потрапив у чорний список.

Як дізнатися у кого я в чорному списку Инстаграме: як зрозуміти у кого ти в чорному списку

На комп’ютері

Визначити факт блокування і вирішити питання, як дізнатися у кого я в чорному списку инстаграме, дозволяється з телефону на ПК. Потрібно зайти в профіль соціальній мережі через звичайний браузер. Якщо при виборі потрібного шуканого користувача увазі не відображаються фото і відео, якщо після кнопки Підписатися не відбувається змін, можна судити, що власник облікового запису вніс користувача у чорний список.

Чоловік, якого заблокували через комп’ютер або смартфон, стикається з такими факторами, як:

 • Після натискання на список підписок можна побачити їх точний перелік.
 • Відсутня можливість відправляти повідомлення.
 • Якщо це відбувається провести розблокування не вийде. Винятком є ситуація, коли блокування проведена випадково і є особисті контакти власника профілю.

  Як дізнатися у кого я в чорному списку Инстаграме: як зрозуміти у кого ти в чорному списку

  Як це побачити?

  При бажанні подивитися наявність блокування досить просто виконати нескладну операцію. Потрібно просто зайти в профіль і подивитися, що буде представлено увазі. Багато плутають звичайний закритий акаунт з заблокованим профілем.

  У першому випадку сторінка нікому не буде доступна, просто буде відображена інформація, що акаунт закритий. Дана операція є досить поширеною. Багато закривають аккаунт в instagram, щоб обмежити профіль від небажаних відвідувачів.

  Якщо ж власник облікового запису заблокував певної людини, користувач зіткнеться з тим, що до уваги буде представлена кнопка Підписатися, але після натискання стандартна підписка відправлена не буде. Побачити факт блокування можна відразу на основній сторінці досліджуваного профілю. Проблем з отриманням відповіді на запитання, у кого я в чорному списку зазвичай не виникає.

  Як дізнатися у кого я в чорному списку Инстаграме: як зрозуміти у кого ти в чорному списку

  Підводячи підсумки

  Отже, як дізнатися, що ти в чорному списку инстаграме, можна досить швидко і просто. Нерідко блокування є досить неприємною. Щоб цього не сталося, не варто проводити в соціальній мережі неправомірні дії, щоб зрозуміти наявність блокування. Якщо блокування сталася, вирішують проблему різними способами. Можна попросити знайомих зв’язатися з людиною, що провів блокування через інший профіль або через приятелів, мають акаунти у мережі.

  Моя довідка - Корисні поради