Як дізнатися свій пароль в Інстаграмі? Як його відновити?

Соціальні мережі давно перетворилися на щось буденне, де ми спокійно вбиваємо пару годин свого життя в день, можемо поспілкуватися з друзями і знайти нові знайомства. Для багатьох людей вони навіть перетворилися в роботу, що приносить непоганий заробіток. Але коли ви переходите в нове соціалку, завжди існує невеликий період адаптації, протягом якого необхідно освоїти багато її нюанси, як правильно користуватися, в тому числі, в плані налаштування облікового запису.

І ось у вас виникла проблема або ви просто вирішили поцікавитися, як же можна дізнатися свій пароль в Інсте? Давайте розберемося в цьому питанні і оцінимо, чи безпечний Instagram.

Як дізнатися пароль від аккаунта Instagram

Неважливо, з якої причини ви вирішили розібратися, як дізнатися свій пароль в Instagram, щоб не витрачати ваш час, відповімо відразу – зробити це неможливо. Вся справа в тому, що сама соціальна мережа не передбачає такої функції. А як нескладно здогадатися, якщо розробники не допускають до його особистої інформації, то отримати її будь-яким іншим способом буде неможливо. Це важливо зрозуміти, щоб ви не попалися на вудку шахраїв, які можуть вкрасти ваші особисті дані або платіжні реквізити, під приводом відновлення доступу до облікового запису за старим паролем.

Давайте розберемося, чому творці взагалі так вчинили, адже на то були свої причини:

  • Безпека. Це головний пункт, адже якщо не вдаватися в подробиці, то, крім різних хакерських шляхів, найбільш часта причина злому акаунтів соцмереж – соціальна інженерія. Так, ви десь забули телефон на пару хвилин, або просто забули вийти з громадського комп’ютера, а то і зовсім підключилися до громадського вай-фаю. Якби існувала можливість за пару секунд дізнатися пароль вже авторизованого користувача – це б значно спростило життя зловмисникам, які і так на неї не сильно скаржаться.
  • Психологія. Якщо ви одного разу забули пароль, то, швидше за все, поставили випадковий набір цифр і букв, який навіть не спромоглися записати. Так, дійсно, сама система застерігає від простих комбінацій, які можна підібрати, але ви повинні були перейматися про те, щоб десь записати заповітний набір символів. Після того, як ви перший раз змініть пароль, з більшою ймовірністю ви не захочете повторення ситуації, і вже будете більш розторопними в цьому плані, встановивши спеціальний додаток на телефон для зберігання паролів або завівши пару фізичних записок з ними.
Читайте також:
Поради, як потрапити в топ публікацій в Инстаграме

Є ще кілька причин, які можна було б виділити в окремі пункти, але вони пов’язані з реалізацією даного функціоналу і його подальшим захистом, що побічно відноситься саме до описаної вище безпеки. Розібравшись, чому так, а не інакше, давайте ж дізнаємося, що робити, якщо ви раптом забули пароль і не можете увійти в свій аккаунт.

В такому випадку у вас є кілька способів його відновлення. Важливо – відновлення облікового запису, не пароля, старий пароль ви ні в якому разі не зможете залишити, тому не вірте різноманітному спаму на ваш поштовий ящик.

Як дізнатися свій пароль в Інстаграмі? Як його відновити?

За допомогою електронної пошти

Отже, ми розібралися, немає способу, крім різних хитрощів, як дізнаватися свій пароль Instagram, однак, якщо ви вже відновлювали пароль, і не чистили пошту, як це радиться правилами безпеки, то не все втрачено.

Справа в тому, що новий пароль раніше відсилали в листі, як нагадування, замість просто посилання для його активації, як зараз. Відповідно, вам залишається перейти на свою поштову скриньку і заглянути у всі отримані. Важливо, згадайте, не відсіяв це лист спам-фільтр, щоб не ускладнювати собі зайвий раз життя.

Опинившись в своїй поштовій скриньці, достатньо:

  • Перейдіть в рядок пошуку.
  • Пройдіться по всіх ключових слів, які могли б бути в листі, його заголовку або адресі відправлення.
  • Перегляньте всі листи, які вам видав пошук.

Найчастіше, вистачає ввести стандартна назва листів від системи Instagram, щоб знайти всі отримані раніше повідомлення. Даний спосіб не забере у вас більше 10 хвилин життя, однак має кілька недоліків. В останні роки, замість пароля, в листах відсилають посилання для активації, тому, якщо ви змінювали комбінацію недавно – нічого не вийде. Така ж проблема виникне у випадку, якщо ви зареєструвалися лише днями.

Читайте також:
Як зробити гарний шрифт в Instagram і поміняти старий

Шляхом відновлення пароля

А ось цей метод, на відміну від попереднього, є універсальним і підійде всім, причому в будь-якій ситуації. Справа в тому, що якщо згадати пароль не вдається, то чому б його не відновити? Просто вийдіть з облікового запису, натисніть відповідну кнопку на сторінці входу. Вкажіть свій номер телефону або пошту, на яку реєстрували профіль.

Протягом декількох хвилин вам прийде посилання, по якому необхідно буде перейти, щоб змінити ваш поточний пароль на новий. Головне – не забудьте записати його, щоб не потрапити знову в неприємну ситуацію.

Як дізнатися свій пароль в Інстаграмі? Як його відновити?

Через смартфон

На смартфоні ви напевно користуєтесь додатком Инстаграма, але, якщо траплялося так, що іноді доводилося заходити в нього за допомогою браузера, вважайте, що сьогодні ваш щасливий день. Справа в тому, що на телефонах браузери автоматично зберігає всі введені паролі, так як ситуація з їх втратою далеко не так поширена, як ви могли собі уявляти.

Відповідно, досить зайти в налаштування браузера і глянути його куки, або ж, що найчастіше простіше і швидше, просто перейти на сторінку входу і ввести ваш логін. Пароль, хоч і відображається в дужках, але за його розміром, ви, швидше за все, зможете згадати, який зі стандартних для вас наборів символів був використаний. Адже найчастіше у людей 3-4 пароль на всі випадки життя.

Через комп’ютер

На комп’ютері працює та ж система, проте, дістатися до куки браузера там в рази легше. Просто перейдіть в налаштування свого браузера, і часто вже на стартовій сторінці, пролистнув вниз і натиснувши на кнопку «Додаткові параметри», ви зможете знайти пункт з куки. Це відноситься до браузерів на ядрі Chromium.

Читайте також:
Завис Instagram: на Айфоне і Андроїді, що робити в такій ситуації

Просто натисніть «Переглянути», і вам відкриються всі збережені дані для всіх сторінок, які ви відкривали. Також, на майбутнє, встановіть спеціальний плагін, який зберігає всі паролі в зашифрованому вигляді і дозволяє отримати доступ до їх бібліотеці в будь-який момент.

Як відновити доступ до аккаунту Instagram, якщо його зламали

В цьому випадку все значно складніше. Справа в тому, що в Инстаграмме немає такого поняття, як «Мене зламали», на кшталт «Забув пароль». Тому відновити втрачені облікові записи, до того ж перекладені на іншу пошту, практично неможливо. Вам залишається лише:

  • Написати в тех. підтримку.
  • Відповісти на питання, уточнюючі вашу особистість.
  • Очікувати рішення.

Технічна підтримка відповідає дуже довго і виносить правильні рішення вкрай рідко, тому краще відразу створити другий аккаунт на час з’ясування обставин.

Моя довідка - Корисні поради