Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram

Дізнатися посилання на свій профіль в Инстаграме простіше через комп’ютерну версію. Такий формат переадресації може знадобитися для передачі інформації про себе, обміні профілями і підписці. Застосовується в сервісах для скачування фотографій і відео.

Знайти посилання в додатку на телефоні

Через мобільну версію, тобто додаток на Android і iOS, переглянути своє посилання можна у верхній частині екрана. Користувачі ідентифікуються за допомогою нікнеймів, які вказані при переході в профіль, в публікаціях та коментарях.

З комп’ютерної версії, посилання складається з двох частин: домену сайту (Instagram.com) та адреси користувача – його нікнейму. Між доменним ім’ям і ніком розташований символ слеша, який розділяє дві частини і переадресовує на певну сторінку.

Три способи, як скопіювати і отримати посилання на свій Instagram:

 • скопіювати нікнейм і підставити доменне ім’я;
 • зробити репост запису на сторінку в Facebook;
 • відправити свою публікацію другові чи знайомому.

В останньому випадку доведеться редагувати другу частину посилання, залишаючи тільки свою адресу. Дізнатися своє посилання в додатку можна за допомогою другої облікового запису. Для інших профілів доступна функція: відправити сторінку в повідомленні або скопіювати URL.

Користувачеві потрібно:

 1. Авторизуватися в Инстаграме з другої сторінки.
 2. Перейти в свій перший профіль за допомогою пошуку за користувачам.Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram
 3. У правому верхньому кутку натиснути на три точки – Скопіювати URL.

Тепер його можна вставити в статус інших соціальних мереж, використовувати в блогах і форумах. Адреса на свою публікацію спрацює тільки в тому випадку, якщо профіль відкритий. Якщо відправити посилання на закритий тип аккаунта – відвідувачі не зможуть подивитися публікації.

Читайте також:
Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik

Пошук своєї посилання на сайті в браузері

У веб-версії Инстаграма посилання на користувача вказана в адресному рядку. Її можна скопіювати через стандартне натискання «Виділити» — Копіювати.

Інструкція, як знайти посилання на свій Интаграм:

 1. Зайти на офіційний сайт Instagram.com.
 2. Ввести дані від сторінки та авторизуватися.
 3. Перейти із Стрічки в Профіль.Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram
 4. Зверху, в рядку адреси виділити посилання.
 5. Натиснути поєднання клавіш: Ctrl+A» — права кнопка миші – Скопіювати.

На адресу профіль буде скопійований в буфер обміну. Його можна зберегти у файл або поділитися з друзями. Надіслати посилання на чужу сторінку: перейти в профіль знайомого чи друга і просто скопіювати адресу.

Дізнатися посилання на фото в Instagram за допомогою двох методів: шляхом копіювання в адресному рядку і функцію: «Копіювати посилання». Вона доступна під публікаціями з комп’ютерної версії.

Як дізнатися посилання на профіль в Инстаграме через фотографію:

 1. Зайти у веб-версію через комп’ютер або ноутбук.
 2. Натиснути на будь-яку публікацію.Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram
 3. Знизу з’явиться значок у вигляді стрілочки і квадрата – «Поділитися».
 4. Вибрати тип копіювання: «Посилання».

У мобільній версії Instagram потрібно перейти до публікації і натиснути три точки зверху. У випадаючому меню вибрати пункт «Копіювати посилання». Тепер вона з’явиться в буфері обміну, як тільки користувач почне писати повідомлення або вводити коментар просто натисне вставити і все.

Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram

Можна швидко відправити запис, скориставшись одним з варіантів: поділитися в Messenger, Twitter або електронна пошта.

Щоб поділитися в інших соціальних мережах, потрібно заздалегідь авторизуватися або підтвердження даних через нове вікно. На сторінку в Twitter або Facebook буде відправлена посилання на одну фотографію, яку вибрав користувач.

Відправка своєї посилання

Відправити своє посилання на Instagram можна за допомогою стандартної функції «Вставити»: як на комп’ютері, так і на телефоні.

Читайте також:
Як скачати прямий ефір з Инстаграма: на Андроїд, Айфон і комп'ютер

Через додаток поділитися публікацією в Директ: під постом знаходиться іконка літачка, натиснувши на яку з’явиться список доступних контактів. Користувач повинен вибрати одержувачів: від одного до 15 друзів з підписок.

З комп’ютерної версії легко відправити до раніше описані соціальні мережі або просто скопіювати посилання на сторінку. Під час копіювання також додається код мовної установки, яка була вказана користувачем. Вона не заважає при переході і може бути видалена власником аккаунта при передачі.

Інструкція, як відправити своє посилання в Telegram (або інший месенджер):

 1. Дізнатися своє посилання на аккаунт в Instagram через веб-версію.
 2. Скопіювати отриманий адреса – відкрити месенджер або соціальну мережу.
 3. Клацнути по рядку введення повідомлення – Вставити.Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram
 4. Надіслати посилання друзям або знайомим.

При відправці, у повідомленні з’явиться піктограма із зображенням власника сторінки. Нижче – невеличкий опис з кількістю передплатників, розділ «Про себе».

Натиснувши на посилання, одержувач перейде на відправлену сторінку з веб-версії. Якщо перегляд з мобільного додатку, тобто з’явиться вибір: Відкрити через Instagram або встановлений браузер.

Скопіювати посилання на чужій профіль не можна, якщо він закритий. Але, якщо ввести в пошуку нікнейм цього аккаунта – користувач зможе перейти. Власник може обмежити видачу своєї сторінки у «Рекомендаціях».

Як прибрати свій профіль з рекомендованих:

 1. Зайти з комп’ютерної версії Инстаграма.
 2. Перейти в «Редагувати профіль».Як дізнатися посилання на свою сторінку в Instagram
 3. Опуститися до пункту: «Рекомендації схожих записів».
 4. Прибрати галочку – зберегти через кнопку «Відправити».

Тепер інші користувачі не побачать сторінку в рекомендаціях від друзів і не зможуть знайти без посилання. Щоб додатково приховати, потрібно перейти в розділ «Редагувати» — Конфіденційність і безпека.

Читайте також:
Як Instagram впливає на людей

У першому пункті поставити галочку навпроти «Закритий профіль». Дізнатися посилання на сторінку Инстаграме відвідувачам стане складніше, але вони зможуть подивитися через пошук або перейти з комп’ютерної версії.

Дізнатися посилання на свій Instagram легше з комп’ютерної версії. У мобільному варіанті користувача очікує функція передачі посилання на одну публікацію, шляхом відправки в інші соц.мережі.

Моя довідка - Корисні поради