Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram

З останніми оновленнями дізнатися дату реєстрації Инстаграма стало просто. Користувачам не потрібні програми, сайти і програми, які відстежать дати публікацій. З цим завданням впорається розділ в налаштуваннях «Показати дані».

Чи можна перевірити дату реєстрації

Запропоновано два способи, як дізнатися дату реєстрації аккаунта:

 • через стандартні налаштування;
 • за допомогою перевірки дати першої публікації.

Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram

Другий спосіб може зайняти до декількох годин, якщо кількість публікацій перевищує 2-3 тисячі. Перевірити першу фотографію або відео можна через браузерну версію Инстаграма, поступово відмотуючи пости до першого.

У стандартних налаштуваннях доступна не тільки дата реєстрації, але і інші корисні дані. З оновленнями – необхідність в підключенні сторонніх інструментів зникла.

На що впливає дата реєстрації

Алгоритми Инстаграма побудовані таким чином, що в Рекомендаціях частіше з’являються нові сторінки. Дата реєстрації може стати причиною лімітів, що встановлені на облікові записи певного віку.

Перед придбанням або створенням нового профілю, треба оцінити переваги і недоліки:

 • нові профілі швидше виходять в «Популярний» і «Рекомендована»;
 • старих менше обмежень за кількістю лайків та публікацій в день;
 • нещодавно створену сторінку доведеться заповнювати, налаштовувати заново.

Інформація про дату реєстрації може бути корисна: покупцям і власникам сторінок. Приміром, чому реклама не приносить належної кількості відгуків чи чому користувачі неохоче підписуються.

Працюючи з новою сторінкою, треба врахувати максимальну кількість постів в день – до трьох, лайки – до 300 передплатників – не більше 200 за годину, стільки ж відписок.

Ліміти необхідні для запобігання клонування і появи фейків. Instagram уважно стежить за учасниками, блокує спам і тих, хто займається неофіційними способами отримання передплатників.

Перевірити через стандартні налаштування

Перевірити дату реєстрації Instagram доступно через розділ в налаштуваннях «Дані облікового запису». У категорію внесена інформація не тільки про дати, але і паролі, логіни і перехід на бізнес-версію. Дані потрібні для перегляду останніх змін, виконаних з обліковим записом.

Тепер покупці можуть запросити скрін інформації про сторінку, переконатися, що адреса електронної пошти змінений або номер телефону прибраний з профілю.

Функція перегляду відомостей за профілем доступна в нових версіях.

Як подивитися і перевірити дату реєстрації Инстаграма:

 1. Авторизуватися з мобільного додатку.
 2. «Налаштування» – «Конфіденційність і безпека».Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram
 3. «Доступ до інформації» – «Дата реєстрації» (перший рядок).

Цю інформацію можна знайти через браузерну версію або розширення для Инстаграма. Опустившись за списком, власник дізнається про зміни розділу «Про себе», зможе ознайомитися з усіма раніше зазначеними логінами.

Щоб отримати звіт про зміни, фотографіях, коментарях і відео – пункт «Завантажити дані». На електронну пошту прийдуть в архіві збережені знімки, опубліковані в Стрічці, особисте листування. Але цей розділ доступний тільки, якщо використовуваний адресу при реєстрації ідентичний тому, який зазначено для отримання повідомлення.

Як дізнатися ID Instagram-аккаунта

Крім буквеного ідентифікатора, у кожної сторінки в Інтернеті є персональний код з цифр. У Инстаграме ведеться підрахунок користувачів, доступний через спеціальні сервіси.

ID потрібен для роботи з такими сайтами, як:

 • дізнатися історію аккаунта Instagram;
 • сервіси накрутки. Приміром, авторизація не налаштована по логіну і пароля, а ідентифікатору;
 • майданчики для аналізу. З допомогою ID можна просканивать чужий профіль;
 • просування робітників акаунтів.

Для пошуку ID, користувачі можуть скористатися таким сервісом: otzberg.net. Принцип його роботи побудований на тому, щоб обчислювати ідентифікатор за останніми публікаціями.

Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram

Система зчитує код, який перебуває у засланні. Те ж можна зробити самостійно, але сайт виконати завдання всього за пару хвилин.

Щоб скористатися OTZBERG і дізнатися свій ID:

 1. Зайти на сайт – у другій вкладці відкрити «Instagram.com».
 2. У соціальній мережі вибрати будь-яку свою публікацію – «Відкрити».
 3. Три точки знизу – «Копіювати посилання».Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram
 4. Повернутися в сервіс перевірки і вставити отриманий адресу.Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram
 5. Натиснути «GO» і отримати дані про своєму профілі.

Відшукати ID можна вручну, скориставшись кодом сторінки та пошуком.

Самостійно знайти ідентифікатор можна таким способом:

 1. Авторизуватися в веб-версії Инстаграма.
 2. Натиснути правою кнопкою миші на будь-якому вільному просторі – Подивитися код сторінки (не плутати з пунктом вище: Подивитися код).
 3. Натиснути комбінацію Ctrl+F – скопіювати і вставити: «profilePage_».Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram
 4. З’явиться рядок, а поруч з нею – номер з 10 цифр.

Найпростіше зайти в код сторінки через Google Chrome і Mozilla. ID може знадобитися для сервісу GetIP, який нещодавно відновив роботу.

Дата першої публікації

Перевірити дату запису можна з допомогою першої публікації. Це показник, коли минулий власник почав активну роботу з соціальною мережею.

Якщо пости видалені і профілі відсутня яка-небудь інформацію – спосіб не підійде. Для перевірки можна використовувати додаток Planoly. У його завдання входить автоматична публікація відео, календар і налаштування.

Щоб знайти свій перший пост:

 1. Завантажити додаток Planoly з магазину контенту.
 2. Підключити Instagram профіль, ввівши логін і пароль.Як дізнатися коли зареєстрований профіль і id аккаунта в Instagram
 3. Знизу вибрати значок календаря – перегорнути до першої публікації.

Всі пости розміщені в календарі не тільки за датами, але й часу. Якщо встановити додаток не вдалося, то перевірити дату облікового запису вручну. Під кожним постом знаходиться інформація, коли він був опублікований в соціальній мережі.

Нововведення в перевірці дати

З появою нових функцій по перегляду дати сторінки в Инстаграме, багато сервіси були закриті. Точним і правдивим способом залишилася тільки перевірка у налаштуваннях соціальної мережі.

Також, соціальна мережа посилила захист даних та безпека, тому при підключенні до стороннього сайту – з’являється повідомленням про помилку. Таке зустрічається на GetIP, яке раніше справно показував дату реєстрації профілю.

В кінці березня 2018 року Instagram обмежив API доступ до інформації користувачів. Тепер, сервер може посилати всього за 200 запитів на годину. Інші ж були повністю заблоковані.

Крім складності з перевіркою дати публікацій, власники профілів або покупці повинні заглянути в «Архів», де можуть зберігатися старі пости. Можливо тільки в тому випадку, якщо попередній власник налаштував автоматичне збереження публікацій. Така «хитрість» допоможе в пошуку перших постів або дізнатися дату реєстрації Инстаграма.

Моя довідка - Корисні поради