Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram

Коли ми бачимо успішного блогера в Instagram, нам завжди цікаво: за скільки часу він набрав свою аудиторію і як давно веде свій блог? У цій статті поговоримо про те, як дізнатися дату реєстрації в Інстаграм у свого і чужого профілю.

Розглянемо 5 ефективних способів. Почнемо з теорії. Щоб відразу перейти до практики – скористайтеся змістом.

Навіщо знати дату реєстрації в Інстаграм?

Відомості про реєстрацію аккаунта в Інстаграм можуть знадобитися в наступних випадках:

  1. Перед покупкою Instagram-профілю для бізнесу . У «молодих» акаунтів є обмеження і ліміти, пов’язані з просуванням облікового запису: настройка реклами, массфоловінг, масслайкінг, масслукінг.

    Перед тим, як почати активну розкрутку, профіль повинен «відлежатися». У зворотному випадку може послідувати бан з боку адміністрації соціальної мережі.

  2. Для підвищення довіри до інтернет-магазину. Ви хочете купити нові кросівки в Інстаграм. Контент не викликає ніяких питань: фотографії зроблені якісно, ​​у товарів є докладний опис з ціною і умовами доставки.

    Можна запросити інформацію у власників магазину про дату створення аккаунта: чим старше профіль, тим вище ймовірність того, що перед вами надійний інтернет-магазин.

Якщо ви – власник інтернет-магазину в Instagram, то покупці можуть запросити інформацію про віці сторінки. Тому важливо знати дату створення профілю.

Онлайн-сервіс GetIP

Перший спосіб, який дозволить дізнатися , коли був створений акаунт в Інстаграм – це використання онлайн-сервісу GetIP.social. Щоб почати роботу з інструментом перейдіть за цим посиланням.

На головній сторінці знаходиться рядок, де потрібно вказати логін без спеціальних символів.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram До цього рядка пишемо логін аккаунта в Інстаграм. Без символу «@»

Після того, як ви вказали логін, пройдіть капчу і натисніть кнопку «Перевірити». Веб-додаток почне аналіз Instagram-профілю.

Через 3-5 секунд на сторінці сайту з’явиться невелике вікно з інформацією: коли зареєстрована обліковий запис і скільки часу пройшло з вказаної дати.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram Ось так відображається дата реєстрації в соціальній мережі Instagram

Важливо: якщо у вас новий Інстаграм-аккаунт – не старше 30 днів, – то сервіс не зможе визначити дату реєстрації облікового запису.

Використовуйте веб-пріоложеніе GetIP.social для того, щоб визначити вік чужих облікових записів. Для перегляду дати реєстрації власного облікового запису є більш точні методи.

Дивимося дату першої публікації

Самий неточний спосіб перевірки дати реєстрації в Instagram. Для цього перегорніть сторінку з публікаціями до кінця. У самому низу розташовується перша опублікована запис: фотографія або відеоролик.

Під іконками соціальної активності – поставити лайк, залишити коментар, поділитися публікацією – вказана дата, коли запис була додана в профіль.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram в інст відображається день, коли ви опублікували свій пост

Як вже говорилося раніше – це неточний метод визначення віку аккаунта. Власник сторінки міг зареєструвати профіль у 2017 році, а першу фотографію додати тільки через 2 роки – в 2019.

Визначаємо інформацію про віці профілю в налаштуваннях

Цей метод дозволяє дізнатися точну дату реєстрації облікового запису в Instagram. Для цього відкрийте меню управління профілем і перейдіть в розділ «Налаштування».

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram У цьому розділі містить більшість параметрів вашого особистого облікового запису

Відкрийте розділ «Безпека» в настройках.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram У цьому розділі виконується редагування параметрів безпеки

Далі перейдіть в «Доступ до даних».

Відкриється розділ з докладною інформацією: дата реєстрації, зміни пароля, зміни рівня конфіденційності аккаунта і т.д.

Якщо у вас підключена функція «Instagram for Business», то в цьому розділі буде вказана дата створення бізнес-профілю.

Дізнаємося дату створення облікового запису в Інстаграм через електронну пошту

Зайдіть в поштовий клієнт E-mail адреси на який зареєстрований Instagram-аккаунт. Розглянемо на прикладі Gmail – пошти від Google.

В кожному поштовому клієнті є пошук. У рядку пошуку інформації напишіть «Instagram». Відкриється список всіх листів, які були відправлені від імені соціальної мережі.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram Так виглядає лист від Instagram. У поштовому клієнті вказано дата, коли прийшло повідомлення – це день створення профілю

Нам потрібне найперше лист із заголовком «Welcome! Confirm your email ». Воно відправляється відразу після реєстрації облікового запису в Instagram. Мета цього повідомлення – підтвердити створення нового облікового запису в соціальній мережі.

Перевіряємо вік профілю з комп’ютера

Щоб дізнатися, коли ви створили обліковий запис в Інстаграм, зайдіть в свій профіль через браузер і відкрийте настройки.

Як дізнатися, коли був створений акаунт в Instagram Іконка, на якій зображена шестерня – настройки профілю

Відкриється невелике меню з основними розділами для управління обліковим записом. Перейдіть в розділ «Політика конфіденційності».

Тут виконується настройка конфіденційності та безпеки

Тут знаходиться розділ «Дані аккаунта». Натисніть «Подивитися дані облікового запису».

Дивимося інформацію про створення облікового запису Instagram з веб-версії соціальної мережі

Відкриється докладна інформація про Instagram-профілі.

Підсумок

у статті описані актуальні методи, які дозволяють дізнатися дату реєстрації в Інстаграм. Щоб визначити вік чужий сторінки – використовуйте онлайн сервіс GetIP.social. Дізнатися, коли створена ваш обліковий запис, найкраще в налаштуваннях соціальної мережі.

Моя довідка - Корисні поради