Як дізнатися адреса сторінки в Инстаграме: з телефону | Як дізнатися свій id Instagram

З проблемою, як дізнатися свій id в instagram, стикаються не багато. Ідентифікатор облікового запису найчастіше необхідний користувачам, які активно просувають сторінки в рекламних або маркетингових цілях. Якщо власник облікового запису має власний ресурс по просуванню або використовує для цього сторонні онлайн сервіси, у нього може з’явитися необхідність задати параметри просування. Як правило, одним з пунктів налаштування буде enter ID. У відкритому доступі знаходяться тільки логіни, без яких ідентифікація і вхід на сторінку неможливі. Щоб дізнатися ідентифікатор потрібно зробити специфічні маніпуляції. Дізнатися можна як власний ID, так і UNIX-утиліту іншого користувача.

Що таке ID

Поняття ID(похідне від identifier) широко використовується в інформаційних системах. Це своєрідний адреса сторінки в Instagram та інших популярних соціальних мережах. Він складається з набору цифр і дозволяє точно ідентифікувати користувача. запам’ятовується адресу. Ідентифікатор запитують багато ігри і програми. За його введення можна отримати додаткові бонуси і призи. На відміну від нікнейму, який власники Instagram мають право поміняти. ID залишається постійним. Це своєрідний порядковий номер сторінки, з якої його завжди можуть знайти інші користувачі. Тому залишати ID зручніше, ніж логін.

Як дізнатися адреса сторінки в Инстаграме: з телефону | Як дізнатися свій id Instagram

Для власників бізнес акаунтів знання ID грає ще більш істотну роль. З його допомогою можна відстежити статистику, накручувати лайки і коментарі.

Питання, як дізнатися адресу своєї сторінки в инстаграме, стає все актуальнішим. Багато соціальні мережі залишають його у відкритому доступі. Якщо ж подивитися адресний рядок в Инстаграме, ID буде приховано за нікнеймом.

Це зроблено радше для того, щоб користувачі не змогли використовувати відкриті посилання на свою сторінку на інших ресурсах і користувалися послугами платного просування.

Як дізнатися свою адресу в инстаграмме

Особливих складнощів отримання ідентифікатора немає. Найпростіший спосіб відвідати спеціалізований ресурс. В інтернеті їх достатньо. Найбільшою популярністю і стабільністю роботи відрізняються сайти:

 • com;
 • otsberg. net.
 • Всі ресурси подібного типу періодично припиняють і знову відновлюють свою роботу. Якщо в потрібний момент ресурс не працює, можна використати ще один спосіб ( підходить тільки для ПК). Необхідно:

  • Відкрити профіль instagram;
  • Клікнути по сторінці правою кнопкою мишки;
  • У випадаючому меню вибрати підменю «Переглянути код сторінки» (дію можна замінити командою Ctrl+U);
  • Натисканням клавіш Ctrl+F відкрити пошук;
  • Ввести фразу ProfilePageи натиснути клавішу вводу.

  Буде видано кілька значень. Серед них є ID. Він складається з десяти цифр.

  Як дізнатися адреса сторінки в Инстаграме: з телефону | Як дізнатися свій id Instagram

  З телефону

  Єдина відповідь на питання, як дізнатися адреса сторінки в инстаграме зі смартфона — скопіювати посилання на аккаунт з адресного рядка і відкривши браузер на телефоні , знайти один з вищевказаних сервісів. Спеціальних додатків для мобільних пристроїв поки не розроблено.

  Онлайн

  Тим, хто займається накруткою передплатників, може бути корисний сервіс Spellfeed. Необхідно ввести посилання на сторінку потрібного користувача і вибрати команду «Дізнатися ID». Протягом хвилини ви отримаєте набір з 10 цифр. Це і буде ай ді потрібної вам сторінки.

  Моя довідка - Корисні поради